Provocarea celor o suta de flotari

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser

Guest
ce-i drept, nu am mai facut exercitii de ceva timp...

e greu sa iti revi dupa o pauza de o luna, cand ai fost sportiv de performanta...

acum cateva secunde am terminat de facut 23 de flotari..

ce-i drept, abia mai respir..

I'M IN :d
 

DeletedUser19067

Guest
am urmat si eu programul asta.este foarte bun si eficient.cand m-am apucat de el faceam doar 10 flotari si nici nu le faceam chiar corect iar cu programul asta am ajuns la 70 corecte.tinta urmatoare este 100. programu este bun pentru oricine, nu conteaza cate flotari faci la inceput,important este sa ai motivatie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
sincer, am facut acum 20 de secunde 30 de flotari.sincer, nu mint.la a 30 simteam ca mor:hmf:
edit: wish, scrie la inceput si cate floatrai a facut fiecare si dupa 6 saptamani scrie cate am reusit sa facem:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11192

Guest
sincer, am facut acum 20 de secunde 30 de flotari.sincer, nu mint.la a 30 simteam ca mor:hmf:
edit: wish, scrie la inceput si cate floatrai a facut fiecare si dupa 6 saptamani scrie cate am reusit sa facem:D

Asta o sa fac. Incepand de maine fac 6 tabeluri, fiecare cu cate o saptamana si scriu acolo pentru fiecare in parte cate flotari a reusit sa faca la sfarsitul fiecarei zile. Doar sa va tineti de treaba. Eu unul ma tin!
 

DeletedUser8304

Guest
Asta o sa fac. Incepand de maine fac 6 tabeluri, fiecare cu cate o saptamana si scriu acolo pentru fiecare in parte cate flotari a reusit sa faca la sfarsitul fiecarei zile. Doar sa va tineti de treaba. Eu unul ma tin!

si eu, ma apuc de maine ca acum toata lumea s-a dus la culcare si sa nu trezesc pe cineva:D sper sa reusesc sa fac 100:D
 

DeletedUser

Guest
Mda,cred ca ma bag si eu,mai ales ca dam test de forta la educatie fizica...si deja m-am aranjat cu un patru la alergare :(.
 

DeletedUser7008

Guest
doar 11, e din cauza berii:ras::ras::ras:
trece-ma pe lista, maine vreau sa fac 12 :ras:
 

DeletedUser8304

Guest


Eu ma oftic ca am facut 8.6 si ca sa iau 5 trebuia 8.4 (zece ii 7.9).Is clasa a 7-a si am facut vreo 5-6 ani inot de performanta,intodeauna am alergat ca un rahat.

eu stiu sa alerg, dar nu stiu sa inot:(
nu se mai baga nimeni ?
 

DeletedUser

Guest
Oricum,nu pricep cum sa poate da nota la o sutime distanta.Adica poate sa fie eroare la apasarea cronometrului,sa fie stricat sau mai stiu eu ce.:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Eu vorbesc serios maaaaaa.. Bob.

pinkie-pie-launcher-5245_preview.png
 
Sus