Provocarea celor o suta de flotari

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser11192

Guest
Mi-a fost recomandat de-atata lume sa iau si eu parte la aceasta provocare, asa ca m-am gandit sa va "provoc" si eu pe voi. Aceasta provocare consta ca la finalul celor 6 saptamani de antrenament sa puteti face aproximativ o suta de flotari. Un site garanteaza ca daca respecti programul impus de ei si dedici macar 30 de minute din timpul tau zilnic poti ajunge si tu in 6 saptamani(bine, poate sa ia mai mult sau mai putin, in functie de cat de dedicat esti) aceasta performanta. Eu m-am decis sa ma apuc incepand de astazi, asa ca daca vreti si voi sa va alaturati as fi recunoscator. Caci unde-s multi, puterea creste. Ne-am motiva reciproc. Asa pe cont propriu mai pierzi din interes.


Aruncati o privire si daca va considerati in stare sa luati parte la aceasta provocare, postati aici si o sa va trec intr-un tabel. La finalul fiecarei zile sau cand aveti timp postati cate flotari consecutive ati reusit sa faceti in acea zi.
Fara numere de impresionat. Fiti sinceri cu voi, caci asta e tot ce conteaza. Si un corp bine facut nu inseamna doar magnet la gagici cum ar crede unii, un corp lucrat inseamna si un corp sanatos, un corp in care mintea functioneaza mai bine. Asa ca haideti! Haideti ca se poate

Curajosii vestului:

WishMast3r

Bewar3

ady Yo baiat

Lord Alex

SmG NighT

Roland Del Nord

Emo Angel

darkse

regele 1

aurasz

florinadi1

alex4lord

Lord Adi

mafiakllan2011

bossy1997

dany143

kapetanos25

Atticus

AndreiGhita

AlexNemuritoru

AlleDoZZ
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Trece-ma in tabel.
Ma duc sa-mi iau o bere si ma pun la flotari(de maine).
423.png
 

DeletedUser

Guest
ma apuc si eu. momentan, nu fac mai mult de 15.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11192

Guest
Asa va vreau! Si doar asa ca sa va mai motivez, un omulet care dupa un an si ceva de exercitii, uitati ce a ajuns.
418565_700b.jpg
Inseamna ca se poate. Deci bagati mare lenesilor! Muschi la manuta nu faceti doar din labuta!
 

DeletedUser

Guest
Se baga si semege ce naiba..
Si flotarile... toate din acea zi sau cele mai multe intr-o tura?
:huh:
 

DeletedUser11192

Guest
Se baga si semege ce naiba..
Si flotarile... toate din acea zi sau cele mai multe intr-o tura?
:huh:

Cele mai multe intr-o tura respectiv toate din acea zi.
ex: 100 total/30 consecutive.

mesaj pentru ceilalti:
Oricum nu va fortati, fiecare face cat poate. Eu am incercat sa fac acum niste flotari si am fost dezamagit sa aflu ca pot face doar 5 consecutive... mda :)). De tot rasul. Da las' ca de-aia m-am si apucat nu? Deci nu va fie rusine celor ca mine, ca nu vrem sa impresionam pe nimeni aici. Asa ca fie ca esti superman sau burtaman te invit si pe tine sa luam o alta cale.
 

DeletedUser

Guest
eu reusesc sa fac fara probleme 20 daca ma fortez crec fac 30 consecutive :D
 

DeletedUser

Guest
Desi imi vine sa rad, nu o voi face..:indian:.
De maine ma pun si eu sa dau testu initial, sa vedem ce stie.
 

DeletedUser

Guest
Se vede ca n-am mai facut miscare de ceva timp :ras:
Abea 17 :indian: dupa am cazut "in cap" :ras:
 

DeletedUser

Guest
am facut 15 acum cateva secunde, iar acum nu imi mai simt mainile.
 

DeletedUser8304

Guest
ma bag si eu:P, oricum sunt fortat sa fac flotari la antrenamente:up:
 

DeletedUser11192

Guest
Ca sa stiu si eu, cei ce ati postat dar nu ati specificat daca va bagati sau nu, deci vreti sa luati parte sau doar spuneti performantele voastre :boone::)?
 

DeletedUser

Guest
Ca sa stiu si eu, cei ce ati postat dar nu ati specificat daca va bagati sau nu, deci vreti sa luati parte sau doar spuneti performantele voastre :boone::)?

Eu voi edita primul post de pe pagina 2, te uiti acolo ca sa adaugi la tabelul de care ziceai. :dastardly:
 
Sus