Propunere de "activitate" pe lumile de joc

DeletedUser23483

Guest
daca esti pe munci ramai la munci.este simplu,nu te obliga nimeni sa te inscrii in turneul de dueluri.
 

DeletedUser

Guest
Nu e vorba sa ma inscriu la turneul de duel ...dar nu e corect doar duelistii sa primeasca premii....
 

DeletedUser12011

Guest
Mie unul mi se pare o idee buna..as participa pe 3 si 7.:)
 

DeletedUser7804

Guest
Chestia asta ii va pune in miscare doar pe duelistii de nivel mai mare de 100,care probabil ca mai joaca the west.

Ar trebui sa se faca ceva la care sa poata participa toata lumea,nu doar cei axati pe duel.




:mad:de acord cu regele 1!
 

DeletedUser593

Guest
cum ar fi? niste propuneri..ceva..

O lume are mai mulți admini nu? Chiar și așa, s-ar putea crea conturi speciale, pentru toate categoriile de nivele, astfel încât oricine sa poată participa la acest mini-eveniment.
 

DeletedUser

Guest
Contra, prea multe avantaje si concursuri pentru duelist. Muncitorii nu au nici un avantaj, soldatii raman doar cu hp-ul
 

DeletedUser16010

Guest
Idee foarte bună, sunt de acord.
Aşteptăm şi pe buffalo. :D
:shoot:
 

DeletedUser10117

Guest
Contra, prea multe avantaje si concursuri pentru duelist. Muncitorii nu au nici un avantaj, soldatii raman doar cu hp-ul

Ca muncitor poti sa te duelezi faci reskil,acu nu mai ai ce sa construiesti decat biserica,pierdere de timp,macar daca castigai ceva nu numai XP
Ca fortist e bine ai HP mare,poti sa te feresti,poti chiar sa te duelezi.
Propunerea cu fortu de la pagina 4-5 e interesanta.
 

DeletedUser

Guest
Impreuna cu echipa de administrare, am pus la "cale" un proiect ce ar putea pune in miscare lumile de joc.
aveti mai jos ideea de baza - care este parerea voastra?
ce modificari ati aduce?
Mentionez ca ideea este in stadiu de discutii/proiect si poate suferi modificari ulterioare (idei aduse de catre noi sau de ce nu, venite din partea participantilor)

Nu se poate face si una cu fort.La care vor fi cativa admini contra mai multi jucatori,iar daca pierd la fort in urmatoarele 2 ore se vor da mai multi bani.Sa fie in avantaj si soldati nu doar duelisti!:indian:Apropo prea multe evenimente pentru duelisti!La aventuieri punem cine ajunge primul intr-un anumit loc,cel care e mai aproape se poate sa fie mai aproape de bani,iar daca dupa cele 2 ore adminul ia el bani,bani din urmatorul loc vor creste.La muncitor va fi un loc special,un fel de oras unde va fi o primarie de 10 levele iar cel care apuca sa faca ultimul level ia bani,daca adminu face ultimul level,atunci la urmatorul loc special primaria va avea tot 10 levele dar vor creste banii.
Vedeti!Se poate la toate clasele!La fiecare clasa va fi doar un admin per lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt PRO cu ideea. Dar pe ce lume/lumi se desfasoara? Si daca o sa fie mai multi admini presupun ca unul va fi pentru cei de lvl mare si unul pentru cei cu lvl mic?:shoot::boone:
 

p.alexandru23

Greenhorn
interesanta idee..insaa se lua in calcul..cei care nu sunt axatipe duelsi au indemanarile aiurea..doar contribuie la marirea recomensei..adica duelistul nr 1 dupa acea lume va castiga de fiecare data..sau viata adminului va scadea si va ramane asa...fara sa se genereze caci un soldat cu bonus activat ajunge la 13k viata.
 

DeletedUser20606

Guest
interesanta idee..insaa se lua in calcul..cei care nu sunt axatipe duelsi au indemanarile aiurea..doar contribuie la marirea recomensei..adica duelistul nr 1 dupa acea lume va castiga de fiecare data..sau viata adminului va scadea si va ramane asa...fara sa se genereze caci un soldat cu bonus activat ajunge la 13k viata.

Cine te-a mintit pe tine ca duelistul de pe primul loc este si cel mai bun?
13k viata? Te auzi ce spui? Soldatul are build de duel, nu-i full hp. :boone:
 

DeletedUser

Guest
interesanta idee..insaa se lua in calcul..cei care nu sunt axatipe duelsi au indemanarile aiurea..doar contribuie la marirea recomensei..adica duelistul nr 1 dupa acea lume va castiga de fiecare data..sau viata adminului va scadea si va ramane asa...fara sa se genereze caci un soldat cu bonus activat ajunge la 13k viata.

Am scris mai sus niste idei si pentru celelalte clase,dar sigur nu vor fi luate in calcul.;)
 

DeletedUser24775

Guest
am citit tot din cap pana-n coada si am vazut propuneri bune iar altele mai proaste ideia cu duelul este foarte buna dar nu toti vor avea sanse mai ales cei cu lvl mic ceia ce nu este corect caci toti joaca tw nu doar cei de lvl 120 e ca rasismul am vazut o propune ca adimini sa aiba lvl 50 90 si 120 .Propunerea asta ma pus pe gandit si miam dat seama ca ar mai merge asa ar avea toti sanse in rest totul e ok un PRO mare de la mine<3W
 

DeletedUser24699

Guest
Pro! O idee foarte buna. Felicitari echipei care a pus la cale acest proiect.
 

DeletedUser24731

Guest
conform ideii mele de baza, va exista un oras - cu 2-3 admini(renegati), orasul va fi situat in mijlocul hartii(adminii vor fi echipati special, vor avea recompense puse etc).

in acelasi timp se vor pastra toate rapoartele si vom incerca sa facem o statistica:
cea mai buna lovitura
cel mai inversunat adversar etc
Mie mi se pare o idee excelenta... doar ca ar fi o idee si ca adminii sa aiba nivele diferite la duel de exemplu unul 30 unul 70 si unul 100 asa ar putea toti jucatorii sa atace si recompense, in functie de nivelul atacatorului, ce parare aveti?
 

DeletedUser19580

Guest
Mie mi se pare o idee excelenta... doar ca ar fi o idee si ca adminii sa aiba nivele diferite la duel de exemplu unul 30 unul 70 si unul 100 asa ar putea toti jucatorii sa atace si recompense, in functie de nivelul atacatorului, ce parare aveti?

buna idee...dar sa fie cam asa:admin lvl 60,admin lvl 90 si admin lvl 120
 
Sus