Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
Blacati in fortul TROY II dupa incetarea luptei

Mai este cineva blocat in fort? Orice comanda dau mesajul este ca nu poate sa execute in timpul luptei. Numai ca lupta s-a terminat de multisor.O fi un server cu personalitate. Partea trista este ca pierdem timpul.
 

DeletedUser

Guest
s-a rezolvat

probabil ca am acumulat atita experienta incit am buimacit serverul... cum a patit Nadia la Montreal
 

DeletedUser

Guest
problema logare L4

nu pot sa ma logez pe L4, de aproape 24 ore incerc si nu merge. L5 functioneaza ok.
la logare pe L4, dau login, apare poza din joc, meniul, dar atat ... nu functioneaza nimic. harta si restul detaliilor nu apar, totul e negru.
Merci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Invalid server response

Si mie imi da "invalid server response".Nu se incarca nimic.
 

DeletedUser3941

Guest
Incearca peste 10 min...poate va merge atunci, s-ar putea ca se lucreaza la server.
 

DeletedUser

Guest
La mine nu merge de aseara

Ciudat ca nu merge doar de pe Crome :|

Ma refer ca nu merge pe Crome si merge pe opera si mozilla
 

DeletedUser8759

Guest
Suport = jeguri

Oameni buni omu cere ajutor de la suport pt ca cineva nu a avut ce face si i-a spart contu,schimbandu-i parola,astia de la suport in loc sa il ajute pe respectivu care a ramas fara cont JEGURILE de la SUPORT il baneaza :|...

Ceri ajutor si primesti ban,iti inchide contu...
Loviti in cap jur.

Oricum am o banuiala cine nu a avut ce face si a belit acel cont,unul dintre adminii de pe lumea 4 :) maihai si nu stiu cum inca are numele,oricum user name`u lui are ceva legatura cu mihai nu stiu cum :)...

Tomberonistilor:mad:...
 

DeletedUser8396

Guest
Oameni buni omu cere ajutor de la suport pt ca cineva nu a avut ce face si i-a spart contu,schimbandu-i parola,astia de la suport in loc sa il ajute pe respectivu care a ramas fara cont JEGURILE de la SUPORT il baneaza :|...

Ceri ajutor si primesti ban,iti inchide contu...
Loviti in cap jur.

Oricum am o banuiala cine nu a avut ce face si a belit acel cont,unul dintre adminii de pe lumea 4 :) maihai si nu stiu cum inca are numele,oricum user name`u lui are ceva legatura cu mihai nu stiu cum :)...

Tomberonistilor:mad:...
cred ca stii deja ca o sa primesti ban permanent pe forum .nu?
 

DeletedUser

Guest
Oameni buni omu cere ajutor de la suport pt ca cineva nu a avut ce face si i-a spart contu,schimbandu-i parola,astia de la suport in loc sa il ajute pe respectivu care a ramas fara cont JEGURILE de la SUPORT il baneaza :|...

Ceri ajutor si primesti ban,iti inchide contu...
Loviti in cap jur.

Oricum am o banuiala cine nu a avut ce face si a belit acel cont,unul dintre adminii de pe lumea 4 :) maihai si nu stiu cum inca are numele,oricum user name`u lui are ceva legatura cu mihai nu stiu cum :)...

Tomberonistilor:mad:...

Pai i-a inchis temporar contul ca sa nu poata fii folosit de alt cineva!
P.S Logica ta ma face sa ma gandesc serios la un psihiatru bun pentru tine...
 

DeletedUser

Guest
problemavc.jpg

asta mi s-a intamplat in momentul in care am vandut 10 sticlute cu petrol din totalul de 22...si sa nu imi ziceti sa incerc un refresh,un alt browset ,etc...chestia asta e de duminica trecuta de cand am vandut niste petrol...aveam intr-un patratel 20 si in altul 2...am vandut din cel cu 20 10 dintre ele si de atunci asa imi apare...sigur...pe mine personal nu ma deranjeaza cu nimic...dar am zis asta pt a vedea adminii ce pot face pt a evita aceste mici greseli
 

DeletedUser7294

Guest
Problema lupta fort

Lumea 4 am urmatoarea eroare:

Flash a raportat o eroare: "Security error: Error #2048". Posibil ca aceasta să se remedieze dacă reîncarci pagina.

Am dat refresh, restart la calculator, instal ulltima versiune Flash. Nimic.

Lumea 5 e in germana
 

DeletedUser

Guest
Isi bat joc de noi...Timp pierdut aiurea din cauza unor rahaturi de servere proaste.
 

DeletedUser

Guest
lumea 4

se ocupa cineva de l4 ca sa stiu de 3 zile cand deschid l4 imi apare ecranu negru
 

DeletedUser6511

Guest
Inca nu s-a rezolvat problema cu eroarea de conectare la lupta in fort? Cat o sa mai dureze? Si de ce altii nu au probleme?
 

DeletedUser8846

Guest
au dar probabil nu mai vor sa posteze
s-au scarbit toti
pt. ca oricum postezi degeaba nu se va intampla nimic
 

DeletedUser

Guest
In incercarea de a lua parte la o lupta in fort am primit mesajul:
Flash a raportat o eroare: "Security error: Error #2048". Posibil ca aceasta să se remedieze dacă reîncarci pagina..
Ce se intampla
 
Sus