Vodafone, Cosmote, Orange sau Zapp?

  • Autor subiect DeletedUser10567
  • Data de început

Care este reteaua de telefonie mobila ta preferata?


  • Total votanți
    58
  • Sondaj închis .

DeletedUser8280

Guest
un clasament al meu ar fi:
1.Vodafone
2.Cosmote
3.Orange
4. ...
5. ...
6.Zapp
 

DeletedUser

Guest
sunt complet deaccord cu tine, adica daca face puya reclama la cosmote inseamna ca imi place puya , si in + vodafone-ul e de tot ca*a*-ul , deoarece eu am fost acum 2 zile la ocna de fier in banat la munte si eu sunt pe cosmote si acolo aveam semnal, iar tata care era pe vodafone nu avea niciun pic de semnal, asa ca nu mai laudati vodafone si nu mai jigniti ceilalti clienti. Browen m-ai convins esti chiar un te**el.


Am eu semnal in salina si nu ai tu in Banat ?
 

DeletedUser10567

Guest
Am eu semnal in salina si nu ai tu in Banat ?


corect, despre acoperire nici nu mai discut( lumea stie ce este), iar pentru cei ce m-au facut cocalar...le multumesc " shi le rekomand sa skimbe telu ca nare difuzoru tare shi nu se aude maneaua tareeee" ...asa pe limbajul vostru...;)
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare mai avantajos pe cosmote. De ce?
Pentru ca sunt multe minute+mesaje in retea + national/international la un tarif destul de bun.
In vodafone nu prea ai multe extraoptiuni, la cosmote ai de unde alege.
Comoteul are semnal bun, mai peste tot.
Cu vodafone nici in baie nu aveam semnal.
Deci, cosmote:x
 

DeletedUser

Guest
hm...eu am un abonament la cosmote de 1 an de zile are extra-optiuni pune este vorba de abonamentul COSMOTE-FULL OPTION...si mai am o cartela de ORANGE de aproape 3 ani si aia e buna...
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pe orange... in fiecare luna activez cu 5 euro 500 de minute si sms in retea, 50mb trafic, 50 minute nationale si internationale. si din cauza vechimi mai primesc 150 minute si sms nationale
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pe orange... in fiecare luna activez cu 5 euro 500 de minute si sms in retea, 50mb trafic, 50 minute nationale si internationale. si din cauza vechimi mai primesc 150 minute si sms nationale

eu cu 5 euro am 1000 de minute in retea + 60 nationale
 

DeletedUser13265

Guest
ce tare :O ...666
 

Atașamente

  • 666.gif
    666.gif
    1,7 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser

Guest
dap eu am cosmote si cu 6 euro pe luna am 500 min in retea si 120 nationale dar stau prost cu semnalul de la telefon....va vertizez niciodata sa nu va luati samsung ca am si eu si e prost cu semnalul...adika cand am fost la bunici la focsani eu nu aveam nici un pic de semnal si tata care e cu un nokia de 3-4 ani si e pe vodafon avea semnal full...va AVERTIZEZ!!!
 

DeletedUser4649

Guest
Mie mi se pare mai avantajos pe cosmote. De ce?
Pentru ca sunt multe minute+mesaje in retea + national/international la un tarif destul de bun.
In vodafone nu prea ai multe extraoptiuni, la cosmote ai de unde alege.
Comoteul are semnal bun, mai peste tot.
Cu vodafone nici in baie nu aveam semnal.
Deci, cosmote:x

Adica VF, cei care au adus conceptul de „extraoptiune” de pe vremea cand ii chema Connex nu au extraoptiuni... ok.
 

DeletedUser

Guest
Eu am orange si incarc cu 5 euro

si am 1000 min. in retea + 60 min. nat. + 60 eurocredit in retea :D

Iar ca locul 2 vodafone

Vodafone si Orange au si retele in alte tari ... de ex. in Franta era Orange FR si puteam vorbi la ei in retea cu cele 1000 minute (daca aveam si pe cine sa sun :D) ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
apropo eu nici nu stiam ca zapp e retea....credeam ca e ceva de genul cum e germanos...da in fine


eu am pe vodafone si chiar imi place.....miam activat nush ce chestie de tineri si am extraoptiune 2500 min in retea 250 national 2500 sms in retea 250 sms national

TOTUL CU 4 euro


Fooooaaaarteee taaaaree astaaa!!!! LoooL =))))))=)))))))

Cat despre retelele din Rromaneaua nostra nu discut, pentru ca nu vad utilitatea acestor discutii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
editat.................
 
Ultima editare de un moderator:
Sus