Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

  • iradu

    Voturi: 39 25,7%
  • magicul

    Voturi: 3 2,0%
  • ciumara

    Voturi: 0 0,0%
  • unchiubughy

    Voturi: 42 27,6%
  • Tkoia

    Voturi: 8 5,3%
  • cRs.

    Voturi: 0 0,0%
  • pm762

    Voturi: 63 41,4%
  • Apot3quil13

    Voturi: 40 26,3%
  • Sadonix007

    Voturi: 64 42,1%
  • joynt1

    Voturi: 1 0,7%
  • Cocostres

    Voturi: 2 1,3%
  • marcela duelista001

    Voturi: 9 5,9%
  • Raznaaa

    Voturi: 8 5,3%
  • Xuul

    Voturi: 1 0,7%
  • danyclujeanu

    Voturi: 1 0,7%
  • 1312

    Voturi: 8 5,3%
  • Ilene

    Voturi: 6 3,9%
  • lucyanooo

    Voturi: 12 7,9%
  • faderpuiu

    Voturi: 0 0,0%
  • XeVoNv

    Voturi: 0 0,0%
  • Skilen

    Voturi: 0 0,0%
  • Andrei Pg

    Voturi: 0 0,0%
  • Skynet08

    Voturi: 1 0,7%
  • CaptainSparrow

    Voturi: 2 1,3%
  • Zoey Redbird

    Voturi: 0 0,0%
  • guardyolla

    Voturi: 0 0,0%
  • Lord Crissa

    Voturi: 4 2,6%
  • tomi7

    Voturi: 9 5,9%
  • shift*

    Voturi: 3 2,0%
  • bilancia

    Voturi: 3 2,0%
  • Pepsi*27

    Voturi: 16 10,5%
  • halterofilul

    Voturi: 0 0,0%
  • dancu45

    Voturi: 6 3,9%
  • Apoche Kid

    Voturi: 14 9,2%
  • sejjen.sdk

    Voturi: 3 2,0%
  • cozmaliviu

    Voturi: 15 9,9%
  • TYBYKING

    Voturi: 2 1,3%
  • Mr.Cristi1

    Voturi: 1 0,7%
  • SOLITARE.

    Voturi: 4 2,6%
  • einatem

    Voturi: 2 1,3%

  • Total votanți
    152
  • Sondaj închis .

DeletedUser25046

Guest
referitor la 1312 , e valabil si pt apot3quil :
nu l-am vazut coordonand vreodata o lupta cel putin pe lumea 1 unde joaca cu acest nume , nu stiu de ce este capabil si atata vreme cat la numele lui scrie 1312 si nu Agrestic nu am nici o siguranta ! nu ca am ceva personal cu 1312 , pur si simplu nu ii cunosc valoarea
Cine a jucat pe Dorado sau Delaware, cu siguranta il stie pe Agre, are sute de lupte coordonate + o buna organizare a aliantelor.
Cat despre mine, nu sunt un foarte bun coordonator la luptele de fort, deci nu vreau sa ma voteze nimeni pentru asta. Da sunt multe alte chestii care trebuie facut pentru echipa iar daca mi se permite, eu va pot ajuta cu mare placere, atat cat imi permite timpul.
 

DeletedUser25641

Guest
Ahahaha, marcela duelista001 nu este activa? M am reapucat pe Louisiana, guys, keep calm
 

DeletedUser25799

Guest
Marcela,acum fara suparare tu mai mult de o luna nu esti activa :)) si vrei sa fii aleasa lider
 

DeletedUser25641

Guest
Nu mai criticati lumea daca nu cunoasteti cu adevarat, multi ma stiu doar ca m au vazut asa, in trecere, dar cine a jucat pe Georgia ma stie...

Pe Indiana nu, dar joc pe Louisiana unde intru zi de zi

si stau cate minim 3 ore pe zi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25082

Guest
Adica unii din lista nici macar ca si jucatori pt campionat nu is buni, nu stiu juca, suparaciosi, experienta zero...d'api să fie lideri.

neata ungure :)
pai tu esti dinozaur mai ceva ca mine...sitotusi din toate serverele .ro care au fost si sunt, cam pe 11 din ele am jucat la forturi...doar ca is unii pe lista aia pe care nu-mi aduc aminte sa-i fi vazut pe la forturi....d-apoi sa mai si conduca aliante, sa coordoneze batalii
 

DeletedUser25641

Guest
Pai cine stie cine am fost eu sau de exemplu, Tomi7, legenda? Pe Georgia am scris istorie cu el, Venin, Theo, Prutus si altii, dar acum ne mai stie cineva? s au uitat legendele, sunt mutli incepatori care habar n au sa conduca un fort si se dau mari experti si mai vor si sa conduca... Plus cei ce zic ca "nu este activ" pai poate persoana respectiva nu este activa pe o anumita lume, dar sta non stop pe alta.
 

DeletedUser25082

Guest
Pai cine stie cine am fost eu sau de exemplu, Tomi7, legenda? Pe Georgia am scris istorie cu el, Venin, Theo, Prutus si altii, dar acum ne mai stie cineva? s au uitat legendele, sunt mutli incepatori care habar n au sa conduca un fort si se dau mari experti si mai vor si sa conduca... Plus cei ce zic ca "nu este activ" pai poate persoana respectiva nu este activa pe o anumita lume, dar sta non stop pe alta.

altii au scris istorie pe mai multe servere, nu doar ocazional, pe un singur server la forturi: vezi un dinozaur ca serje sau ca multi altii. au jucat numai la forturi pe toate serverele pe unde au jucat si pe toate au avut realizari: aliante destul de bune, foarte bine organizate, strategii pentru forturi, coordonari de batalii...faptul ca ai jucat pe un singur server la forturi unde ai avut realizari intr-o alianta condusa de x sau y nu inseamna ca esti tu un lider :)

de exemplu, pe ungur in stiu cam 90% din fortistii de pe serverele .ro :)
 

DeletedUser25082

Guest
Echipa va fi desemnata de lideri - din 400 inscrisi sigur vor avea de unde sa aleaga 150
eh, si daca liderii vor alege ca anul trecut, pe prietenii, e clar...mai bine stateam acasa, c-o sticla de vin pe masa, ne uitam la protv si...fiecare ce poate :)
 

DeletedUser21202

Guest
pm si tu ai fost lider data trecuta, clar ca toti cei care au fost lideri au ales jucatori cu care au mai jucat, tot prietenie... dar stiau ca sunt buni
 

just4fun

The Boss
eh, si daca liderii vor alege ca anul trecut, pe prietenii, e clar...mai bine stateam acasa, c-o sticla de vin pe masa, ne uitam la protv si...fiecare ce poate :)
La primul event echipa a fost "stabilita" in prealabil de catre lideri - corect.
De aceasta data vor fi nevoiti sa aleaga doar din cei inscrisi
 

DeletedUser25082

Guest
pm si tu ai fost lider data trecuta, clar ca toti cei care au fost lideri au ales jucatori cu care au mai jucat, tot prietenie... dar stiau ca sunt buni

da, am fost lider si anul trecut, doar ca, in afara de o singura jucatoare care e sotia mea si care la fel ca si mine, joaca doar pentru forturi, ceilalti jucatori alesi au fost alesi doar in baza unui singur criteriu: activitatea lor la forturi. deci, nu cred ca imi poate reprosa nimeni ca anul trecut am ales prieteni in echipa. majoritatea care au fost alesi de mine mi-au fost adversari la forturi pe diferite servere, nu prieteni sau colegi de aliante
 
Sus