Voteaza liderii!

Voteaza liderii!

  • Apot3quil13

    Voturi: 18 9,0%
  • nicku28

    Voturi: 10 5,0%
  • dave lupul

    Voturi: 23 11,5%
  • tomi7

    Voturi: 18 9,0%
  • bibanu09

    Voturi: 9 4,5%
  • TobyJasper

    Voturi: 25 12,5%
  • TheeSparg

    Voturi: 5 2,5%
  • Lykej

    Voturi: 2 1,0%
  • Benyamyn10

    Voturi: 18 9,0%
  • sand of time

    Voturi: 5 2,5%
  • experto

    Voturi: 14 7,0%
  • *luci*

    Voturi: 23 11,5%
  • pm762

    Voturi: 9 4,5%
  • Alokt

    Voturi: 3 1,5%
  • THEODATUS

    Voturi: 18 9,0%

  • Total votanți
    200
  • Sondaj închis .

DeletedUser25082

Guest
Lasa-i sa se certe ...
Am vazut prin nu stiu ce topic ca se poate alege si din cei ce nu s-au inscris, ceea ce imi da o speranta.
Sunt multi care s-au plictisit si nu mai sunt activi (si cazul meu) dar care poate vor sa participe si sa fie online la forturi.

Parerea mea este ca cei ce vor fi alesi lideri ar trebui vorbeasca intre ei si sa aleaga impreuna tinand cont si de urmatoarele :
* level (la level 80-90 chiar daca esti full hp, tot e putin)
* daca o sa fie online sau nu

Si tineti cont ca sunt lupte de fort mare. Nu cred ca au mai fost lupte de fort mare full/full pe .ro de mult timp (exceptand cele de la inceputul lumilor, fara forturi construite, cu jucatori care au flinte).

daniell are mare dreptate, noi ducem lipsa de jucatori activi pe toate serverele .ro, lupte la forturi mari full versus full n-au mai fost de cel putin 1 an, si alea pentru ca s-au dat soapte zile intregi ca sa adunam 120 sau 140 de jucatori...ganditi-va ca trebuiesc alesi jucatori buni, cu experienta, nu prieteni, colegi de clasa, serviciu, etc...daca si aici gasim acelasi sistem PCR-pile, cunostinte, relatii, nu vom avea nici o sansa sa realizam ceva la campionat. rusii, polonezii si englezii ne vor scoate west-ul din cap
:whistle:
 

DeletedUser26263

Guest
leaderii astia care vor participa si vor fi offline la 90% din batalii... vor fi banati ? :)

macar sa fie si niste sanctiuni ceva.

de asemenea ar fi ok daca si-ar lua cu el prietenii...macar sa il asculte in cadrul bataliilor, nu asa cum se intampla cam la toate bataliile : cearta si iar cearta ca nu mai au timp sa puna tinta ca scriu pe chat vrute si nevrute.

din acest campionat ne vom alege si noi cu ceva macar : inteligentii nostri care conduc batalii vor vedea cum anume se organizeaza si conduce o bataliile cand vor manca bataie de la nemti, englezi, unguri, etc. si poate vor aduce alta mentalitate pe serverele balcanice unde conteaza pe cine cunosti, full hp si cat de tare ragi pe chat. :tumble:
 

