Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser9334

Guest
Nu stiu daca a mai facut-o cineva , dar si daca a facut-o inseamna ceva. Tin sa multumesc playerilor care , cat de cat , si-au dat silinta ca in 190 pagini in vreo 4 , 5 zile sa reuseasca sa gaseasca Belle Star's Derringer. Acesta nu ar fi fost reusit daca , la carma indrumarilor noastre nu ar fi fost omniprezentii MihaiGavrilescu si Sp1tfire , cu toata ca noi cateodata "ii trageam de limba" si acestia cedau putin , MihaiGavrilescu mai venind asa cu cate un banc , cu cate un mister.
Imi face o sincera placere ca fac parte din aceasta comunitate "haotica si pestrita".
 

DeletedUser

Guest
ce arme cu aura mai sunt foarte rare?? poate mai facem un topic ca sa facem rost si de alte arme :)
 

DeletedUser

Guest
eh...astea-s luate deja...mai bine ne concentram pe topor,sabie de cavalerist,schofield,buntline si floreta..astea nu le are nimeni;)deci...ceva idei?
 

DeletedUser9380

Guest
Nu se poate si maine?Ca joia o sa am timp sa intru la ora aia abia in Vacanta Mare.Ca sunt 4 factori:
1.
2.
3.
4.

EDIT:Of,am sters.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buntilneul lui Wyatt Earp .. cea mai buna arma din joc:P:> .. asta ar trebui sa o gasim:) ..
 

DeletedUser9380

Guest
Mai bine Floreta lui Athos.Putina lume are lvl.80 sa poarte buntline-ul.
 

DeletedUser2948

Guest
Jesse era un om cunoscut .. si chiar e un personaj important al acelor vremuri .. dar in joc Wyatt Earp e mai tare:P .. dmg de 124-126 si asa bonusuri:X:D ..

Daca tu ai avea Buntlineul lui Wyatt Earp si eu Schofieldul lui Jesse James si m-ai ataca te-as bate. Pe aparare ii de vis arma.:D Nu stiu cum sta pe atac, dar cred ca si acolo face ravagii.;)
 
Sus