Religie, paranormal, societati secrete, ufologie, teoria conspiratiei, etc

DeletedUser

Guest
si eu tot odata p an, de inviere.

chestia nasoala e ca acum sunt obligat sa imi pierd 1 ora duminica sa ma duc la bserica ca daca nu am taiat netu nush cat timp. A venit popa la mn acasa sa ma cheme la biserica ca cica face slujba cu copii, (ma rog am 15 ani dar teoretic sunt tot copil) tragem clopotele s alte chestii-trestii. Parca e de la 3,30 pana la 5. Noroc ca trebuie sa merg numai odata, sa vad daca imi place. Deee. cum sa nu. duminica asta o sa fie unica zi in care voi merge la ''chestia asta''...
 

DeletedUser

Guest
Eu ma duc o data de pasti,o data de craciun si o data de sfanta treime.Deci eu ma du de 3 ori,la sarbatori.Si ma mai duc de cateva ori la spovedire si impartasanie.Si de cateva ori sa ascult slujba.
 

DeletedUser23060

Guest
1zfkklt.jpg
 

DeletedUser

Guest
Sau poti pur si simplu sa nu mergi, cum fac eu =))

Chestia e ca imi place.De Craciun nu ma duc, dar de Paste chiar imi place. Nu sunt eu cel mai credincios, cred mai mult silit, dar ce sa fac?Tata a fost crestin, bunicu la fel si cine stie cati au mai fost, si mi se scoala mie sa zic ca nu cred.Personal, nu cred in chestii de astea, dar daca ma intreaba cineva daca cred, afirm!
 

DeletedUser

Guest
voi va plangeti...? ce bine e de mine cand intru la preot sub....patrafir :d
 

DeletedUser

Guest
Nu-mi aduc aminte sa te fi facut si pe tine zeu cand am oranduit west-ul... Asa ca ramai simplu cowboy pana la noi instructiuni.

Ai auzit ! ascultal peseful tau kod!

ON: voi ce ziceti vine sau nu apocalipsa anu asta?
 

DeletedUser

Guest
Muritoareo iti ordon sa stai in genunchi in fata mea!

Nu imi maintesc sa fi inventat un alt nemuritor inafara de Kod cand am creat internetul. Ce scrie pe tine,made in China? Esti un fals.

Kod,ti-am zis eu sa nu inventezi China ca o sa te trezesti cu d-astia!
 

DeletedUser593

Guest
Nu imi maintesc sa fi inventat un alt nemuritor inafara de Kod cand am creat internetul. Ce scrie pe tine,made in China? Esti un fals.

Kod,ti-am zis eu sa nu inventezi China ca o sa te trezesti cu d-astia!
Vezi ca... sabia mea inca taie...
Ai auzit ! ascultal peseful tau kod!

ON: voi ce ziceti vine sau nu apocalipsa anu asta?

Vine cum a venit in anul 2000 si in alti ani...
 
Sus