Recomanda un Joc de PC

  • Autor subiect DeletedUser6566
  • Data de început

DeletedUser

Guest
cine imi zice shi mie un joc tare ?
am 4 gb rami , procesor intel core i5 2.30 ghz si hdd 466 gb
 

DeletedUser

Guest
cine imi zice shi mie un joc tare ?
am 4 gb rami , procesor intel core i5 2.30 ghz si hdd 466 gb

sa stii ca hddu nu e asa de important pentru a determina daca iti merge vreun joc pe pc-u tau ;)
mai bine spune ce placa video ai


edit. i5 la 2.3ghz? ai cumva laptop? daca e asa e foarte probabil sa ai placa video integrata si sa nu iti mearga cine stie ce jocuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22060

Guest
Ziceti si mie niste jocuri shooter :) ca nu stiu ce sa mai joc
 

DeletedUser22039

Guest
Euro truck 2
Prototype
Mafia 2

si mai multe,dar mi-e lene :razz:
 

DeletedUser20819

Guest
Dead Island
The last of us
ZombiU
Call of Juarez ( este un joc cu shootere, tot cu vestul salbatic...este foarte frumos...daca nu ma insel este cu Bily the Kid...cautati-l...dar e doar Call of Juarez...simplu....mai sunt si altele: The cartel, Bound in Blood...dar eu doar pe cel simplu l-am jucat...e foarte fain ;) )
Call of duty:Black Ops 2 ( este si Black Ops 1...si Modern Warfare 1 si 2...le puteti incerca).

Sunt mai multe care le-am jucat...dar nu le mai stiu numele...
Oricum...incercati-le...eu le-am vazut pe Ginx TV ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19397

Guest
Dead Island
The last of us
ZombiU
Call of Juarez ( este un joc cu shootere, tot cu vestul salbatic...este foarte frumos...daca nu ma insel este cu Bily the Kid...cautati-l...dar e doar Call of Juarez...simplu....mai sunt si altele: The cartel, Bound in Blood...dar eu doar pe cel simplu l-am jucat...e foarte fain ;) )
Call of duty:Black Ops 2 ( este si Black Ops 1...si Modern Warfare 1 si 2...le puteti incerca).

Sunt mai multe care le-am jucat...dar nu le mai stiu numele...
Oricum...incercati-le...eu le-am vazut pe Ginx TV ;)

Dead Island nu prea are farmec daca nu e jucat in mai multi.
The last of us inca nu e lansat...
ZombiU e pe wii u, nu l-am jucat.
Inafara de cartel, toate call of juarez au fost faine.
Black Ops 2 e ok daca iti place acelasi lucru in fiecare an.
 

DeletedUser10618

Guest
Cine stie ceva jocuri in genul Minecraft, Stranded 1 & 2, Terraria... dinastea de supravietuire pe insule pustii...
 

DeletedUser20819

Guest
Cine stie ceva jocuri in genul Minecraft, Stranded 1 & 2, Terraria... dinastea de supravietuire pe insule pustii...

Dead Island: Riptide
E super jocul... e cu o infectie de zombii...trebuie sa-i omori...e pe insula Palanai :)
 

DeletedUser

Guest
Dead Island: Riptide
E super jocul... e cu o infectie de zombii...trebuie sa-i omori...e pe insula Palanai :)

Aparut cam acum o luna.Dar daca vrei sa incepi cu primul joc joaca Dead Island.Dead Island Riptide este un fel de survival horror.
 
Sus