Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

  • iradu

    Voturi: 39 25,7%
  • magicul

    Voturi: 3 2,0%
  • ciumara

    Voturi: 0 0,0%
  • unchiubughy

    Voturi: 42 27,6%
  • Tkoia

    Voturi: 8 5,3%
  • cRs.

    Voturi: 0 0,0%
  • pm762

    Voturi: 63 41,4%
  • Apot3quil13

    Voturi: 40 26,3%
  • Sadonix007

    Voturi: 64 42,1%
  • joynt1

    Voturi: 1 0,7%
  • Cocostres

    Voturi: 2 1,3%
  • marcela duelista001

    Voturi: 9 5,9%
  • Raznaaa

    Voturi: 8 5,3%
  • Xuul

    Voturi: 1 0,7%
  • danyclujeanu

    Voturi: 1 0,7%
  • 1312

    Voturi: 8 5,3%
  • Ilene

    Voturi: 6 3,9%
  • lucyanooo

    Voturi: 12 7,9%
  • faderpuiu

    Voturi: 0 0,0%
  • XeVoNv

    Voturi: 0 0,0%
  • Skilen

    Voturi: 0 0,0%
  • Andrei Pg

    Voturi: 0 0,0%
  • Skynet08

    Voturi: 1 0,7%
  • CaptainSparrow

    Voturi: 2 1,3%
  • Zoey Redbird

    Voturi: 0 0,0%
  • guardyolla

    Voturi: 0 0,0%
  • Lord Crissa

    Voturi: 4 2,6%
  • tomi7

    Voturi: 9 5,9%
  • shift*

    Voturi: 3 2,0%
  • bilancia

    Voturi: 3 2,0%
  • Pepsi*27

    Voturi: 16 10,5%
  • halterofilul

    Voturi: 0 0,0%
  • dancu45

    Voturi: 6 3,9%
  • Apoche Kid

    Voturi: 14 9,2%
  • sejjen.sdk

    Voturi: 3 2,0%
  • cozmaliviu

    Voturi: 15 9,9%
  • TYBYKING

    Voturi: 2 1,3%
  • Mr.Cristi1

    Voturi: 1 0,7%
  • SOLITARE.

    Voturi: 4 2,6%
  • einatem

    Voturi: 2 1,3%

  • Total votanți
    152
  • Sondaj închis .

DeletedUser20713

Guest
era un tank mare, ungure...care ramasese nu stiu cum fara grad si apoi dus a fost

si inca cativa, dar nu stiu care erau. atunci i-am stiut....
 

DeletedUser20713

Guest
acum am si eu o nelamurire

sa presupunem ca sunt aleasa. eu am ales inventarul 3. dar nu e nevoie de duelisti, liderii decid sa ma fac avent sau soldat. ce fac cu setul ca daca bine imi amintesc, inventarul 3 nu ma ajuta cu nimic
 

DeletedUser25799

Guest
Cred ca se alege in functie de inventar clasa de caracter,din cate imi amintesc ce inventar iti alegi cu acela vei juca.Sper sa nu ma insel. :)
 

DeletedUser25046

Guest
acum am si eu o nelamurire

sa presupunem ca sunt aleasa. eu am ales inventarul 3. dar nu e nevoie de duelisti, liderii decid sa ma fac avent sau soldat. ce fac cu setul ca daca bine imi amintesc, inventarul 3 nu ma ajuta cu nimic

Se va putea modifica selectia facuta inainte de start - tot ce trebuie sa faci, dupa publicarea numelor participante sa imi transmiti un ticket/mesaj privat cu noua selectie.

De asta vreau sa stabilim inainte de 11 ce clase de caracter avem fiecare. eventual
sa schimbam alegerile prost facute.

PS:
Inventarele se aleg in functie de clase, nu clasele in functie de inventare..
PS2: Inventarul nr3 poate fi folosit si la aventurieri, cel putin macar la o parte dintre ei.
 
Ultima editare de un moderator:

Serje

Greenhorn
era un tank mare, ungure...care ramasese nu stiu cum fara grad si apoi dus a fost

si inca cativa, dar nu stiu care erau. atunci i-am stiut....

Stiu, ala nu o intrat pana atunci, o intrat cu 2-3 min inainte de start si nici nu o anuntat ca ajunge si apoi o facut scandal ca o ramas pe dinafara.
Si aia inca "cativa" o fost vreo 30-40 plus cei de care s-o tras pe serverele .ro sa intre, ca ei uitau...
 

DeletedUser10117

Guest
De asta vreau sa stabilim inainte de 11 ce clase de caracter avem fiecare. eventual
sa schimbam alegerile prost facute.

PS:
Inventarele se aleg in functie de clase, nu clasele in functie de inventare..
PS2: Inventarul nr3 poate fi folosit si la aventurieri, cel putin macar la o parte dintre ei.

Duelist, am ales inventar nr. 3
 

DeletedUser18813

Guest
Cum zicea si veverita ucigasa mai sus. '' ma aprind repede si imi bag picioarele''. Sunt dintr-o bucata si zic lucrurilor pe nume chiar daca o bag si o scot si zic vorbe grele care ating sufletelul pacalicilor ce dorm pe ei. Sa nu uitam ca la campionatul trecut, am dat-o in depresie direct de la prima lupta( noi echipa) . iar la a doua cand am condus si am castigat a fost ok. apoi urmatoarea care am pierdut-o cu mine coordonator m-a bagat in cacatul si scuipatul tuturor. am castigast, am pierdut. imi asum!!! . Da , injur. o bag o scot DAR NU IMI BAG PICIOARELE SI PLEC. daca fac ceva , fac pana la capat asa cum trebuie, chiar daca unele gloabe se supara cand le spun sa-si miste curul, o fac de vorba urata daca nu merge cu frumosul.

Acestea fiind spuse... eu vin la campionat la pachet cu Gabyph si MrDrako. fara ei 2 pe lista de 150 jucatori, sau fara unul din ei, puteti sa ma scadeti din ecuatie.

Votez Sadonix.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata. Oare asa blestemati să fim noi ca nație încât să nu reușim niciodată să trecem peste problemele interne când trebuie să ne unim pentru scopul NAȚIONAL? Pâna și pe forumul ăsta există contradicții fără noimă. Păreri utile gen câți se ocupă de craft (nu va blocați doar în cartusiere că pâna atunci mai este nevoie și de altele pentru munci...bani...bani) câți stau pe comerț pentru bani, care inventar este mai bun pentru ca da mai multe arme si putem face up pentru mai multi jucatori,etc. Nu am văzut niciun lider sau care se doreste lider să pună premizele de start "pe hartie" și să vină cu propuneri...scuze doar Apot a venit cu ceva. Să nu uităm că avem oras cu 150 de jucători deci comunicarea și craftul vor fi facile, să nu uităm că plecăm toți cu aceleași posibile iteme deci va foarte importantă strategia utilizării inventarelor pâna la strategia de luptă. Vă doresc spor la joc, minte limpede și spirit de echipă!
 

DeletedUser25973

Guest
just ca sa iti usurez munca ,avand o oarecare vechime pe joc din persoanele ce le cunosc iti recomanda sa le exluzi din vot pe urmatori :

magicul : nu este activ
ciumara: nu este activ
marcela duelista001 : nu este activ

Xuul : nu este activ
danyclujeanu : nu este activ
1312 : este activ dar nu are experienta necesara
guardyolla : nu este activ
Lord Crissa : lasa de dorit in comportamentul ciudat ce il are pe aventuri , categoric la fel va fi la fel si la forturi
bilancia: nu este activ
halterofilul: nu este activ
dancu45 : nu este activ

Restul ori sunt persoane care nu le cunosc , ori se afla in tabara potrivita pt lideri gen :
iradu
unchiubughy
pm762
Apot3quil13
Sadonix007



Dancu45 mereu la datorie....am intrat ușor în hibernare cum au făcut-o și restu pe toate serverile. Destul o scânteie și mai ascultător, viteaz și luptători nu găsești nici pe sub nas. Iar ca să ușurăm cu adevărat treaba lui just, îl lăsăm să facă el ce știe mai bine. Că nu intru ca lider nu e problemă. Sunt gata să fiu și ca stringător de gloanțe de pe jos. Important să am oamenii potriviți alături. Abia aștept să mă distrez.
 

DeletedUser25046

Guest
Buna dimineata. Oare asa blestemati să fim noi ca nație încât să nu reușim niciodată să trecem peste problemele interne când trebuie să ne unim pentru scopul NAȚIONAL? Pâna și pe forumul ăsta există contradicții fără noimă. Păreri utile gen câți se ocupă de craft (nu va blocați doar în cartusiere că pâna atunci mai este nevoie și de altele pentru munci...bani...bani) câți stau pe comerț pentru bani, care inventar este mai bun pentru ca da mai multe arme si putem face up pentru mai multi jucatori,etc. Nu am văzut niciun lider sau care se doreste lider să pună premizele de start "pe hartie" și să vină cu propuneri...scuze doar Apot a venit cu ceva. Să nu uităm că avem oras cu 150 de jucători deci comunicarea și craftul vor fi facile, să nu uităm că plecăm toți cu aceleași posibile iteme deci va foarte importantă strategia utilizării inventarelor pâna la strategia de luptă. Vă doresc spor la joc, minte limpede și spirit de echipă!

De asta am propus deschinderea unui topic nou dupa alegerea echipei. Sa puteam discuta acolo tot ce tine de organizare. Personal m-am gandit la un numar pentru fiecare clasa de caracter, la un build, la un inventar etc. Dar liderii trebuie sa fie de comun acord in privinta asta, astept sa se gandesca si ei. Plus de asta un plan de strangere de fonduri (pentru upgradarea arnelor la duelisti), cativa constructori sa ridice orasul rapid, jucatori care sa adune produse pentru craft etc. Dupa ce avem echipa decenta, ne putem gandi si la partea tactica. Pana atunci ....

Hai Romania!!
 

DeletedUser17189

Guest
. Nu am văzut niciun lider sau care se doreste lider să pună premizele de start "pe hartie" și să vină cu propuneri...scuze doar Apot a venit cu ceva. Să nu uităm că avem oras cu 150 de jucători deci comunicarea și craftul vor fi facile, să nu uităm că plecăm toți cu aceleași posibile iteme deci va foarte importantă strategia utilizării inventarelor pâna la strategia de luptă. Vă doresc spor la joc, minte limpede și spirit de echipă!

Aici se voteaza liderii,deci nu inteleg afirmatia ta.Dupa ce se aleg,se fac echipele se fac si acele propuneri si se pune pe hartie totul.Sau facem campanie electorala PSD gen pe aici?Sa voteze lumea.Ce vroiai?sa vina fiecare dintre noi si sa zica: Dragi tovarasi,daca ma votati pe mine,promit sa va fac pe toti duelisti pe conducere si cu milioane in cont si castigam fiecare lupta,doar daca cumva nu s-a inscris Soros si pe west.
Noroc ca se inchide azi topicul.
 

DeletedUser

Guest
Important va fi să aibe câți mai mulți, din cei 150, arme upgradate. Chestia asta va face diferența: doar 30 de duelisti upgradati vs 100 de jucători fie soldați aventurieri upgradati...de aici și marea nevoie de bani. De aceea trebuie gândit bine și inventarul de start pentru arme cât mai multe.
 

DeletedUser24094

Guest
Banii banuiesc ca nu ar fi o problema, tinand cont ca incepem toti la 150, ideal ar fi sa nu incepem din start cu build de fort, tinand cont ca primim potiuni de reskill.
Vom fi 150 de jucatori, doar din salarizare facem 2kk+ pe zi. Daca muncim putin :)
Singura problema e ca nu avem motivatie, deci va fi nevoie sa putem face cat mai multe munci.
 

