Wanted - discutii, comentarii cu privire la Concursul de Afise

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
intrebare pt moderatori: Daca am postat imaginea la dimensiunea pe care o are template-ul are ceva?

sper ca vedeti ce scrie..
 

DeletedUser

Guest
adsdasadsasdadsads

Adminii nu fac nimic cand ii da la saracul om un virus sau mai stiu eu ce e asta ?Adica,photoshop cs3 are 400 mega,si ii da ceva la 100 ?Ca sa nu mai vorbim ca linkurile de la cs3 si cs4 sunt la fel...

Si ca sa nu fiu off,cine nu are photoshop poate folosi asta:

http://pixlr.com/editor/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14316

Guest
cum pun si eu creatia ? sa apara direct imagine pe forum fara sa mai trebuiasca sa dai click pe link ?
 

DeletedUser21978

Guest
cum pun si eu creatia ? sa apara direct imagine pe forum fara sa mai trebuiasca sa dai click pe link ?

 

DeletedUser16421

Guest
Adminii nu fac nimic cand ii da la saracul om un virus sau mai stiu eu ce e asta ?Adica,photoshop cs3 are 400 mega,si ii da ceva la 100 ?Ca sa nu mai vorbim ca linkurile de la cs3 si cs4 sunt la fel...

Si ca sa nu fiu off,cine nu are photoshop poate folosi asta:

http://pixlr.com/editor/


Cel care a furnizat site-ul a fost sanctionat, cum a spus si colegul lord ion noi nu incurajam pirateria. Insa The-West Team nu raspunde de site-urile pe care d-voastra le accesati.

In al 2-lea rand, dimensiunea template-ului nu trebuie modificata sub nici o forma. El trebuie sa ramana exact atat cat este.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19397

Guest

DeletedUser18983

Guest
pana acum,lasand la o parte optimismul,care credeti ca vor lua premiu ? :-?

ps:se puncteaza strict ''inventivitatea, ingeniozitatea si simtul umorului.'' sau,calitatea imaginii din punct de vedere ''tehnic'' ?

Nu iti fa griji, nu este ata
 

DeletedUser18983

Guest
stiu. de abea astept sa ne bucuram impreuna de premiul tau:d:d
-nu la asta ma refeream,papusa :mad:-crezi ca a'i da peste cap concursul,daca zici tu care crezi ca o sa castige?:ras:
Doar stiu ca tu ai facut intrebarea asta sa iti raspunda careva ca ata...
si nu am zis ca voi cstiga eu...

Am vazut mai multe creatii de la acelasi playeri ? sunt valabile toate sau doar una ?
 

DeletedUser

Guest
am creazia salvata in world si in paint um sa le pun atat vreau sa stiu
 

DeletedUser22963

Guest
ajutor

nu stiu cum sa postez posteru :|
si mie un tutorial ceva :D
 

DeletedUser

Guest
Doar stiu ca tu ai facut intrebarea asta sa iti raspunda careva ca ata...
si nu am zis ca voi cstiga eu...

Am vazut mai multe creatii de la acelasi playeri ? sunt valabile toate sau doar una ?


nu,singurul motiv pentru care am pus intrebarea era sa vad care spuneti voi ca e cea mai buna lucrare,pentru ca am vazut cateva chiar foarte reusite.:blink:
 

DeletedUser593

Guest
Cu cate poze putem participa? Vad ca unu o postat de vreo 5-6 ori... Fac si eu vreo 20 si am premiu garantat.
 

DeletedUser6410

Guest
Cu cate poze putem participa? Vad ca unu o postat de vreo 5-6 ori... Fac si eu vreo 20 si am premiu garantat.

*-Este admisa o singura creatie din partea fiecarui participant. In cazul in care vor fi mai multe se va lua in considerare doar prima
 

DeletedUser

Guest
daca am facut o creatie,dar am imbunatatit-o,pot sa o schimb?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus