Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser6808

Guest
Probabil ca voi puteti si verifica lucrurile astea
Va rog s-o faceti
 

DeletedUser6808

Guest
De acord
Dar cand aveam semnul intrebarii deasupra capului lui M mi-au disparut din inventar
Ce fac??????????????
 

DeletedUser

Guest
Problema

Pana acum 10 minute eram in joc pe lumea a patra si dintr-o data nu m-am putut loga. zice ca sunt doar 2 lumi disponibile
 

DeletedUser6808

Guest
salut

Dragilor administratori chiar nu vreti sa ma ajutati cu lampa si busola aia?
Intelegeti-ma ca am muncit pentru ele si nu le-am vandut.
Nu as face atat caz daca as avea vreo solutie dar sunt BLOCAT
 

DeletedUser7250

Guest
Problema asta nu ti-o rezolva pe forum. Depune un ticket.
 

DeletedUser

Guest
inebunesc!

Oameni buni care e problema cu logarea in lumea 4 ? k ma chinui d 5 sau 6 ore sa ma logez pe lumea4 si nu reusesc... Poate imi spuneti si mie care e treaba k nu pricep, iar blonda nu sunt... Faza e ca imi da o eroare, imi apare ca datele introduse nu sunt existente si se pare ca nu sunt singura cu problema asta si un raspuns concludent nu am gasit... :confused:
 

DeletedUser

Guest
Eroare la conectare lupta in fort

Salutare, inca am eroare de conectare cand incepe lupta in fort, eroare conectare server flash sau ceva de genu asta.
Am incercat cu IE, Opera si folosesc uzual Mozilla si nu imi merge cu nimic.
Ma ajutati va rog?
 

DeletedUser2446

Guest
eu folosesc tot mozilla dar in timpul luptelor la fort folosesc windows explorer simi merge
 

DeletedUser6808

Guest
Salutare la toti

Sunt la un impartitor de misiuni care imi spune sa fac comert cu indienii 9 ore.
Am facut comert 9 ore si nu mi se termina misiunea
Ma poate ajuta cineva?
 

DeletedUser

Guest
nu comert trebuie sa faci trebuie sa faci ''Comert cu indienii" si eu am avut misiunea si mam uitat pe un sait si am vazut comert cu indienii si am pus punctele pe comert cam 60 miu trebuit
 

DeletedUser3941

Guest
Si nu uita inainte sa incepi accepta misiunea si dupa acee fa comert cu indienii (1x pune capcane 2x aspect 2x comert) cam 80 puncte la comert/aspect si poti face munca. Dar trebuia sa postezi la Intrebari si solutii nu aici.
 

DeletedUser

Guest
salut,am inceput misiunile pt aventurieri pe la level 39,am facut pana la "Mesaj de la Mugridge Nivel 26 50 XP" cand brusc nu mi-a dat misiunea nici nu mi-a aparut omu ala care dadea misiuni de pe scaunu liber..as putea sa fac ceva?
 
Sus