The West Gazeta - Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18799

Guest
Are 45 de MB, voi sunteti sanatosi? Cu ce ati facut-o sa ocupe atat spatiu pentru 11 pagini mai mult goale decat pline cu text?
 

DeletedUser2948

Guest
.pdf :)

Eu va propun sa faceti html de acum. Timpul de raspuns si spatiul alocat sunt mult mai mici.
 

DeletedUser

Guest
Are 45 de MB, voi sunteti sanatosi? Cu ce ati facut-o sa ocupe atat spatiu pentru 11 pagini mai mult goale decat pline cu text?

E facut initial cu Microsoft Office Publisher apoi transformat in .pdf , cred ca aceasta este cauza:d.
 

DeletedUser

Guest
PWG de ex daca eu as castiga ma anunti inainte cu PM? Sau o sa fie surpriza?
 

DeletedUser5629

Guest
.pdf :)

Eu va propun sa faceti html de acum. Timpul de raspuns si spatiul alocat sunt mult mai mici.
De HTML ma pot ocupa eu daca vrea PWG :P
Daca il vreti mai dificil, puteti face PHP cu o baza de date SQL dar e prea complicat, HTML e mai simplut.

PWG de ex daca eu as castiga ma anunti inainte cu PM? Sau o sa fie surpriza?
Stai calm(a) cred ca anunta el, oricum tura viitoare o sa fie razboi pe astea ca o sa am si eu Adobe Reader instalat pe harbu' asta de calculator. :P
 

DeletedUser

Guest
doar cea download merge..daca dau pe online apare tot download
 

DeletedUser

Guest
de pe chrome merge ok..dar cam greu..era mai bine daca avea mai multe pagini..si nu 1 singura
 

DeletedUser

Guest
:) de pe mozilla nu se poate vedea deloc..pe chrome e 1 singura pagina :)
 

just4fun

The Boss
puteti contribui si voi cu diverse materiale informative la aceasta revista ce va aparea cel mai probabil la 2 saptamani.
in curand se va crea o interfata (gen website) si in acelasi timp vom incerca sa imbunatatim revista.
cu siguranta urmatorul numar va fi mult mai interesant si se va incarca mult mai repede.

inca odata felicitari echipei ce a participat la creerea primului numar al revistei.
 

DeletedUser5629

Guest
Hehe asteptati vacanta de vara :)
Am proiecte frumoase in plan dar am nevoie de colaboratori :P
Cei intersati trimiteti un mail la: mail@shteff.com si o sa va dau detalii.
 

DeletedUser

Guest
si eu am niste proiecte frumoase... cum pot sa te contactez just???
 

DeletedUser

Guest
In sfarsit! Tot asteptam sa faceti una, ca nu inteleg nimic din aia de le germani :)),
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus