The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cred ca sa mai inrtebat dar itemele de la piata ce se va intampla cu ele?
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg dc nu se mai dau punctele de energie daca anulezi o munca?
 

DeletedUser12909

Guest
nu inteleg dc nu se mai dau punctele de energie daca anulezi o munca?

eu stiam ca daca ai munci in timpul updateului in bara de lucru, ele se anuleaza si nu primesti energia inapoi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21935

Guest
Sper că misiunile începute nu vor trebui reluate. nu de alta dar sunt misiumi în derulare, la nivele mari (90 şi peste), care au necesitat consumuri mari. Este păcat a le pierde. Cu muncile este simplu: se anunţă restart pentru update şi fiecare se opreşte un timp.
 

DeletedUser2041

Guest
Sper că misiunile începute nu vor trebui reluate. nu de alta dar sunt misiumi în derulare, la nivele mari (90 şi peste), care au necesitat consumuri mari. Este păcat a le pierde. Cu muncile este simplu: se anunţă restart pentru update şi fiecare se opreşte un timp.

Scrie asa ceva in anunt? Nu, atunci nu se reiau.
Doar muncile active in timpul update-ului se vor anula.
 

DeletedUser23483

Guest
Doar se va tripla experienta necesara avansarii in nivel.Nici un nivel 500 sau alte aberatii ! De asemenea experienta primita la munci se va tripla,din ce am citit.:)
 

DeletedUser

Guest
mai, eu daca am 1000 produse neridicate care le am in vreo 100 piete ale oraselor, dupa update mi se sterg produsele? sau ce se intampla cu produsele care nu apuc ca sa le ridic, doresc ca sa-mi raspunda un admin al jocului ca sa stiu ce am de facut
 

DeletedUser2041

Guest
Doar se va tripla experienta necesara avansarii in nivel.Nici un nivel 500 sau alte aberatii ! De asemenea experienta primita la munci se va tripla,din ce am citit.:)
Nu exista informatii despre asa ceva, din cate vad nu s-a triplat nici o experienta necesara.
Unde ai citit?

mai, eu daca am 1000 produse neridicate care le am in vreo 100 piete ale oraselor, dupa update mi se sterg produsele? sau ce se intampla cu produsele care nu apuc ca sa le ridic, doresc ca sa-mi raspunda un admin al jocului ca sa stiu ce am de facut

Nu cred ca exista cineva care sa aibe 1000 de produse neridicate in 100 de piete. Daca exista asa ceva, inseamna ca nu are nevoie de acele produse.

Orasele migreaza cu totul, in general cam tot ce este oras cu mai mult de 1 jucator va migra. Nu cred ca vor exista probleme cu ridicarea produselor. Daca produsele sunt intr-un oras care nu va migra(ceea ce este aproape imposibil) atunci se vor pierde.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus