Roadmap The West - discutii

DeletedUser

Guest
In acest thread puteti discuta pe marginea roadmap-ului afisat in sectiunea Western Star. Mentineti discutiile la nivel normal, fara a derapa in atitudini tendentioase sau orice alte forme nepermise pe acest forum. De asemenea, luati in calcul faptul ca nu exista informatii suplimentare privind modificarile intentionate, luati informatiile prezentate in acel roadmap "as is".
 

DeletedUser

Guest
Super idei!! "Comertul cu obiecte" e o idee ceruta dar tot incurajeaza multi-accountul. In rest sunt foarte multumit si sper ca toate aceste idei vor fi adaugate deoarece ar face The-West un joc MULT mai bun! Bravo!
 

DeletedUser

Guest
Hmm, acele idei sunt geniale. În special cele cu "Utilizarea produselor" şi "Cumpararea de indemanari". + că unele avantajează muncitorii ["Căutat","Nivele Ale Clădirilor nelimitate"] n,n
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E bine ca ,in sfarsit, sunt ascultate si ideile playerilor.
 

DeletedUser3941

Guest
Nu stiu ce va place voua asa de mult in aceste viitoare planuri.
Dupa parerea mea se regasesc dezavantaje maricele in unele dintre idei.
Mie nu mi se pare corect ca cineva sa poate cumpara indemanari cu bani. Nu am vazut in niciun joc MMO asa ceva + cei axati pe $ vor fi avantajati radical.

Sa o luam in ordine, dupa parerea mea, imi voi spune opinia despre toate modificarile.

Chat - poate fi util in unele situatii, nu ma deranjeaza.
PV si lesin - sunt de acord cu ideea de a fi raniti mai grav in munci, dar lovituri mai mari primite in duel..hmm..eu zic ca e bine cum e acum.

Limita banci - total de acord cu asta.

Magazinele vand itemele noi inclusiv jucatorilor din afara orasului (nou) - este buna idee, dar nici asa nimeni nu va cumpara nimic la asa pret inalt.

Duelurile pe harta - intradevar o idee realistica, totusi ambuscada nu va fi foarte prietenoasa.

Duelurile cu NPC - nu ma tenteaza.

Nivele ale cladirilor nelimitate - adica sa tot dezvolati la nesfarsit, sa cheltuiesti bani degeaba? O sa ajungem sa avem metropole aici sau ce?

Banii si norocul - si asa gasesc destul de greu iteme, iar acum si mai greu voi gasi :-(

Cautat - nu imi place deloc aceasta idee. Cu toate ca are legatura cu vestul salbatic, mie nu imi prea place.

Nivelul 100 si munci noi (nou) - nu stiu cum va fi la lvl 100, ca nu am ajuns la lvl 99 inca :smile:)

Utilizarea produselor - propuse de sute de ori, raman impotriva acestei idei.

Cumpararea de indemanari - sunt contra din toate punctele de vedere la aceasta idee.

Limita de capacitate a rucsacului - la fel si la aceasta. ^

Comertul cu obiecte - multi spuneti ca incurajeaza multi-account-ul. Eu nu sunt asa de sigur, si e o modalitate destul de buna pentru ajutor reciproc.

Poker - habar nu am cum se joaca

Nou sistem de duel - animatii noi, puse degeaba. Runde mai multe, pfff.

Resurse pentru constructia cladirilor - in oras, asa ceva? nici asta nu mi se pare o idee buna.

Bonusuri marite pentru caractere - acceptabil.

Pariuri - interesant, ceva nou nu strica niciodata.

O noua pagina de start pentru The West - nu ma deranjeaza

Ziar - nimeni nu il va citi :smile:)

Pantaloni si curele - nu sunt deacord pentru ca vor trebui reconfigurate toate muncile pentru astea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce va place voua asa de mult in aceste viitoare planuri.
Dupa parerea mea se regasesc dezavantaje maricele in unele dintre idei.
Mie nu mi se pare corect ca cineva sa poate cumpara indemanari cu bani. Nu am vazut in niciun joc MMO asa ceva + cei axati pe $ vor fi avantajati radical.

cam asa e ,si in plus cei axati pe munci cu noroc o sa le cam scada
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce va place voua asa de mult in aceste viitoare planuri.
Dupa parerea mea se regasesc dezavantaje maricele in unele dintre idei.
Mie nu mi se pare corect ca cineva sa poate cumpara indemanari cu bani. Nu am vazut in niciun joc MMO asa ceva + cei axati pe $ vor fi avantajati radical.

Heh, nu şti dacă va fi "the same price", poate 500$ nu 50$ o,o'
Btw, când le scoţi cu şamanul ar trebui să coste dublu, e_e"
 

DeletedUser5652

Guest
Superrrrrrrrrrr, superrrrrrrrr tari ideiile! In sfarsit ni s-au acceptat propunerile si se pare ca si adminii sunt de acord cu ele!

Ei bine, abea astept!
 

DeletedUser836

Guest
Mie nu mi se pare corect ca cineva sa poate cumpara indemanari cu bani. Nu am vazut in niciun joc MMO asa ceva + cei axati pe $ vor fi avantajati radical.
Esti putin cam sceptic.Cand unele din idei vor fi puse,vei vedea ca jocul va fi dus la un alt nivel.Si o sa-ti placa.

+Cumpararea indemanarilor in nici un caz nu va fi acceptata,nu iti fa griji.
Dupa cum am spus in topicul ce a fost sters,Totul a fost publicat doar ca sa stie dezvoltatorii daca sa lucreze la ele.Din aceasta cauza s-au tradus in toate limbile si puse pe forumuri.Datele vor fi trimise si voi veti sacapa de probleme.

Deci daca aveti un argument BUN pt care sa fiti contra,acum e momentul sa-l spuneti si sa ne convingeti si pe noi. :)
 

DeletedUser

Guest
Esti putin cam sceptic.Cand unele din idei vor fi puse,vei vedea ca jocul va fi dus la un alt nivel.Si o sa-ti placa.

+Cumpararea indemanarilor in nici un caz nu va fi acceptata,nu iti fa griji.
Dupa cum am spus in topicul ce a fost sters,Totul a fost publicat doar ca sa stie dezvoltatorii daca sa lucreze la ele.Din aceasta cauza s-au tradus in toate limbile si puse pe forumuri.Datele vor fi trimise si voi veti sacapa de probleme.

Deci daca aveti un argument BUN pt care sa fiti contra,acum e momentul sa-l spuneti si sa ne convingeti si pe noi. :)


Rucsac limitat-cea mai proasta idee
 

DeletedUser

Guest
Nu prea sunt de acord cu comertul de obiecte...o sa vedeti daca se implementeaza acest lucru cati vor avea sabia lui hernandos de exemplu.....:D
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord doar cu chatul in rest nu ....chiar vor sa modifice jocul total pana acum erau oameni ce faceau munci in c*ru gol iar acum le baga pantaloni si altele X-(
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca multi o sa se lase de joc cu atatea upgraduri..

mai ales la partea cu dueluri nu cred ca sunt deacord duelisti de top..
 

DeletedUser

Guest
nu sunt de acord cu capacitatea limitata a rucsacului, in rest toate sunt bune/acceptabile.

dar nu cred ca o sa se implementeze toate aceste idei
 

DeletedUser836

Guest
Ati vazut cumva 2012?parca ati intrat in depresie si nimic nu mai are rost pt voi...vedeti doar partea goala a paharului.

Sper ca cei de pe forumurile straine au mintea ceva mai deschisa la nou.
 

DeletedUser

Guest
Ati vazut cumva 2012?parca ati intrat in depresie si nimic nu mai are rost pt voi...vedeti doar partea goala a paharului.

Sper ca cei de pe forumurile straine au mintea ceva mai deschisa la nou.

sunt frumoase noile idei si westul salbatic mai evolueaza :D
 
Sus