Tun pentru Fort !!

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Jucatorul trage cu pusca pana se incarca tunul(adica 5 runde) dupa 5 runde trage tunul si nu trage cu pusca lui si tot asa !


E foarte faina ideea dar crezi ca va fi aprobata?:nu:

Au mai fost multe ideei de genul acesta si nu au fost aprobate nici macar trimise, cu mult mai multe PRO-uri:mad:
 

DeletedUser16421

Guest
Floo, ideea ca idee e interesanta, insa desi ti-ai dat interesul sa detaliezi cat mai mult propunerea, ea insasi are foarte multe lacune. Ceea ce propui tu provoaca un dezechilibru imens intre cele doua parti.
 

DeletedUser22610

Guest
Floo, ideea ca idee e interesanta, insa desi ti-ai dat interesul sa detaliezi cat mai mult propunerea, ea insasi are foarte multe lacune. Ceea ce propui tu provoaca un dezechilibru imens intre cele doua parti.

Nu e chiar un dezechilibru ,pentru ca nu trage in mai multi jucatori odata,nu se roteste ,nu da un dmg. sa lesine un jucator din o singura lovitura,nu trage in fiecare runda,tunuri au si atacatori si aparatori si in plus asa era pe vremuri si asa ar trebuii sa fie pentru ca sunt aceleasi batalii de ani si ani ...eu zic ca nu strica.
 

DeletedUser

Guest
pro

interesanta ideea ... ar trebui sa modifice ceva si la locurile in fort adica ceva mai multi jucatori recrutati nu numai 140/120 ceva la 180/160 macar asa poate nu mai raman jucatorii pe afara si se evita atacul a mai multor forturi pe zi...
 

DeletedUser16421

Guest
Nu e chiar un dezechilibru ,pentru ca nu trage in mai multi jucatori odata,nu se roteste ,nu da un dmg. sa lesine un jucator din o singura lovitura,nu trage in fiecare runda,tunuri au si atacatori si aparatori si in plus asa era pe vremuri si asa ar trebuii sa fie pentru ca sunt aceleasi batalii de ani si ani ...eu zic ca nu strica.

Ok, o intrebare simpla. Sa zicem ca aparatorii (proprietarii fortului) pot construi tunurile la fel cum construiesc cladirile fortului, insa atacatorii? Cum fac acest lucru?
 

DeletedUser5540

Guest
Ok, o intrebare simpla. Sa zicem ca aparatorii (proprietarii fortului) pot construi tunurile la fel cum construiesc cladirile fortului, insa atacatorii? Cum fac acest lucru?

omu' a facut o propunere dev's ar trebui sa se gamdeasca la restul
 

DeletedUser22610

Guest
COntra

Prea mici daunele!

Tu macar ai citit tot sa dai contra doar pt ca sunt daunele mai mici,nu te inteleg !
Omule tu ai postat doar pt stelute?Iti spun eu nu se ia in calcul postarile din sectiunea The West,deci ai vb degeaba ....gaseste alt motiv si apoi mai vorbim !:mad:
 

DeletedUser22610

Guest
PRO:22
CONTRA:3


Nu mai pot sa editez postarea!:up:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro
Chiar daca ideea ta sigur nu va fi luata in considerare e destul de interesanta.
Din cate stiu eu inno e din germania ,deci ideea trebuie trimisa in germania?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus