The West Gazeta - Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Gata am trimis astept sa mi se verifice!!!
PS:Sa cititi tot!!! Sa ti le trimit si tie nahara?
 

DeletedUser2854

Guest
Astept sa vad carui user ii luati interviu si despre ce admin scrieti :)
Daca tot i-ati luat lui prichi luatiii si romanului ala din top la fort .
 

DeletedUser12000

Guest
Astept sa vad carui user ii luati interviu si despre ce admin scrieti :)
Daca tot i-ati luat lui prichi luatiii si romanului ala din top la fort .

Am deschis acum ceva timp o tema pentru a incerca sa iau interviuri in functie de dorintele voastre - http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=30487 . Pe langa posturile din acel thread am primit o multime de propuneri pe privat si am inceput sa iau legatura cu persoanele propuse, pe langa interviul cu "prichindelul" mai am interviuri finalizate care vor fi prezentate in numerele urmatoare ale gazetei.
 

DeletedUser

Guest
Era frumos daca la interviul luat jucatorilor sa apara si o poza cu respectivul.:):)
 

DeletedUser

Guest
Gata Nahara am trimis astept raspuns sau daca ai id de messenger dami add!!! Ai id acolo sau flash_flafy.Multumesc
 

DeletedUser12000

Guest
Gata Nahara am trimis astept raspuns sau daca ai id de messenger dami add!!! Ai id acolo sau flash_flafy.Multumesc

Pai ce mi-ai trimis tu nu o sa fie publicat deaorece prima "idee" nu este un articol , iar a doua "idee" nu este un articol deoarece este un build pe care l-ai luat cu copy-paste. Asa ceva nu va fi publicat ;)
 

DeletedUser7664

Guest
Pai ce mi-ai trimis tu nu o sa fie publicat deaorece prima "idee" nu este un articol , iar a doua "idee" nu este un articol deoarece este un build pe care l-ai luat cu copy-paste. Asa ceva nu va fi publicat ;)


De interviurile mele ce zici?
 

DeletedUser

Guest
Dar am mai lasat cateva idei nu doar 2... Fii mai atenta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Nahara la sectiunea despre admini sa scrii despre tine !
 

DeletedUser2948

Guest
PWG cand ma vezi on sa ma buzzai sa iti dau ceva :) [scuzati de off-topic, dar aici o sa se uite sigur :))]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus