Versiunea 2.06-Discutii

DeletedUser19531

Guest
Setul bavarez se primeste de la tombola, cum s-a primit setul independentei, iar setul praire se pimeste de la shop.
 

DeletedUser15496

Guest
Alta tombola:hmf:
Si-o sa vezi dupa la piata ca cere 200-300k pentru o amarata de curea doar fiindca e dintr-un set:mad:

Suntem ingropati in seturi !
asa se scot banii mai nou pe jocul asta (si cand zic bani ma refer la banii din viata reala)
in curand o sa avem 40 de seturi.. o sa avem de unde alege macar.
 

DeletedUser12588

Guest
Suntem ingropati in seturi !
asa se scot banii mai nou pe jocul asta (si cand zic bani ma refer la banii din viata reala)
in curand o sa avem 40 de seturi.. o sa avem de unde alege macar.

de unde sa alegi daca nu iti permiti decat 10 seturi si alea de la misiuni si shop care nu valoreaza nimic,din cele 40 ? :))
 

DeletedUser25490

Guest
In curand o sa fie 40 de seturi...iar la arme de batalie o sa fie AK-47 ... Arma de duel Uzzi si tot asa...Deja se exagereaza cu seturile astea:D:)
 

DeletedUser24886

Guest
Din potriva! chiar nu cred ca se exagereaza! atata timp cat sunt cat de cat echilibrate si se pot potrivi oricarui fel de jucator este bine-venita prezenta lor...In plus de asta,hei! DIVERSITATE oameni buni! Intradevar,nu vom stii de unde sa alegem dar...portofelul sa ne tina :D restul vine de la sine :dastardly:
 

DeletedUser25490

Guest
O sa se creeze si o imensa prapastie intre cei care joaca cu pepite si cei care nu joaca cu pepite...mai stiu un joc browser based care a facut asa si a pierdut o multime de playeri.
 

DeletedUser

Guest
deja se exagereaza..e ok cu circul,doar sa se bage cu categorii de pepite(25,150,800)..si atat.prea multe seturi ,si sunt aproape la fel.tot pe duel chinga ramane baza pe atac ;):whistle: si natty la fort,nu munny sau jeremiah.:whistle:
 

DeletedUser23067

Guest
deja au pierdut o mare bucata de jucatori..... mult prea multe seturi apar nu devedesti sa cumperi un set si deja apare altul sunt de acord cu ce sa mai spus avem deja serturi destul Natty (jere, will ) pentru fort, allan la produse, actritei pe comert, doc/ chinga duel .... sincer sa spun mai bine ati lucra la niste misiuni decat la tombole si iteme ....
 

DeletedUser24886

Guest
DO ?
On topic, chiar ca se baga mult prea multe seturi.

Off:Si eu am crezut ca la asta se refera prima data...e dificila situatia acolo dar am ramas,bag bani in joc...

On:Chiar nu va inteleg! s-a spus ca va fi o tombola prin care se vor castiga aceste seturi...evident si variante free...Ce e in neregula cu asta? Nu va costa nimic si puteti (mai greu dar puteti) sa puneti mana pe niste premii de ''liga pepitarilor'' . Defapt,daca nu se implementau toate seturile din ultima vreme,ce parere ati fi avut despre activitatea celor de la inno? Nu ati fi spus ca stau degeaba? E clar ca ei incearca sa atraga acum cat mai multi jucatori,ceea ce e ok avand in vedere evolutia sau mai bine spus,involutia din ultima vreme...
 

DeletedUser25490

Guest
Cu implementarea acestor noi seturi nu cred ca atrage foarte multi jucatori noi...ci poate doar ii mentine pe cei care sunt deja...Eu acum cativa ani cand am jucat prima oara the west nu m-am apucat de joc pentru ca erau nu stiu ce seturi sau mai stiu eu ce munci...ci pentru ca pe toate site-urile unde intram era reclama cu the-west...descriere frumoasa si un mediu destul de interactiv...
Ei acum m-ai degraba ar trebui sa se gandeasca la un nou val de reclama...tv(pentru ca vad ca se face reclama acum la Browser based games reclama acolo) pe site-uri si tot asa...cum aveau acum mult timp...asa cred ca au mult mai multe sanse de a atrage noi jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Deja jocul devine din ce in ce mai P2W, iar noile seturi sunt chiar ridicole si arata gay. Isi pierde savoarea si jucatorii cu fiecare update si nu este nici primul, nici ultimul MMO care va muri pentru ca niste maimute infometate dupa bani au fumat ceva stricat si nu se mai gandesc la jucatori.
Rest in pieces The West.

Off: De la ce vine DO? Poate stiam si am jucat, dar acum chiar nu imi pot da seama.
 

DeletedUser23067

Guest
Deja jocul devine din ce in ce mai P2W, iar noile seturi sunt chiar ridicole si arata gay. Isi pierde savoarea si jucatorii cu fiecare update si nu este nici primul, nici ultimul MMO care va muri pentru ca niste maimute infometate dupa bani au fumat ceva stricat si nu se mai gandesc la jucatori.
Rest in pieces The West.

Off: De la ce vine DO? Poate stiam si am jucat, dar acum chiar nu imi pot da seama.

aici ti as da un LIKE daca as putea ai mare dreptate si intradevar itemele noi arata foarte ridicol si g*y sa luam spre exemplu setul actritei sau freeman.... armele alea noi care le ia castigatorul tombelei cei is cu ele dupa cum stiu prin vremurile cowbuilor ... nu erau arme cu foc si gheata .... parca suntem intrun joc de astea naruto si alte ca***ri
 

DeletedUser

Guest
La inceput am acceptat cateva chestii ridicole de dragul umorului, dar acum au scapat de sub control. Nu mai este nimic amuzant, doar penibil.
 

DeletedUser

Guest
deja se exagereaza..e ok cu circul,doar sa se bage cu categorii de pepite(25,150,800)..si atat.prea multe seturi ,si sunt aproape la fel.tot pe duel chinga ramane baza pe atac ;):whistle: si natty la fort,nu munny sau jeremiah.:whistle:

Natty e pentru HP, will pentru tintire si jeremiah pentru ferire.

Ca ascundere/perseverenta/conducere jeremiah si will sunt egale si aproape egale de natty, care are un bonus putin mai mare.

Oricum, pepitarii castiga tot, un palton costa un milion, e mult prea exagerat pentru oricine nu-si poate permite pepite.

Singura modalitate de a face bani e sa te dai pe comert, si nici asa, ca iei aure care au valoare maxim 10k, eu n-am reusit sa vand maceta lui nat cu mai mult de 10k, deci e evident unde s-a ajuns.
 
Sus