The West Gazeta - Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
Propun sa faceti o sectiune unde pot sa posteze articole si userii. Nu toti, faceti o lista si dati acces doar la anumiti useri. Nu aveti nevoie de baze de date pt asa ceva[nu cred ca v-au dat si baze de date de aia am zis].

Pare mai interesant asa. Cine stie ce le trece la unii prin cap. O sectiune de pamflet-uri ar fi frumoasa. Personaje(sau jucatori) din joc sa fie inlocuiti cu "vedetele" din ziua de azi si cu actiunile ce le fac ei.:)

se va spama in nestire...
ideea e buna, dar poate un topic in care sa puna discutiile un admin [discutiile primite prin PM]
mie mi-ar placea asa ceva, sincer.
 

DeletedUser5629

Guest
Sectiune cu "Pamflete" huh?
Facem Cronica Carcotasilor varianta Western :))
Care se baga? In 2 sapt maxim fac eu un website daca am voluntari :))
 

DeletedUser2948

Guest
se va spama in nestire...
ideea e buna, dar poate un topic in care sa puna discutiile un admin [discutiile primite prin PM]
mie mi-ar placea asa ceva, sincer.

Pai dai acces doar la cei care mai si gandesc.:)) Nu dai acces la toti sa faca articole :)
 

DeletedUser2948

Guest
Au trecut 2 saptamani, mai scoateti un numar sau ati facut doar 2 numere[primul si ultimul, care culmea(!) coincid :))]?
 

DeletedUser12000

Guest
Au trecut 2 saptamani, mai scoateti un numar sau ati facut doar 2 numere[primul si ultimul, care culmea(!) coincid :))]?

Momentan inca se lucreaza la finalizarea numarului 2 al gazetei.
Cel mai probabil [95%] va fi publicat la inceputul saptamanii viitoare.
 

DeletedUser18983

Guest
Forte interesanta gazeta si idei forte originale pentru update :)
<3W
 

DeletedUser

Guest
Mie și la versiunea on-line mi se descărcă.
După ce s-a downloadat... trebuie un progrămel ceva ca să funcționeze?
 

DeletedUser

Guest
Maine va aparea "The West Gazeta" nr. 2

Nu ratati un interviu incendiar cu un admin al acestui joc, un alt interviu cu un jucator de top, un jucator de respectat, un jucator de cand Lumea 1 si Deleaware.

Noutati dar si zvonuri, arta si distractie, totul doar in numarul 2 al gazetei The-West.​
 

DeletedUser12402

Guest
Maine va aparea "The West Gazeta" nr. 2

Nu ratati un interviu incendiar cu un admin al acestui joc, un alt interviu cu un jucator de top, un jucator de respectat, un jucator de cand Lumea 1 si Deleaware.

Noutati dar si zvonuri, arta si distractie, totul doar in numarul 2 al gazetei The-West.​

Esti priceput sa faci reclama:)Cumva esti vanzator de ziare la coltul strazii?:)
On: Deja astept sa vad interviul cu adminul:)Mai ales daca e un interviu luat Naharei:)
 

DeletedUser12000

Guest
Esti priceput sa faci reclama:)Cumva esti vanzator de ziare la coltul strazii?:)
On: Deja astept sa vad interviul cu adminul:)Mai ales daca e un interviu luat Naharei:)

Neah, a fost luat de mine, promit ca este spectaculos.
 

DeletedUser6863

Guest
N-ar strica sa va faceti rost si de un corector. Macar in "gazeta" sa vedem exprimari corecte...
 

DeletedUser2948

Guest
<a href="mailto:gazeta@...">gazeta@...</a> ii link pt mail :) Ti-ai dat seama unde, nu? :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus