The-west MMORPG

  • Autor subiect DeletedUser5652
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
contra,nu este joc MMORPG ;)
jocul este browser si asa trebuie sa ramana
nu mai veniti cu idei ""primaria trebuie schimbata cu :P""
 

DeletedUser5250

Guest
contra ! :))) cretin2

Poți să îmi spui și mie ce legătură are ideea lui cu metin2 ?
Pentru propunere , contra . Acest joc este făcut să fie browser-based , dacă îi apucă pe unii să facă mmorpg western , să facă , dar nu să transforme un joc browser based într-unul mmorpg .
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce postati chestii care nu se vor intampla !
noi postam in "propuneri si idei the west" nu in " hai sa facem the west nou "
gandestete ca daca se va face MMORPG vor venii hackeri nu vom avea administratori ( si va fi bataie pe ei ) + ca nu toti au PC-u ca mine ca tine si ca unii , poate altii au pc-u pros* asa ca renuntati la idei prostesti si stati cu picioarele pe pamant !
P.S: asta pt toti care au fost contra ! (cred ca asta au vrut si ei sa spuna):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
1) cine il face?
2) tu iti imaginezi the west MMORPG ??
3) Contra..
 

DeletedUser

Guest
CONTRA...de-asta e popular jocu pentru ca este browser si nu gen cretin2
 

DeletedUser

Guest
Ce propui tu... este... ei bine..... PROPUI UN ALT JOC CUM AR VENI?!
Inno face jocuri flash online ,nu sta sa faca grafica avansata si tot felul de blizz blizuri cu omorat de lupi sau ceva de genul. Ar trebui sa te gandesti ca tu tocmai ai propus crearea unui joc nou, ceea ce necesita timp si o munca titanica pentru ideea pe care ai propus-o. Ai idee cum e sa creezi un joc?! De exemplu, in echipa INFINITI WARD, care a creat call of duty sunt mai mult de 100 de persoane si le-a luat un an sa creeze un joc cu 6-7 ore de pac-pac. Trebuie facut totul FRAME BY FRAME! Daca vrei rpg west joaca RED DEAD REDEMPTETION! DOAMNE! Bine ca nu ai propus The-west FPS:))Sunt total CONTRA, plus ca nu prea imi plac RPGurile.
PS:
Contra
ar distruge tot jocul

inca un jocator de cretin2
Si lovas,ai dreptate, metin 2 SUCKS!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce propui tu... este... ei bine..... PROPUI UN ALT JOC CUM AR VENI?!
Inno face jocuri flash online ,nu sta sa faca grafica avansata si tot felul de blizz blizuri cu omorat de lupi sau ceva de genul. Ar trebui sa te gandesti ca tu tocmai ai propus crearea unui joc nou, ceea ce necesita timp si o munca titanica pentru ideea pe care ai propus-o. Ai idee cum e sa creezi un joc?! De exemplu, in echipa INFINITI WARD, care a creat call of duty sunt mai mult de 100 de persoane si le-a luat un an sa creeze un joc cu 6-7 ore de pac-pac. Trebuie facut totul FRAME BY FRAME! Daca vrei rpg west joaca RED DEAD REDEMPTETION! DOAMNE! Bine ca nu ai propus The-west FPS:))Sunt total CONTRA, plus ca nu prea imi plac RPGurile.
PS:
Si lovas,ai dreptate, metin 2 SUCKS!

De fapot, te corectez acolo, ei fac jocuri MMORPG. AM uitat cum ii spune dar daca te uiti pe site la inno sigur o sa vezi, e valabil doar in germana pe moment.
ON: Prontra, ar fii fain sa fie o versiune dar ar cam ucide versiunea de browser.
 

DeletedUser

Guest
Chiar crezi ca cei de la INNO s-ar obosi 4 ani sa creieze un joc MMORPG The-West fara buget?

Tu muncesti la un magazin non stop timp de o saptamana fara ca macar sa te plateasca, ba chiar tu sa ii platesti patronului?!

EPIC FAIL
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus