Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser2041

Guest
Frumos raspuns

Un fel de batalie de fort, dar nu este o batalie de fort.
Seamana cu batalia de fort dar va fi diferita ;)

Vor fi niste locuri pe harta, unde te vei duce tu cu prietenii tai si va veti lupta cu un urs. Cam asta este ideea, momentan este in faza de teste.
 

DeletedUser15496

Guest
Un fel de ursul e in camara.. unde'i ursu ?

bun am inteles ca e un fel de batalie in fort dar cu ursu...ce primim ?
blana ursului ?
 

DeletedUser2041

Guest
Multumesc pentru urare si va doresc si eu un an plin de bucurii, prosper si incarcat de sanatate.

*Pana la urma ce se face cu experienta acumulata la nivelul 120 ???

Se va recalcula nivelul in functie de punctele de experienta.
 

DeletedUser

Guest
Imi poate da cineva link-ul de la videoul de pe youtube cu modul multiplayer? Am cautat pe canalul celor de la Inno Games TV dar nu l`am gasit..Majoritatea sunt cu Greeepolis.
 

DeletedUser2041

Guest
E o alta formula



"Marirea nivelul este aproape gata si este in present testate intern." :ras:

Imi cer scuze domnule pentru greseala inacceptabila. Am corectat.
Daca te sanctionez o sa zici din nou ca am ceva cu tine.
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere ale jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 

DeletedUser

Guest
De ce tot criticati atat modul in care a fost scris raportul?Suntem oameni si gresim si noi,nu trebuie sa aruncam cu sageti instant!

Sa fiu On-Topic,se pare ca anul 2014 va fi unul major pt. The-West si astept cu nerabdare sa vad ce va urma!Cel mai mult imi doresc ca evenimentele sa fie cat mai echilibrate,bineinteles pepitele vor avea mereu avantaj,dar sa existe o sansa si pt. ceilalti jucatori.Evenimentul de Craciun a fost unul chiar superb avand in vedere ca am obtinut iteme bune si am avut totusi o sansa la ele mai mare decat 2-5 %:ras: Marirea levelului sigur va insemna noi munci pe harta,noi misiuni si noi obiecte,si mai mult joc ceea ce va fi chiar interesant cum se va desfasura!Viitorul suna roz momentan,vedem ce se va intampla <3W
 
Sus