DeletedUser25082

Guest
neata. din ceea ce am vazut si aici pe forum, si din ceea ce am discutat cu unii jucatori pe serverele .ro, am ajuns la o concluzie: voi nu intelegeti faptul ca acolo noi vom reprezenta Romania, deci, echipa va fi a Romaniei, nu a lui Sadonix, cum zicea un jucator ca el e in echipa lui, nici in echipa mea sau a altuia. responsabilitatea liderilor care vor fi alesi va fi in primul rand sa selecteze din lista de inscrieri cei 150 de jucatori. abia apoi ei pot face planul strategic privind numarul jucatorilor din fiecare clasa de caracter, cum ne vom putea ajuta intre noi sa craftam, sa strangem bani sau produse, cine se va ocupa de tacticile de la batalii si de coordonatul bataliilor de fort. idei are fiecare despre cum ar dori sa arate ECHIPA, dar degeaba vorbim inainte. nu e campanie electorala, nu reprezentam PSD, PDL, PNL sau alte partide, ca sa va promitem o sticla de ulei, o punga de faina si una de malai. intelegeti ca la campionat vom reprezenta doar ROMANIA si ca trebuie sa fim o echipa, indiferent de ceea ce vom realiza acolo. acolo nimeni nu e vedeta, acolo nu se joaca la daune, nu avem nevoie de xp, interesul e sa castigam bataliile sau cel putin sa incercam sa castigam, indiferent de tactica, indiferent daca facem sau nu daune. nu jucam pentru topuri individuale, ca sa ne laudam apoi. cand veti intelege toate astea, atunci vom avea sanse sa devenim o echipa in adevaratul sens al cuvantului
 

Serje

Greenhorn
Io votez cu cine imi da o fele de palincă!

Bre, o sa avem acolo lvl 150 si unu din Skeleton Rolfe sau Juan, cu astea la 150 putem face cam toate muncile indiferent de build si astea dau si banii bmai mulți. Deci bani se pot face usor daca cei selectati is activi si pun osu la treaba.
Tre gasit unu doi care sa caute cartușiera pana incep luptele efectiv. Ce trebuie de la restul craftului ii relativ usor.
Dar trebuie cati mai multi sa lucreze pt ca sunt multe retete care trebuie gasite.
 

DeletedUser17189

Guest
Serje,toata lumea stie ca tu esti undercover de la .HU,ti-au dat palinca pentru 2 ani.Sau ai luat vodka de cartofi de la polonezi?
 

DeletedUser17189

Guest
Germania a facut asta,Polonia vad ca a facut asta.Noi pe cand?

Dear gamers,

today we opened you the server Gonzales, so that you can practice. Account there have received those who favored the Commander to representation, both those that will get for sure, and to check how to cope in the first training. Some applications are not yet proven so on the server may appear new accounts.

Each player has:
-selected by each equipment (in some cases instead of boxes you will find its contents)
-precision jednostrzałowiec
-2000 bond
-149 features 447 ability
-150 level

If someone has the appropriate equipment please contact our support. Remember that training with equipment which you will receive on the Championship is very important.

Of the dates of battles practice we will notify you as soon as they are appointed.
 

DeletedUser25046

Guest
Germania a facut asta,Polonia vad ca a facut asta.Noi pe cand?

Dear gamers,

today we opened you the server Gonzales, so that you can practice. Account there have received those who favored the Commander to representation, both those that will get for sure, and to check how to cope in the first training. Some applications are not yet proven so on the server may appear new accounts.

Each player has:
-selected by each equipment (in some cases instead of boxes you will find its contents)
-precision jednostrzałowiec
-2000 bond
-149 features 447 ability
-150 level

If someone has the appropriate equipment please contact our support. Remember that training with equipment which you will receive on the Championship is very important.

Of the dates of battles practice we will notify you as soon as they are appointed.

Germania a facut o lume pentru antrenamente :))))))))))) Ei pe cand?
 

DeletedUser25082

Guest
Germania a facut o lume pentru antrenamente :))))))))))) Ei pe cand?
probabil ca se va face dupa ce vom sti componenta echipei, toti jucatorii selectati pt campionat
cu toate ca ar fi mult mai bine ca sa avem deja echipa formata si inca o echipa de rezerva pentru antrenamente, sa putem exersa diferite strategiila forturi mari. ca degeaba facem un server de antrenamente doar cu jucatorii pt campionat...ce facem, ne batem intre noi la fort mic sau mediu, ca la fort mare nu ai cum sa faci o strategie cu jumatate din echipa in atac si jumatate in aparare.
 
Sus