The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest

DeletedUser593

Guest
Se refera la itemele pe care le ai puse la piata in orase care nu se muta, ca iti vor fi mutate la loc in inventar.
Daca el zice asa o fi, am sa intreb.

Sa inteleg ca daca am de ridicat obiecte o sa ma trezesc cu ele in inventar?
 

DeletedUser2041

Guest
Sa inteleg ca daca am de ridicat obiecte o sa ma trezesc cu ele in inventar?

Eu inteleg din mesajul de mai sus ca se refera la obiectele puse de tine in diverse piete. Ma voi interesa si va spun. Eu nu am auzit nimic de asa ceva.
 

DeletedUser23483

Guest
se refera la produsele care nu le-ai ridicat din pietele oraselor care nu vor fi migrate
 

DeletedUser23483

Guest
that won't be moved to the new map will be added to your inventory during the migration to the new map.

...nu vor fi mutate la noua harta,vor fi adaugate in inventarul tau pe durata migrarii la noua harta.
 

DeletedUser

Guest
Nu exista informatii despre asa ceva, din cate vad nu s-a triplat nici o experienta necesara.
Unde ai citit?

@Devblog
Further the needed experience to level-up has been increased by 3 times, but also the offered experience by jobs, quests, achievements, etc. were increased by the same amount.


Din ce scrie aici, inteleg ca totul se va tripla, dar fara niciun efect major.
Singura diferenta va fi timpul de lucru modificat.
 

DeletedUser2041

Guest
@Devblog
Further the needed experience to level-up has been increased by 3 times, but also the offered experience by jobs, quests, achievements, etc. were increased by the same amount.


Din ce scrie aici, inteleg ca totul se va tripla, dar fara niciun efect major.
Singura diferenta va fi timpul de lucru modificat.
Nu am observat diferenta, deci inca nu au modificat.
 

DeletedUser22864

Guest
da.....

am o intrbare daca eu sunt pregatit pe l7 sa fac cutitul lui sam hakens sa zicem ca am 3500 puncte de prietenie ..dupa ce intra versiunea pot continua nu??
 

DeletedUser15844

Guest
Intrebari des migrarea oraselor:
1.cand putem sa ne alegem locurile unde vom migra orasele?
2. se va creea o lume noua pentru acest lucru sau ne ducem unde avem noi chef?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus