Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

  • iradu

    Voturi: 39 25,7%
  • magicul

    Voturi: 3 2,0%
  • ciumara

    Voturi: 0 0,0%
  • unchiubughy

    Voturi: 42 27,6%
  • Tkoia

    Voturi: 8 5,3%
  • cRs.

    Voturi: 0 0,0%
  • pm762

    Voturi: 63 41,4%
  • Apot3quil13

    Voturi: 40 26,3%
  • Sadonix007

    Voturi: 64 42,1%
  • joynt1

    Voturi: 1 0,7%
  • Cocostres

    Voturi: 2 1,3%
  • marcela duelista001

    Voturi: 9 5,9%
  • Raznaaa

    Voturi: 8 5,3%
  • Xuul

    Voturi: 1 0,7%
  • danyclujeanu

    Voturi: 1 0,7%
  • 1312

    Voturi: 8 5,3%
  • Ilene

    Voturi: 6 3,9%
  • lucyanooo

    Voturi: 12 7,9%
  • faderpuiu

    Voturi: 0 0,0%
  • XeVoNv

    Voturi: 0 0,0%
  • Skilen

    Voturi: 0 0,0%
  • Andrei Pg

    Voturi: 0 0,0%
  • Skynet08

    Voturi: 1 0,7%
  • CaptainSparrow

    Voturi: 2 1,3%
  • Zoey Redbird

    Voturi: 0 0,0%
  • guardyolla

    Voturi: 0 0,0%
  • Lord Crissa

    Voturi: 4 2,6%
  • tomi7

    Voturi: 9 5,9%
  • shift*

    Voturi: 3 2,0%
  • bilancia

    Voturi: 3 2,0%
  • Pepsi*27

    Voturi: 16 10,5%
  • halterofilul

    Voturi: 0 0,0%
  • dancu45

    Voturi: 6 3,9%
  • Apoche Kid

    Voturi: 14 9,2%
  • sejjen.sdk

    Voturi: 3 2,0%
  • cozmaliviu

    Voturi: 15 9,9%
  • TYBYKING

    Voturi: 2 1,3%
  • Mr.Cristi1

    Voturi: 1 0,7%
  • SOLITARE.

    Voturi: 4 2,6%
  • einatem

    Voturi: 2 1,3%

  • Total votanți
    152
  • Sondaj închis .

DeletedUser24094

Guest
Acum ar fi mai ok, ca cei care vor fi alesi lideri sa aleaga impreuna echipa, nu fiecare individual sa aleaga cate 20-30 de membri si dupa sa faca o singura echipa.

Parerea mea, asa vor intra cei agreati de toti, mai mult de munca, mai multa bataie de cap, dar daca dorim sa facem ceva, avem nevoie de oameni si o atmosfera placuta, eu unul nu imi doresc persoane gen Epigon, CaptainSparrow nici macar ca jucatori pe lumea aia, totusi, prin absurd au ajuns sa fie pe lista de posibili lideri.

Eu m-am grabit, nu pot si nu imi doresc sa fiu lider, nu am citit atent si am bifat acea casuta crezand ca o bifez doar pentru a intra la lupta cu gradul de capitan, nu stiam ca asta impune anumite obligatii.
 

DeletedUser21202

Guest
da, am fost lider si anul trecut, doar ca, in afara de o singura jucatoare care e sotia mea si care la fel ca si mine, joaca doar pentru forturi, ceilalti jucatori alesi au fost alesi doar in baza unui singur criteriu: activitatea lor la forturi. deci, nu cred ca imi poate reprosa nimeni ca anul trecut am ales prieteni in echipa. majoritatea care au fost alesi de mine mi-au fost adversari la forturi pe diferite servere, nu prieteni sau colegi de aliante
Stiu pe ce criterii ai ales, si sunt comvins ca toti am ales la fel
 

DeletedUser26333

Guest
Acum ar fi mai ok, ca cei care vor fi alesi lideri sa aleaga impreuna echipa, nu fiecare individual sa aleaga cate 20-30 de membri si dupa sa faca o singura echipa.
Sunt de acord! Din 400 sa ajungem la 200, din 200 la 150
 

