Versiunea 2.06-Discutii

DeletedUser

Guest
A aparut pe beta octoberfest.

Din prima am castigat un uncommon :D
 

DeletedUser19531

Guest
Ce bonus ofera setul de preerie??? Cand apare la shop???
 

DeletedUser

Guest
Sincer incep sa fiu dezgustat de toate tombolele astea care parca nu se mai termina nicicand!!!:mad::confused:
E normal ca tomolele sa fie pentru a intretine distractia in joc...frumusetea lui insa ce e prea mult strica!!!Adica da nu sunt adeptul de genu sa fie 3 seturi in tot jocu...doamne fereste insa sa nu fie bagate seturile unu dupa altu fara numar:hmf:Adica sa fim seriosi...nici nu apuci sa faci un set ca apare deja altu mai bun si tot asa!!!E adevarat ca pepitarii au un avans urias fata de cei care nu investesc bani in joc!!!Nu spun sa se bage natty la misiuni sau aberari de genu(apropo a fost cea mai stupida idee din lume)deoarece totusi trebuie sa se faca o diferenta intre playerii buni si cei parfii...adica eu unul nu sunt de acord ca tot omu din tw sa aiba natty
...
Adica ce rost ar mia avea!!!Insa un sfat pentru inno...faceti mai multa reclama si lasatio mai moale cu seturile!!!Adica serios un set in plus nu strica niciodata insa aveti rabdare sa se consume interesul pentru munny sau jere spre exemplu si dupa bagati altul...nu le bagati la foc automat ca asa in 2 ani o sa avem 80 de seturi si tw o sa se transforme intro tiganeala totala in care fiecare are ce vrea...asta este de fapt frumusetea unui joc...greutatea sau eforturile facute pentru a dobandii ceva iar la final bineinteles bucuria realizarii!!!Insa de ce sa te mai bucuri cand nici macar nu apuci sa faci un set ca apare altu si tot asa!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20819

Guest
ci5j.png


Asta e normal? :))
 

DeletedUser

Guest
am un noroc, de faliment...:((, am dat pe ro de 3 ori la 150, de peste 10 ori la 25 si tot cam atat si la free, si tot ce am gasit bun au fost cizmele lui george, in rest mi-a cazut la 150, potiune care iti da 10% experienta, ce cauta pana la urma aia la rar? si a mai cazut cufar cu sine de otel, pe care l-am deschis si am gasit o arma normala de fort...:( daca cheltuiam atatea pepite si up-uri pe beta, unde nu joc, gaseam rucsac...
 

DeletedUser10117

Guest
am dat aseara 150 de oup si mi-a picat Cufar cu arme(toate armele)
 

DeletedUser25424

Guest
Are cineva idee daca in setul gratargiului se vor mai adauga iteme?
 

DeletedUser

Guest
mie mia placut mult cum a vorbit domnu ION de exemplu mama si tata dupa cistigu lor nu siar permite sami dea 300-400 lei pe luna ca sami pun pepite pentru prostiiile astea satanice de seturi, deci sunt deacord cu ion sa se faca misiuni pentru obtinerea seturilor
 

DeletedUser

Guest
mie mia placut mult cum a vorbit domnu ION de exemplu mama si tata dupa cistigu lor nu siar permite sami dea 300-400 lei pe luna ca sami pun pepite pentru prostiiile astea satanice de seturi, deci sunt deacord cu ion sa se faca misiuni pentru obtinerea seturilor

Ai fi de acord sa dai 300-400 lei pe niste seturi in timp ce altul nu da nimic, munceste 2-3 ore si obtine aceleasi seturi?
 

DeletedUser

Guest
Tombola asta m-a lasat cu un gust foarte amar,cu pepitele cumparate de mine am dat de 2 ori la 150 pepite si am luat de 2 ori Cureaua lui Frank Eaton,GG The-west :mad: In rest inca o tura la 150 obligatiuni Papucii lui Mcjunkie,poate am noroc la gratis,dar sunt mici sanse...
 

DeletedUser10117

Guest
papucii pica si la 25 oup,totul depinde de un random si de noroc
 

DeletedUser

Guest
Mie mi-a picat prima data fularul lui Frank la free si papucii lui Frank la 25 oup.
De atunci ma tine doar in covrigi si fulare (la 25 oup).
Am, cred, vrio 3 fulare si nici nu mai stiu cati covrigi:blink:
 

DeletedUser25126

Guest
Un prieten de clasa a dat la tombola free si a luat coltul lui Frank Eaton :shoot:
 
Sus