Recomanda un Joc de PC

  • Autor subiect DeletedUser6566
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ce spuneti?Imi merge NFS Hot Pursuit pe : Windows XP,AMD Athlon 64 3500+ ,2.21 GhZ si 1 GB RAM?Placa : Radeon X1300 series.
Unii zic ca da atii ca nu...
Stiu ca e slab PC-ul dar nu eu l-am cumparat...Cand l-am luat nici nu stiam cum se aprinde.

te-ai uitat macar la cerintele minime?
 

DeletedUser17201

Guest
Ce spuneti?Imi merge NFS Hot Pursuit pe : Windows XP,AMD Athlon 64 3500+ ,2.21 GhZ si 1 GB RAM?Placa : Radeon X1300 series.
Unii zic ca da atii ca nu...
Stiu ca e slab PC-ul dar nu eu l-am cumparat...Cand l-am luat nici nu stiam cum se aprinde.

NFS Hot Pursuit nu-ti merge pe PC dasta !
Incearca NFS Underground sau Driv3r 3....
 

DeletedUser6566

Guest
Ce spuneti?Imi merge NFS Hot Pursuit pe : Windows XP,AMD Athlon 64 3500+ ,2.21 GhZ si 1 GB RAM?Placa : Radeon X1300 series.
Unii zic ca da atii ca nu...
Stiu ca e slab PC-ul dar nu eu l-am cumparat...Cand l-am luat nici nu stiam cum se aprinde.

pe asta nu prea merge mai bine baga undercover
 

DeletedUser

Guest
Una e sa termini undercover-u,alta e cum il joci si il termini,deobicei eu nu joc jocuri daca nu merg la high,sau fps 35+..
 

DeletedUser8280

Guest
Eu l-am si jucat l-am si terminat!E fain jocul,iar grafica la mine nu a avut nici o problema.
 

DeletedUser19067

Guest
Pes 2011
FarCry 2
GTA 4
Mount&Blade Warband (un joc medieval,nu are grafica prea grozava dar pentru cei pasionati de jocuri medievale, fara magii(arcuri,sageti,sabii), este chiar tare, mai ales in multiplayer)
Prototype
Mount&Blade With Fire and Sword
 

DeletedUser

Guest
Pes 2011
FarCry 2
GTA 4
Mount&Blade Warband (un joc medieval,nu are grafica prea grozava dar pentru cei pasionati de jocuri medievale, fara magii(arcuri,sageti,sabii), este chiar tare, mai ales in multiplayer)
Prototype
Mount&Blade With Fire and Sword

fire and sword e prea usor imho,iar warband are grafica buna,depinde de calculatorul tau.
 

DeletedUser

Guest
un alt joc frumos,unde nu te plictisesti

Need For Speed World:huh:
 

DeletedUser8304

Guest
left4dead 2
gta IV [e distractiv]
call of duty
fear 3
stronghold crusader [merge la plictiseala...]
 

DeletedUser

Guest
cine imi zice shi mie un joc tare ?
am 4 gb rami , procesor intel core i5 2.30 ghz si hdd 466 gb
 
Sus