DeletedUser25082

Guest
Sunt de acord! Din 400 sa ajungem la 200, din 200 la 150
eu as propune ca fiecare sa faca o lista de 150 in prima faza. apoi vor confrunta listele fiecaruia, pentru ca sunt sigur ca din cei 150 alesi, cel putin 100 de fortisti vor fi pe lista fiecarui lider. restul locurilor ramase vor fi completate in urma unui sondaj facut intre cei 5 lideri
 

DeletedUser25799

Guest
Ar trebuii cand se alege echipa sa se stabileasca intai ce nr de soldati,duelisti,aventurieri sa avem,sa nu ne trezim cu 100 de duelisti si 10 tancuri,ca nu facem nimic.
 

DeletedUser25046

Guest
Ehh, au trecut anii, au trecut si "legendele" . Avem nevoie de jucatori cat mai activi si cat mai ascultatori. Jucatori dispusi sa se dedice 100% echipei pe care o reprezinta. Sa nu se supere daca liderii ii aleg clasa de catecter nedorita, sau daca il roaga sa contrbuie cu bani si produse pentru echipe. Selectia ar trebui facuta in primul rand dupa activitate jucatorilor, dupa activitatea lor la luptele de fort, modul de joc si atitudine.

Liderii aleg clasele de caracter pentru jucatori.
 

DeletedUser25799

Guest
Ehh, au trecut anii, au trecut si "legendele" . Avem nevoie de jucatori cat mai activi si cat mai ascultatori. Jucatori dispusi sa se dedice 100% echipei pe care o reprezinta. Sa nu se supere daca liderii ii aleg clasa de catecter nedorita, sau daca il roaga sa contrbuie cu bani si produse pentru echipe. Selectia ar trebui facuta in primul rand dupa activitate jucatorilor, dupa activitatea lor la luptele de fort, modul de joc si atitudine.

Liderii aleg clasele de caracter pentru jucatori.

Ai dreptate apot,dar presimt eu ca vom fi prea multi duelisti in echipa,la cum sunt innebuniti dupa daune toti.
 

DeletedUser21202

Guest
Daca alegi jucatori cu experienta sunt sigur ca vor alege ce clasa trebuie. A pus apot o idee cu organizarea claselor care dupa parerea mea e cea mai buna.
 

DeletedUser26872

Guest
daca nu sint eu si xeler.....nu aveti nici o sansa....canIswearhere?...dar amindoi am cazut de acord sa nu participam...succes totusi....echipa perfecta ar fi fost...eu,xeler, sadonix ,ebola si serje.....ce parere aveti ??
 

DeletedUser25585

Guest
1312:)) chiar daca nimeni nu crede in tine...ti-am dat un vot, nu toata lumea stie ce poti:)) in rest.. sado, apote... v-am votat.. ca poate asa prind si eu loc la turneu:))
 

DeletedUser25046

Guest
daca nu sint eu si xeler.....nu aveti nici o sansa....canIswearhere?...dar amindoi am cazut de acord sa nu participam...succes totusi....echipa perfecta ar fi fost...eu,xeler, sadonix ,ebola si serje.....ce parere aveti ??
Accidental de ei am mai auzit, dar tu de unde ai aparut asa glumet?
 

DeletedUser

Guest
Nos5, dave lupul si serje, tot va luati de jucatorii inscrisi pentru functia de lider...daca va credeti voi mai buni de ce nu v-ati bagat?
 

DeletedUser17189

Guest
Aici ar trebui sa votam liderii,nu sa stam sa ne certam atat si sa aruncam cu noroi unii in alti si ca ala e mai bun si nu stiu ce.Din pacate,e evident ca vor fi probleme de genul si la turneu.
 

DeletedUser26333

Guest
Aici ar trebui sa votam liderii,nu sa stam sa ne certam atat si sa aruncam cu noroi unii in alti si ca ala e mai bun si nu stiu ce.Din pacate,e evident ca vor fi probleme de genul si la turneu.
Nu o sa fie probleme daca liderii se coordoneaza bine intre ei. Înțelegere si pace. :))
 
Sus