The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12909

Guest
Kewl, în viaţa reală poţi să duci după tine 3 măgari, 10 puşti, 15 cuţite, 30 de sticle de whisky, peste 15 perechi de pantaloni, curele şi pălării, toate într-un singur rucsac.Mie mi se pare o idee bună la inventarul să fie finit.
Totuşi, sper să îi lase pe cei cu inventarele mai mari aşa cum sunt, să nu şteargă obiecte aleatorii.

Eu stiam ca notiunea de rucsac a fost inlaturata, la inventar nu o gasesc, iar cai sunt in inventar nu in rucsac, deci....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15715

Guest
Totusi in cazul in care se va implementa inventarul finit cred ca se va face un fel de depozit la banca, unde sa-ti poti depozita obiectele...:up:
Si poate si niste grajduri unde sa tinem animalele ^_^ :whistle:
 

DeletedUser19397

Guest
Kewl, în viaţa reală poţi să duci după tine 3 măgari, 10 puşti, 15 cuţite, 30 de sticle de whisky, peste 15 perechi de pantaloni, curele şi pălării, toate într-un singur rucsac.Mie mi se pare o idee bună la inventarul să fie finit.
Totuşi, sper să îi lase pe cei cu inventarele mai mari aşa cum sunt, să nu şteargă obiecte aleatorii.

Sau "Ai o limita de 50 de sloturi. Mai vrei 50? Foloseste [insert number here] de pepite."
 

DeletedUser9380

Guest
Aş fi de acord să fie 50 de sloturi şi următoarele să se poată cumpăra cu pepite, dar maxim 20, deci maxim 70 în total.Chiar dacă ar trebui să nu se poată cumpăra deloc sloturi cu pepite.
 

DeletedUser

Guest
Eu recomand sa nu se bage chestia asta cu "limitarea" inventarului pentru ca atunci multi jucatori vor renunta...
Unii fac colectii si au cu mult peste 50 de obiecte in inventar, atunci ce credeti ca vor face acele persoane ?
 

DeletedUser

Guest
Kewl, în viaţa reală poţi să duci după tine 3 măgari, 10 puşti, 15 cuţite, 30 de sticle de whisky, peste 15 perechi de pantaloni, curele şi pălării, toate într-un singur rucsac.Mie mi se pare o idee bună la inventarul să fie finit.
Totuşi, sper să îi lase pe cei cu inventarele mai mari aşa cum sunt, să nu şteargă obiecte aleatorii.

ei pai ce sa-i faci, ca doar setu de vrajitor, testoasa turbo, moartea (cea de la halloween) si alte multe chestii nu exista in realitate, deci daca s-au introdus atatea lucruri inexistente in viata reala sau macar inexisente in Vest ar fi bine sa pastreze si inventarul infinit
 

DeletedUser9380

Guest
ei pai ce sa-i faci, ca doar setu de vrajitor, testoasa turbo, moartea (cea de la halloween) si alte multe chestii nu exista in realitate, deci daca s-au introdus atatea lucruri inexistente in viata reala sau macar inexisente in Vest ar fi bine sa pastreze si inventarul infinit

Ai şi tu dreptate, dar aşa hai să îl facem cât mai ireal posibil, că şi aşa deja sunt ţestoase, moartea şi alte chestii.
În fine, dacă patrat zice că nu o să se bage limitarea inventarului, cel puţin în versiunea asta, eu zic să discutăm despre altceva, ca de exemplu harta.
Mie cred că o să îmi fie greu să mă adaptez cu noul tip de hartă, dar e posibil ca noul update să se bage decât pe o lume nouă.
 

DeletedUser9859

Guest
Ai şi tu dreptate, dar aşa hai să îl facem cât mai ireal posibil, că şi aşa deja sunt ţestoase, moartea şi alte chestii.
În fine, dacă patrat zice că nu o să se bage limitarea inventarului, cel puţin în versiunea asta, eu zic să discutăm despre altceva, ca de exemplu harta.
Mie cred că o să îmi fie greu să mă adaptez cu noul tip de hartă, dar e posibil ca noul update să se bage decât pe o lume nouă.

Noua harta e oribila.Si faptul ca au modificat toate imaignile de la munci o sa fie o problema majora.
 

DeletedUser9380

Guest
Noua harta e oribila.Si faptul ca au modificat toate imaignile de la munci o sa fie o problema majora.

Mda, am văzut că erau cai şi vapoare.Sunt cu totul diferite de versiunea anterioară, o să fie foarte greu de găsit fără hartă.
 

DeletedUser2041

Guest
Mda, am văzut că erau cai şi vapoare.Sunt cu totul diferite de versiunea anterioară, o să fie foarte greu de găsit fără hartă.

Muncile au fost grupate, imaginile de munci nu sunt schimbate. Fiecare grupa are o imagine a ei, nu sunt greu de invatat.
 

DeletedUser9859

Guest
Muncile au fost grupate, imaginile de munci nu sunt schimbate. Fiecare grupa are o imagine a ei, nu sunt greu de invatat.

Some desert with a lot of details on the ground. A new job icon placed right in the middle. Our problem at the moment: Job-Icons at the actual state are not clear enough. If someone has good ideas feel free to post
Screen-Shot-2012-06-21-at-12.13.23-300x238.png

Asta nu-i poza pentru repara caruta?E schimbata.Si banuiesc ca sunt schimbate toate.

Screen-Shot-2012-06-21-at-12.12.52.png
Si aici zicea ca alea 2 sunt imagini de la munci.Eu nu imi dau seama la ala cu schela ce munca eu.Stiu ca sunt mai multe in care construiesti ceva, deci e greu de zis.La aia de langa mare banuiesc ca este construieste un pod, daca exista munca.Imi aduc aminte ca inainte era un pod din piatra, asta e din lemn...

Imi scapa ceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Degeaba schimba ei interfata grafica, daca la partea de programare duel si fort is varza. In ciuda tuturor sanselor, cu 115 sanse de tintire si distanta 0 sa ratezi. Nu imi pot da seama cum, dar am ratat. Si n-am fost singurul.

De duel nu mai zic nimic. Daca iei 4/8 cu 500 ferire de la cineva cu 50 tintire ce e de comentat in treaba asta? Nimic, la capitolul duel e praf ce au facut. PRAF! PRAF! PRAF!!!
 

DeletedUser

Guest
eu maxim o lovitura imi iau de cand am 500 ferire, si tinstesc binisor :up: cu aproximativ 250 tintire.

Cat despre acest topic, astept versiunea sa imi dau seama daca o sa imi placa sau nu, nu cred ca ma deranjeaza harta.. sa vad ce schimba la forturi. poate schimba si acolo design`ul
 

DeletedUser

Guest
Ma o sa fie greu sa-mi dau seama ce munci sunt alea asta-i problema.Daca arata la pazaste fortul un fort cum sa-mi dau seama ca normal se arata un steag.
 

DeletedUser

Guest
Ma o sa fie greu sa-mi dau seama ce munci sunt alea asta-i problema.Daca arata la pazaste fortul un fort cum sa-mi dau seama ca normal se arata un steag.

Da poi daca iti arata o bucata de pamant nelucrata acolo sigur o sa fie pescuieste pescar si conduce un vapor cu zbaturi...:blink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus