ultima carte citita

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început

DeletedUser7994

Guest
Chuck_Norris_Yugioh_Card_by_kizzfan911.jpg

se poate bate cu bulybasha epic card:whistle:
ON:baltagul :))
 

DeletedUser

Guest
iti dai seama sa il ai cu fata in jos si sa ti-l atace cu o porcarie cu 500 atk?(nu stiu daca ati observat dar in yu-gi-oh power of chaos cand joci cu PC-ul,incepe atacul cea mai slaba carte(asta am vazut eu...)ar fi victorie instant:)

ON:ce romane politiste imi recomandati?ma gandeam sa ma apuc sa citesc un roman politist suedez, gen "castelul din nori s-a sfaramat"...

Ai citit Agatha Christie ?

On:
Intoarcerea+din+rai+copy.jpg
si
mircea-eliade-huliganii-947.jpg
Si am terminat cu Eliade.
M-am apucat de
8979e9eac605aae1edfe649be36367c1.jpg
.
 

DeletedUser

Guest
Pai la ce lista de lectura am avut :oh:
Ultima a fost Viata ca o prada, si ianinte am avut romanul adolescentului miop , hronicul is cantecul varstelor , mara si inca cateva.. Oricum le recomand, toate sunt foarte ingenioase..mai ales recomand romanul adolescentului miop :up:
 

DeletedUser

Guest
Pai la ce lista de lectura am avut :oh:
Ultima a fost Viata ca o prada, si ianinte am avut romanul adolescentului miop , hronicul is cantecul varstelor , mara si inca cateva.. Oricum le recomand, toate sunt foarte ingenioase..mai ales recomand romanul adolescentului miop :up:

cred ca citesti muuuuult :blink::blink:
 

DeletedUser

Guest
Pai la ce lista de lectura am avut :oh:
Ultima a fost Viata ca o prada, si ianinte am avut romanul adolescentului miop , hronicul is cantecul varstelor , mara si inca cateva.. Oricum le recomand, toate sunt foarte ingenioase..mai ales recomand romanul adolescentului miop :up:

Daca tu ne recomanzi 'Mara' lui Slavici inseamna ca astea sunt singurele carti care le-ai citit.
 

DeletedUser

Guest
Daca tu ne recomanzi 'Mara' lui Slavici inseamna ca astea sunt singurele carti care le-ai citit.

am zis ca asta am citit vacanta asta..si oricum nu vad in mara o carte rea..e chiar foarte frumoasa..
am recomandat romanul adolescentului miop pentru ca mia placut gandirea geniala (sper ca mam exprimat bine) a autorului.
Daca cumva ai fi vrut sa recomand capra cu trei iezi, pot s-o fac.
Pentru cei carora le plac actiunile, aventurile le recomand Odiseea capitanului Blood..mie mia placut mult , si desigur seria Winnetou

Si apropo, nu vreau sa par un cititor inrait pentru ca chiar nu sunt..dar credeam ca topicul este despre ce am citit :nesigur::oh:
 

DeletedUser

Guest
Neah,nu prea citesc,dar va recomand Jules Verne-2500 de leghe sub mari,Sarpele de mare,Ocolul lumii in 80 de zile...
Am mai citit cateva carti frumoase dar am uitat scriitorul si daca va dau numai titlul nucredca gasiti ceva...
 

DeletedUser10118

Guest
Neah,nu prea citesc,dar va recomand Jules Verne-2500 de leghe sub mari,Sarpele de mare,Ocolul lumii in 80 de zile...
Am mai citit cateva carti frumoase dar am uitat scriitorul si daca va dau numai titlul nucredca gasiti ceva...

ai mancat niste leghe
erau 20 000
 

DeletedUser

Guest
am zis ca asta am citit vacanta asta..si oricum nu vad in mara o carte rea..e chiar foarte frumoasa..
am recomandat romanul adolescentului miop pentru ca mia placut gandirea geniala (sper ca mam exprimat bine) a autorului.
Daca cumva ai fi vrut sa recomand capra cu trei iezi, pot s-o fac.
Pentru cei carora le plac actiunile, aventurile le recomand Odiseea capitanului Blood..mie mia placut mult , si desigur seria Winnetou

Si apropo, nu vreau sa par un cititor inrait pentru ca chiar nu sunt..dar credeam ca topicul este despre ce am citit :nesigur::oh:

Foarte frumos sa vezi tarani care se omoara pentru avere. Asta e singurul lucru care iti dezvolta gandirea.
 

DeletedUser

Guest
Neah,nu prea citesc,dar va recomand Jules Verne-2500 de leghe sub mari,Sarpele de mare,Ocolul lumii in 80 de zile...
Am mai citit cateva carti frumoase dar am uitat scriitorul si daca va dau numai titlul nucredca gasiti ceva...

2500 de leghe sub mari e un remake?
 
Sus