The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aici este anuntul despre 2.1:
Cod:
Kannst du uns Einblicke geben, was als nächstes entwickelt wird?

Wir haben noch etwas Arbeit, bevor The West 2.0 perfekt ist. Die nächste große Herausforderung wird die neue 3D-Stadtansicht werden und auch ein neues cooles besseres Duellsystem.
***in limba germana, in engleza suna cam asa:
Can you give us an insight of what is discovered next?

We still have some work before The West 2.0 is perfect. The next big challenge will be the new 3D city view and a cool new dueling system better.

***acesta este un interviu publicat pe forum la nemti: http://forum.the-west.de/showthread.php?p=678816#post678816

Nebhotep cand apare pe amchitka ne oferi si noua informatii si poze??? pe alamogordo cred ca o sa apara mai tarziu.

dc nu imi pot face cont pe amchitka? :D:indian:
 

DeletedUser19531

Guest
dc nu imi pot face cont pe amchitka? :D:indian:

Doar pe baza de invitatie se putea inscrie, invitatia trimisa de un admin sau dezvoltator al jocului de pe beta prin intermediul recomandari sau inscrieri in lista la Comunity Manager al servarului nostru; acuma nu mai stiu daca se mai poate inscrie pe respectiva lista.
 

DeletedUser593

Guest
Aici este anuntul despre 2.1:
Cod:
Kannst du uns Einblicke geben, was als nächstes entwickelt wird?

Wir haben noch etwas Arbeit, bevor The West 2.0 perfekt ist. Die nächste große Herausforderung wird die neue 3D-Stadtansicht werden und auch ein neues cooles besseres Duellsystem.
***in limba germana, in engleza suna cam asa:
Can you give us an insight of what is discovered next?

We still have some work before The West 2.0 is perfect. The next big challenge will be the new 3D city view and a cool new dueling system better.

***acesta este un interviu publicat pe forum la nemti: http://forum.the-west.de/showthread.php?p=678816#post678816

Nebhotep cand apare pe amchitka ne oferi si noua informatii si poze??? pe alamogordo cred ca o sa apara mai tarziu.

O sa vad... Nu prea am timp de joc mai nou...
 

DeletedUser19531

Guest
O noua imagine din versiunea 2.0:
532504_10151008217222427_1506866807_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ar fi super ca toate seturi sa fie complete,sa aive toate:haine,pantofi,pantaloni,produse,animale de calarit,arme,arma de fort,colier,palarie etc.
 

DeletedUser

Guest
Stii ce ar mai fi super?
Ca toata lumea sa scrie romaneste.

Stai linistit in privinta seturilor. Joaca in continuare si vei vedea schimbari nenumarate.
 

DeletedUser

Guest
Nu tu decizi asta. INNO poate face orice doreste cu acest joc, so.. :)
 

DeletedUser19531

Guest
Cam asa o sa arate versiunea 2.0:

557554_10151028388337427_1416946877_n.jpg
 

DeletedUser9380

Guest
Ca inventarul sa nu fie infinit.

Kewl, în viaţa reală poţi să duci după tine 3 măgari, 10 puşti, 15 cuţite, 30 de sticle de whisky, peste 15 perechi de pantaloni, curele şi pălării, toate într-un singur rucsac.Mie mi se pare o idee bună la inventarul să fie finit.
Totuşi, sper să îi lase pe cei cu inventarele mai mari aşa cum sunt, să nu şteargă obiecte aleatorii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus