Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
alea de craciun au dmg aproape 0:),mitraliera nu cred ca am vazut-o,pe beta este o mitraliera asemanatoare insa nu e asta,aia are dmg in jur de 150 iar asta de pe forum la rusi peste 300;)
 

DeletedUser2948

Guest
Te asigur ca nu sunt. Eu 2 arme cum am spus le-am vazut pe beta mai demult, cand de abia se implementau forturile.
Si in armurier am vazut mitraliera ceea groasa neagra.
Si am mai vazut nu demult "Pusca pentru elefanti" cu dmg 1-400

Adminul special a aratat ca sa ridice interesul. Daca vrei iti traduc ce scrie el :)

Am pus eu cu zeci de pagini in urma Elephant Gun. Revin cu un edit in 2 minute.

Edit:
elephantgun.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11101

Guest
Nu mai bine discutam despre alte arme la sectiunea SPAM? nu prea are legatura cu topicul asta si am cam terminat cu el;..
 

DeletedUser2948

Guest
Ma regele tu esti dus? Nu vezi ca noi nu postam sa nu vada strainii si vi tu si pui? Ma da asa ceva mai rar vezi...
 

DeletedUser11101

Guest
Sunt multe secrete in joc..
Zarurile am auzit ca le iei de la o misiune secreta cu cazinoul din orasul fantoma :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
scrieti unui admin online,sa stearga comentul nr ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma fratilor.... cu toata ca am sanse de warn va cer aici ca dincolo nu mi s-a raspuns.... are cineva un cont pe beta de dat ????? nu conteaza lvl indemanari sau caracter doar contul in sine ma intereseaza.... va rog
 

DeletedUser

Guest
Eu stiu secretul pentru a lua un bell star derringer da nu il spun nici daca ma amenintati cu arma :rolleyes:...Sa mai treceti pe la profilul meu maine...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Si eu stiu :X ... o sal iau maine pe lumea 4 .es ::D sai fac praf pe spanioli!
 
Sus