Voteaza liderii!

Voteaza liderii!

  • Apot3quil13

    Voturi: 18 9,0%
  • nicku28

    Voturi: 10 5,0%
  • dave lupul

    Voturi: 23 11,5%
  • tomi7

    Voturi: 18 9,0%
  • bibanu09

    Voturi: 9 4,5%
  • TobyJasper

    Voturi: 25 12,5%
  • TheeSparg

    Voturi: 5 2,5%
  • Lykej

    Voturi: 2 1,0%
  • Benyamyn10

    Voturi: 18 9,0%
  • sand of time

    Voturi: 5 2,5%
  • experto

    Voturi: 14 7,0%
  • *luci*

    Voturi: 23 11,5%
  • pm762

    Voturi: 9 4,5%
  • Alokt

    Voturi: 3 1,5%
  • THEODATUS

    Voturi: 18 9,0%

  • Total votanți
    200
  • Sondaj închis .

DeletedUser25706

Guest
Jucatorii de top de pe .RO unde sunt?????
LaMandragore
Serje
Adele Blank
Elmer
iradu
Sarmy
Butanestii

etc......

Participam cu tineret sperante la campionat, sunt cumva veteranii in greva????
In fine, om vedea ce-o iesii pana la urma.

sah-mat pentru t3rror
 

DeletedUser15939

Guest
Cand vedem lista finala cu jucatori alesi si daca te mai poti retrage dupa !:dastardly:
 

DeletedUser23328

Guest
Va multumesc celor care m-au votat, multumesc si celor care ma vor mai vota (daca vor mai fi), au fost alesi jucatori buni si foarte buni, t3rror, ai de unde alege!
Si eu as vota alti jucatori, insa sunt unii care sunt inactivi de foarte mult timp, pana la urma important e ca leaderul sa aleaga cei mai buni jucatori, nu prieteni, nu frati, nu rude, nu pe interese....leaderul conteaza infinit mai putin decat ECHIPA! Si asta o tot demonstrez pe Georgia, o subliniez pe alte lumi ( Hawaii, Indiana, Jackson).
Asadar, cred ca votul este doar o modalitate democratica de a se alege un om care sa stie sa faca o echipa si care e obligat sa o faca pe cea mai buna, dezinteresat de orice altceva!
Cei ce vor vota doar cu gandul de a primi un loc in echipa de la leader sunt perdanti. La fel cum perdanti vor fi si leaderii care vor alege oameni in echipa dintr-un alt motiv in afara de acela de a forma echipa perfecta!

Cu stima,
THEODATUS
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25100

Guest
A venit momentul sa alegeti unul dintre cei 10 lideri!

Liderii alesi vor trebui sa aleaga cel putin 50% dintre cei inscrisi deja!



Unul dintre cei 10? Nu cei 10, care suntem cei mai votati ne "calificam"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1428

Guest
Va multumesc celor care m-au votat, multumesc si celor care ma vor mai vota (daca vor mai fi), au fost alesi jucatori buni si foarte buni, t3rror, ai de unde alege!
Si eu as vota alti jucatori, insa sunt unii care sunt inactivi de foarte mult timp, pana la urma important e ca leaderul sa aleaga cei mai buni jucatori, nu prieteni, nu frati, nu rude, nu pe interese....leaderul conteaza infinit mai putin decat ECHIPA! Si asta o tot demonstrez pe Georgia, o subliniez pe alte lumi ( Hawaii, Indiana, Jackson).
Asadar, cred ca votul este doar o modalitate democratica de a se alege un om care sa stie sa faca o echipa si care e obligat sa o faca pe cea mai buna, dezinteresat de orice altceva!
Cei ce vor vota doar cu gandul de a primi un loc in echipa de la leader sunt perdanti. La fel cum perdanti vor fi si leaderii care vor alege oameni in echipa dintr-un alt motiv in afara de acela de a forma echipa perfecta!

Cu stima,
THEODATUS


Pe cei de pe colorado cine ii baga in seama??? el dorado la fel.... pe ambele lumi sunt jucatori care nu au cont decat pe acele lumi si sunt jucatori foarte buni de lvl mare,unii mai au si arme de event...
Oricum este tarziu sa se mai schimbe ceva acum,discutam sa nu ne plictisim sau sa facem ceva spam.
Corect era ca fiecare lume de joc sa aibe un reprezentant.

Am ales ce am avut de ales de cand s-a deschis "sectia de votare"

Apot3quil13 presedinte :))))))) :boone:
 

DeletedUser16010

Guest
parca sunteti ca in politica din romania :)))

galeti nu dati?
ce cu atatea multumiri :))
 

Ilene

Viceprimar
Cred ca s-a inteles ca in joc e si numele de ROMAN si ca trebuie sa fim cei mai buni fortisti ! Cei mai buni prieteni suntem acasa!
 

DeletedUser26433

Guest
nu inteleg ce e nemultumirea astea ca e ala pe lista sau ca nu e!s-a inscris cine a dorit si gata!!asta inseamna libertatea(faci ce vrei cum vrei....daca te lasa mama :)))oricum ca oameni inscrisi(nu ma refer la lideri) sunt foarte putini oameni de calitate,asa ca niciun lider nu prea are din ce alege!

iar legat de colorado...lumea cea vestita cu fortisti buni dar care totusi nu apar pe nicaieri,nu stiu ce sa zic!Din amintiri traiesc multi,eu unul n-am intalnit coordonator de pe colorado deci nu prea stiu ce sa zic despre ei!:boone:
 

DeletedUser18525

Guest
inafara de experto si toby , restu ce cauta aici ? ..... fara suparare dar nu tre sa aibe si calitati si experienta de conducator la fort ?:indian:
 

DeletedUser21202

Guest
Dacă îi cunoști numai pe experto si toby e problema ta, s-a inscris cine a dorit pentru pozitia de lider.
 

DeletedUser15359

Guest
nu inteleg de ce trebuie sa va certati peste tot..daca asa va fi si la campionat nu avem sanse
 

DeletedUser20556

Guest
Lasa-i sa se certe ...
Am vazut prin nu stiu ce topic ca se poate alege si din cei ce nu s-au inscris, ceea ce imi da o speranta.
Sunt multi care s-au plictisit si nu mai sunt activi (si cazul meu) dar care poate vor sa participe si sa fie online la forturi.

Parerea mea este ca cei ce vor fi alesi lideri ar trebui vorbeasca intre ei si sa aleaga impreuna tinand cont si de urmatoarele :
* level (la level 80-90 chiar daca esti full hp, tot e putin)
* daca o sa fie online sau nu

Si tineti cont ca sunt lupte de fort mare. Nu cred ca au mai fost lupte de fort mare full/full pe .ro de mult timp (exceptand cele de la inceputul lumilor, fara forturi construite, cu jucatori care au flinte).
 
Sus