ultima carte citita

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început

DeletedUser16869

Guest
Am recitit recent Winnetou de Karl May :up::up:

P.s: Nu aveam ce face si am gasit in biblioteca vol. 1 din Winnetou :boone:
 

DeletedUser

Guest
Ed.ward Lee- Orasul Infernului...m'a dezamagit total !
Acum citesc S. King-Carrie....sunt la jumate si,pana acum,il pot compara cu un scriitor de pe maidan :)
 

DeletedUser7994

Guest
Dan Brown-Da Vinci Code
Dan Brown-Ingeri si Demoni
acum citesc Dan brown-Simbolul pierdut...
Hmm cu greu le lasam din mana...stau pana la 1-2 noaptea la lumina ipod-ului si le citesc :)).

PS:ce carti de genul conspirationist mai stiti?
 

DeletedUser

Guest
Dan Brown-Da Vinci Code
Dan Brown-Ingeri si Demoni
acum citesc Dan brown-Simbolul pierdut...
Hmm cu greu le lasam din mana...stau pana la 1-2 noaptea la lumina ipod-ului si le citesc :)).

PS:ce carti de genul conspirationist mai stiti?

Mda,si eu stateam in vacanta de vara nopti intregi citind.:oh:Castelul Palarierului si Mandrie si Prejudecata mi-au placut in mod special.
 

DeletedUser

Guest
sven hassel- o radiografie a vietii pe fronturile celui de al doilea razboi mondial. impresiile unui soldat german tarat fara voia lui prin toate ororile razboiului. are un stil direct fara prea multe inflorituri,volume usor de citit,captivante pentru cei ce agreeaza genul acesta.
actiune,umor,situatii aberante, absurdul ,compasiune, camaraderie toate acetea sunt punctate in tuse puternice abrupte.
 

DeletedUser

Guest
sven hassel- o radiografie a vietii pe fronturile celui de al doilea razboi mondial. impresiile unui soldat german tarat fara voia lui prin toate ororile razboiului. are un stil direct fara prea multe inflorituri,volume usor de citit,captivante pentru cei ce agreeaza genul acesta.
actiune,umor,situatii aberante, absurdul ,compasiune, camaraderie toate acetea sunt punctate in tuse puternice abrupte.

I-am citit si eu cartile.

On: Emil Cioran - Amurgul Gandurilor
Orwell - Carti sau tigari
Douglas Coupland - Generatia
Dean Koontz - Speranta de viata
Gustave Flaubert - Doamna Bovary
Emile Zola - Nana
Paulo Coelho - Aleph
 

DeletedUser

Guest
THE WHITE PLAGUE
ciuma alba

de Frank Herbert

o recomand tuturor!

:up::up::up:
 
Sus