Vodafone, Cosmote, Orange sau Zapp?

  • Autor subiect DeletedUser10567
  • Data de început

Care este reteaua de telefonie mobila ta preferata?


  • Total votanți
    58
  • Sondaj închis .

DeletedUser10567

Guest
Vreau sa va dati cu parerea despre ce aveti, ce facilitati aveti, daca sunteti multumiti de servicii, etc.

Eu am vodafone. Am o cartela de 12 ani. Un sim verde pe care este scris " go smart". Sa va spun si de ce.

1.In fiecare vara primesc cate un bonus pentru vechime.
2. Astazi, ma duc ca in fiecare luna sa-mi cumpar o cartela de 5 euro. Ma duc acasa activez extraoptiunea cu 1000+ 60 cu 5 euro pe luna, si PAC mesaj de la vodafone: " Ati castigat 10 euro credit". POC: Inca unul: "Ai castigat 1 saptamana optiunea BANC." Si al treilea pe care il stiu...ai primit 50 de minute in grupul tau de prieteni. Nici nu va ganditi cat de fericit pot fi. Astept si parerile voastre.
 

DeletedUser10567

Guest
La titlu am asezat in ordinea "tariciunii" retelele. Intr-adevar cosmote este o retea buna...retea ieftine si care deasemenea stie sa-si pastreze clientii. Dar tot nu o consider prima.
 

DeletedUser10049

Guest
da, e o retea ieftina si cu multe minute asta ma intereseaza, nu bonusurile, deoarece daca ai 1000 min , ce-ti mai trebuie bonus 50 ???
 

DeletedUser6410

Guest
Eu am telefone pe primele 3 retele :))
Un clasament al retelelor in pcuntul meu de vedere
1. Orange si Vodafone
2. Cosmote

Toate cele 3 retele au oferte bune :D

De Zapp chiar nu stiu ce sa spun :D
 

DeletedUser10567

Guest
nu, intelegi gresit...e 1000 in retea +50 nationale, iar celelalte 50 sunt in grupul de prieteni[nu sti? reclama de la televizor...-uite cristina ai castigat. -ce? -mioi.:))]
 

DeletedUser10049

Guest
Eu am telefone pe primele 3 retele :))
Un clasament al retelelor in pcuntul meu de vedere
1. Orange si Vodafone
2. Cosmote

Toate cele 3 retele au oferte bune :D

De Zapp chiar nu stiu ce sa spun :D

Clasamentul din punctul meu de vedere este:

1. Cosmote si Vodafone
2. Orange
3. Zapp
 

DeletedUser10567

Guest
Eu am telefone pe primele 3 retele :))
Un clasament al retelelor in pcuntul meu de vedere
1. Orange si Vodafone
2. Cosmote

Toate cele 3 retele au oferte bune :D

De Zapp chiar nu stiu ce sa spun :D


Zapp, am avut ceva de genu' "the second telephone"...o retea scumpa...dar na, acum dupa 6 ani, probabil s-au schimbat si ei.
 

DeletedUser10049

Guest
nu, intelegi gresit...e 1000 in retea +50 nationale, iar celelalte 50 sunt in grupul de prieteni[nu sti? reclama de la televizor...-uite cristina ai castigat. -ce? -mioi.:))]

eu am min cosmote 500
min internationale 200
sms 500
si voi de la vodafone aveti minute nationale eu pe cosmote am internationale
in + platesc 25 RON pe luna. AVANTAJOS, nu ?
 

DeletedUser10567

Guest
eu am min cosmote 500
min internationale 200
sms 500
si voi de la vodafone aveti minute nationale eu pe cosmote am internationale
in + platesc 25 RON pe luna. AVANTAJOS, nu ?

Da, dar si la vodafone daca mai dai un euro in plus primesti internationale, n-am spun ca asta a mea e singura, mai sunt inca cel putin 5-6.
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea retele ar veni in ordinea asta:
1.Cosmote - cea mai tare retea
2.Orange - dupa cosmote normal:D
3.Vodafone-Mi se pare cea mai rea retea (fara sa zic in loc de rea , nasoala)
 

DeletedUser13041

Guest
Eu am Orange si sunt multumit dar si celelalte retele sunt bune de exemplu Cosmote are cele mai bune oferte ca nr de minute si SMS iar Vodafone are cea mai mare acoperire in Romania.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu am Orange si sunt multumit dar si celelalte retele sunt bune de exemplu Cosmote are cele mai bune oferte ca nr de minute si SMS iar Vodafone are cea mai mare acoperire in Romania.

:)) Chiar crezi asta? Eu am schimbat orange si vodafone pe cosmote, pt. ca nu aveam semnal in varful muntelui. Pe cosmote oriunde ma duc am semnal.

Orange ii patetica rau de tot. Multi au facut portarea in alta retea din cauza ca nu ofera cine stie ce si in plus nici acoperire nu are. Cu toate ca am facut-o patetica inca mai folosesc cartela de la orange( :)) ).

Abonamentul il am la cosmote.
 

DeletedUser10049

Guest
:)) Chiar crezi asta? Eu am schimbat orange si vodafone pe cosmote, pt. ca nu aveam semnal in varful muntelui. Pe cosmote oriunde ma duc am semnal.
Orange ii patetica rau de tot. Multi au facut portarea in alta retea din cauza ca nu ofera cine stie ce si in plus nici acoperire nu are. Cu toate ca am facut-o patetica inca mai folosesc cartela de la orange( :)) ).

Abonamentul il am la cosmote.

ai dreptate, se tot lauda ca cica pe primul loc e vodafone si orange si pe al 2 loc e cosmote, e mult mai avantajos pe cosmote si i-am spus dar tot e cu vodafone-u probabil si ca are reclame in continuu si asta ii ajuta .
 

DeletedUser

Guest
apropo eu nici nu stiam ca zapp e retea....credeam ca e ceva de genul cum e germanos...da in fine


eu am pe vodafone si chiar imi place.....miam activat nush ce chestie de tineri si am extraoptiune 2500 min in retea 250 national 2500 sms in retea 250 sms national

TOTUL CU 4 euro
 
Sus