Provocarea celor o suta de flotari

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser20520

Guest


Eu ma oftic ca am facut 8.6 si ca sa iau 5 trebuia 8.4 (zece ii 7.9).Is clasa a 7-a si am facut vreo 5-6 ani inot de performanta,intodeauna am alergat ca un rahat.

Eu am facut 8.1.Inot am facut numa 4 ani.Ma bag si eu.Fac testu maine dimineata.
 

DeletedUser7008

Guest
Am facut mai mult ca tine, am facut mai mult ca tine! :razz:



Eu am facut 7.2 , c-am dezamagit de rezultat. :sad:


bun asa, felicitarile mele :d:d

Terminati cu spamul... daca aveti ceva de vorbit o puteti face si pe privat. regele, hai sa nu ne suparam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
M bag si eu.

In esenta trebuie sa facem cat mai multe flotari pe zi, nu?

12. Jalnic

25 totale/ 13 consecutive

Putem face si altfel de flotari?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1088

Guest
Baga-ma si pe mine ca si asa fac exercitii prin casa si cateva flotari in plus nu mi-ar strica :)
 

DeletedUser

Guest
M-as baga si eu dar sa-mi explice cineva mai bine cum tre sa fac, 100 de flotari in fiecare zi pe mai multe serii?
 

DeletedUser20520

Guest
Am facut si "testu ala initial": 7 sau 8 depinde cat de corecta a fost ultima :))
 

DeletedUser

Guest
ma bag si eu :up: deocamdata fac 15 consecutive dar daca ma fortez fac 20 <3W
 

DeletedUser17976

Guest
Si eu:D

Ma bag si eu..dar pot doar 20 consecutiv:(...dar asa pe zi sa nu le fac consecutiv fac si 150:P
 

DeletedUser

Guest
testu initial ... 3 corecte :ras:

ma bag si eu .

dar am o intrebare : la serii ... cele 5 serii o data pe zii ? sau de mai multe ori ?
 

DeletedUser

Guest
Ma bag si eu , acuma fac 20 de flotari daca ma fortez .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
testu initial ... 3 corecte :ras:

ma bag si eu .

dar am o intrebare : la serii ... cele 5 serii o data pe zii ? sau de mai multe ori ?

faci de exemplu 20 faci pauza 60 de secunde dupa mai faci 17 faci pauza 60 secude dupa fa 15 [sa nu faci cate flotari am scris eu, trebe sa le faci pe cele din categoria ta:)]
 

DeletedUser

Guest
Am urmat si eu acum un an si ceva un program asemanator,tot asa te asigurau ca o sa faci 100 de flotari la sfarsit.Inainte sa il fac mai mult de 15 flotari nu faceam dar dupa ce l-am urmat 2 saptamani am ajuns sa fac 25 lejer.Din pacate a trebuit sa ma las de el ca nu faceam fata la numarul de flotari care era impus in program:(
 

DeletedUser8304

Guest
am facut 30[seria 1] in seria 2 17 si in seria 3 1. nu am mai putut face nimic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dacă acord mai mult timp într-o săptămână, scad timpul necesar antrenamentului pentru 1 sută flotări? :ras:

Mă bag şi eu, testul de început = 6 :(

LE: De unde naiba ai scos programul ăsta? Deja pot face 12 flotări :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am incercat si eu sa fac testul initial,la a zecea am picat lat :(.
 

DeletedUser11192

Guest
WoW! Lista imensa. Sper ca macar jumatate din cei ce v-ati inscris o sa luati in serios aceasta treaba. Bun, incepand din aceasta seara la 8 ora 8, fiecare cand are timp/vrea/poate(adica nu e nimic zilnic, obligatoriu, etc) lasa un mesaj cu cate a reusit sa faca maxim consecutive si maxim intr-o zi. Spre exemplu azi am facut 102 de flotari in total, 20 consecutive, iar eu o sa va trec in tabel.
Hai sa vedem cine poate sa faca cele mai multe flotari in total si consecutive pana la sfarsitul celor 6 saptamani. Poate fac rost si de un premiu, ceva :>. Mai astept inscrieri :P.
 

DeletedUser

Guest
WoW! Lista imensa. Sper ca macar jumatate din cei ce v-ati inscris o sa luati in serios aceasta treaba. Bun, incepand din aceasta seara la 8 ora 8, fiecare cand are timp/vrea/poate(adica nu e nimic zilnic, obligatoriu, etc) lasa un mesaj cu cate a reusit sa faca maxim consecutive si maxim intr-o zi. Spre exemplu azi am facut 102 de flotari in total, 20 consecutive, iar eu o sa va trec in tabel.
Hai sa vedem cine poate sa faca cele mai multe flotari in total si consecutive pana la sfarsitul celor 6 saptamani. Poate fac rost si de un premiu, ceva :>. Mai astept inscrieri :P.

Nu ar trebui inceput programul de luni ?Adica zic ca trebuie sa faci luni,miercusi si vineri...
 
Sus