Religie, paranormal, societati secrete, ufologie, teoria conspiratiei, etc

DeletedUser

Guest
Stiu ca s-a mai discutat dar... ce parere aveti despre Proiectul Rainbow(Experimentul Philadelphia)?
 

DeletedUser

Guest
Cand si unde (daca tv ce canal si daca pe net ce site)se dazvaluiesc datele alea de la geneva?Daca stie cineva.

Ca cica dezvaluiesc aia cu acceleratorul de particule tot ce au aflat pana acuma.cu 2012 si alea.
 

DeletedUser9859

Guest
Te uiti pe TVR ? =))) mosule

Eu am vazut la observator.Deci practic cand vine o lumina din stanga si una din dreapta si se intalnesc iese particula aia de miliarde de euro.

Ca sa intelegi mai bine uite aici pe intelesul oricui:

245889-stiinta.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
31 decembrie 2099, 23:59:99 - atunci o sa fie sfarsitul lumii. Au prezis cei de la Microsoft: calendarul de pe Windows nu merge mai departe de acea data. Ganditi'va la chestia asta bine de tot!!!

E doar o gluma...
 

DeletedUser593

Guest
31 decembrie 2099, 23:59:99 - atunci o sa fie sfarsitul lumii. Au prezis cei de la Microsoft: calendarul de pe Windows nu merge mai departe de acea data. Ganditi'va la chestia asta bine de tot!!!

E doar o gluma...

Dupa 2099 o sa folosim doar produse apple/google.
 

DeletedUser12909

Guest
31 decembrie 2099, 23:59:99 - atunci o sa fie sfarsitul lumii. Au prezis cei de la Microsoft: calendarul de pe Windows nu merge mai departe de acea data. Ganditi'va la chestia asta bine de tot!!!

E doar o gluma...

Nici macar nu trece in sec 22, sec 22 incepe la 1-1-2101, deci au retat un an.
 

DeletedUser

Guest
Teoria conspiratiei - Illuminati. Parerea mea. Conspiratie impotriva umanitatii.
 

DeletedUser

Guest
Teoria conspiratiei - Illuminati. Parerea mea. Conspiratie impotriva umanitatii.

Illuminati si masonii sunt doar niste fraieri pe care se da vina pentru orice tampenie facuta de politicieni si capitalistii care ii sponsorizeaza.
 

DeletedUser9859

Guest
Illuminati si masonii sunt doar niste fraieri pe care se da vina pentru orice tampenie facuta de politicieni si capitalistii care ii sponsorizeaza.

A, no, no, no!E o conspiratie!Oculta mondiala ne vrea morti!Extraterestrii ascunsi pe Marte!Jos Oculta Mondiala din USA condusa de familia Ionescu din peninsula Marii Britanii!!!
 

DeletedUser2854

Guest
Cred ca ne vor invada maimutele . Cateva specimene sunt pe pamant active in moderarea diferitelor forumuri de la inno games . Acestea au sub 30 de ani si sunt foarte nervoase .
 

DeletedUser

Guest
Am o vaga impresie ca vecinul meu Vasile de la etajul 3 este mason si apartine ordinului illuminati. Stie cineva cum as putea sa-l scot la iveala?
 
Sus