DeletedUser26379

Guest
nu mi se pare ok sa fie alesi si din cei care nu s-au inscris..frate, ati avut o gramada de timp daca n-ati binevoit sa intrati 5 minute pe forum sa va inscrieti pai atunci stati acasa! chiar daca sunt fortisti mai buni care nu s-au inscris..acest fapt denota o lipsa de interes , nu se stia de la inceput ca se va putea alege si din cei care nu-s inscrisi deci clar nu va pasat prea mult de aceasta competitie si cu scuza ca "n-am stiut" nu va crede nimeni la cata valva
a fost pe aceasta tema .
Si de ce atat scandal cu coordonatori ca nu sunt nu sh cati , sunt 3 lupte pe saptamana 2-3 coordonatori sunt SUFICIENTI mai multi chiar strica zic eu..idei diferite=>discutii in contradictori=>certuri si daca ne certam acolo ca chiorii n-avem sanse . Lasati drq orgolile ca s-asa sunt extrem de putini jucatori activi care stiu cu ce se mananca fortul( nu neaparat sa conduca)
si aia se cearta intre ei..GG Romania :)
Oricum am sperante de la acest turneu , inafara de rusi si poate polonezi am cam putea castiga impotriva celorlati!
 

DeletedUser26379

Guest
stiu , dar puteau rugat un prieten sa ii inscrie si pe ei sau isi faceau alt cont pe o alta lume cu alt email si se inscriau de acolo. Daca vrei , poti :) deci eu nu consider asta o scuza
 

DeletedUser8499

Guest
leaderii astia care vor participa si vor fi offline la 90% din batalii... vor fi banati ? :)

macar sa fie si niste sanctiuni ceva.

de asemenea ar fi ok daca si-ar lua cu el prietenii...macar sa il asculte in cadrul bataliilor, nu asa cum se intampla cam la toate bataliile : cearta si iar cearta ca nu mai au timp sa puna tinta ca scriu pe chat vrute si nevrute.

din acest campionat ne vom alege si noi cu ceva macar : inteligentii nostri care conduc batalii vor vedea cum anume se organizeaza si conduce o bataliile cand vor manca bataie de la nemti, englezi, unguri, etc. si poate vor aduce alta mentalitate pe serverele balcanice unde conteaza pe cine cunosti, full hp si cat de tare ragi pe chat. :tumble:


Tu crezi ca o sa fie jucatori de LV 60-70 acolo ?La forturi majoritatea de LV mic nu asculta cei mari o fac
 

DeletedUser21202

Guest
Nu vad pe niemni inscris de lvl 60-70 si cred ca nu ar avea ce sa caute la un turneu de acest gen. Mai sunt cateva zile de inscrieri si cred ca o sa se bage multi juctori buni, inca ducem lipsa de soldati si aventurieri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15366

Guest
Nu vad pe niemni inscris de lvl 60-70, si cred ca nu ar avea ce sa caute la un turneu de acest gen. Mai sunt cateva zile de inscrieri si cred ca o sa se bage multi juctori buni, inca ducem lipsa de soldati si aventurieri.


Eu cred ca cea mai mare lipsa o ducem de muncitori,vreo 15-20 muncitori ne trebuiesc neaparat..
 

DeletedUser25100

Guest
Eu cred ca cea mai mare lipsa o ducem de muncitori,vreo 15-20 muncitori ne trebuiesc neaparat..

Eu as veni cu contu mare de 150 de pe hawaii, e muncitori...dar nu stiu daca am voie sa vin daca l-am inscris pe celalalt de pe Indiana.
 

DeletedUser15359

Guest
ai voie,doar sterge postul vechi si fa altul nou,oricum adminii nu se iau dupa acel post,liderii comunisca toate datele jucatorilor,acele date vor conta
 

just4fun

The Boss
votul s-a incheiat!

TobyJasper 25
dave lupul 23
*luci* 23
Apot3quil13 18
tomi7 18
Benyamyn10 18
THEODATUS 18
experto 14
nicku28 10

bibanu09 9
pm762 9


Avem baraj intre bibanu09 si pm762 drept urmare tot voi va trebui sa imi spuneti cine ramane mai departe!
Pana la ora 20 va puteti exprima decizia!

p.s: intre timp, cei noua lideri alesi sunt rugati sa ma contacteze sa le furnizez un formular pentru inscrierea celor alesi de ei (vor fi publicati si pe forum, pentru a nu exista dubluri)
 

DeletedUser16010

Guest
pm762 :D

1. The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 
Sus