The West Gazeta - Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
@ madkiller
in sectiunea coltul de arta se vor promova jucatorii talentati.
si ca sa iti raspund la intrebarea ta - da sunt acceptate si lucrarile in photoshop
 

DeletedUser5629

Guest
Unde? Pe proiectul meu sau ale celorlanti? :P
Eu accept orice este creativ :P


@ madkiller
in sectiunea coltul de arta se vor promova jucatorii talentati.
si ca sa iti raspund la intrebarea ta - da sunt acceptate si lucrarile in photoshop

Eu nu stiu sa lucrez decat cu paint :(
Mi-a iesit o semnatura frumoasa cu paint nu credeti? Totul e facut cu creionul
 

DeletedUser12000

Guest
Pai ce mi-ai trimis tu nu o sa fie publicat deaorece prima "idee" nu este un articol , iar a doua "idee" nu este un articol deoarece este un build pe care l-ai luat cu copy-paste. Asa ceva nu va fi publicat ;)


Am verificat si daca observi ai primit raspuns direct pe forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Da am vazut si eu am zis ca am trimis mai multe nu doar 2
 

DeletedUser

Guest
Este un proiect reusit dupa parerea mea. Gazeta TW ne tine la zi cu toate noutatile cu privire la update-uri, pe deasupra si interviuri. E foarte placut sa citesti o gazeta avand ca tema jocul tau preferat.:)
 

DeletedUser5629

Guest
E reusit dar e f mare, puteati sa faceti acelasi lucru pe o pagina HTML si nu dura asa mult sa se incarce :)
Oricum, o sa incep sa fac si eu niste proiecte paralele pt west :P
 

DeletedUser

Guest
E reusit dar e f mare, puteati sa faceti acelasi lucru pe o pagina HTML si nu dura asa mult sa se incarce :)
Oricum, o sa incep sa fac si eu niste proiecte paralele pt west :P

Cat de curand o sa rezolvam si problema cu marimea fisierului:) si desigur o sa cream o pagina web special pt. aceasta gazeta unde ne veti putea trimite ideile, sugestile dar si criticile voastre.
 

DeletedUser

Guest
PWG esti un geniu!!!

Sa stii ca daca ma lauzi sau altele nu vei castiga concursul:rolleyes:. Exista deja un castigator care va fi anuntat in noul numar, el, din pacate pt. tine a fost mai rapid, asa ca .. tot ce pot sa fac este sa iti urez succes in numarul viitor.
 

DeletedUser12000

Guest
Este un proiect reusit dupa parerea mea. Gazeta TW ne tine la zi cu toate noutatile cu privire la update-uri, pe deasupra si interviuri. E foarte placut sa citesti o gazeta avand ca tema jocul tau preferat.:)

Puteti contribui si voi cu cate un articol scurt/lung despre noutati din update sau zvonuri. Deasemenea asteptam propunerile voastre pentru a o face cat mai interesanta .
 

DeletedUser

Guest
Pwg nu am fost eu???:(( daca nu sunt eu plang...Prea tarziu am plans
 

DeletedUser5629

Guest
Cat de curand o sa rezolvam si problema cu marimea fisierului:) si desigur o sa cream o pagina web special pt. aceasta gazeta unde ne veti putea trimite ideile, sugestile dar si criticile voastre.
Daca ai nevoie de ajutor cu pagina web nu ezita sa imi ceri ajutorul :P
 

DeletedUser2948

Guest
Propun sa faceti o sectiune unde pot sa posteze articole si userii. Nu toti, faceti o lista si dati acces doar la anumiti useri. Nu aveti nevoie de baze de date pt asa ceva[nu cred ca v-au dat si baze de date de aia am zis].

Pare mai interesant asa. Cine stie ce le trece la unii prin cap. O sectiune de pamflet-uri ar fi frumoasa. Personaje(sau jucatori) din joc sa fie inlocuiti cu "vedetele" din ziua de azi si cu actiunile ce le fac ei.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus