Wanted - discutii, comentarii cu privire la Concursul de Afise

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16421

Guest
Catre toti participantii la Concursul de Afise

-Aveti grija atunci cand postati sa nu se deterioreze dimensiunea afisului
-Atunci cand va publicati lucrarea eliminati fonturile de orice culoare care se afla pe langa afisul propriu-zis. Am vazut foarte mult alb.

Daca nu respectati aceste lucruri, creatiile d-voastra nu vor intra in portofoliu inmanat membrilor juriului pentru a decide castigatorii.
 

DeletedUser

Guest
in ce sens mult alt?adica langa poza pusa sau unde?eu la poza pe care am puso am uitat sa modific,iar acuma nu o mai pot schimba si credema ca nu vreau sa o iau de la capat...
 

DeletedUser15844

Guest
file:///C:/Documents%20and%20Settings/alexutzu/Desktop/poster.jpg
nu chiar buna:sad:
ang, nu trebuie sa ne spui unde gasesti tu poza in documentele calculatorului, trebuie s-o descarci pe un link si sa scrii
 

DeletedUser19397

Guest
ang, nu trebuie sa ne spui unde gasesti tu poza in documentele calculatorului, trebuie s-o descarci pe un link si sa scrii

Vezi ca el n-o sa inteleaga.
1 Va duceti pe imgur(cautati pe google)
2 In stanga aveti Computer si Web, click pe computer. Va trebuii sa alegeti poza din calculator.
Sau aveti o a doua varianta: Luati poza din pc si o duceti pe site cu drag 'n' drop ( click pe poza, tineti butonul de la mouse apasat si ii dati drumu cand ajungeti pe site). Ar trebuii sa apara cand puneti poza peste inferfata paginii "Upload".
3 Apasati pe start upload.
4 Asteptati sa se incarce.
5 Click pe poza.
6 Copiati linkul.
7 Apasati pe butonul insert image
7BQI5.png

8. O sa va apara o fereastra. Acolo puneti linkul.
9. Si cam gata..
 

DeletedUser

Guest
cand

La ce ora se vor anunta castigatorii maine?Pe la pranz?
 

DeletedUser16421

Guest
Regulamentul prevede durata de desfasurare a concursului intre 29Aprilie-4 Mai insa va dura ceva timp pana vom ajunge la un consens si vom desemna castigatorii. Am apreciat ca acest lucru va fi gata pana pe 6 Mai cel tarziu.
 

DeletedUser

Guest
Regulamentul prevede durata de desfasurare a concursului intre 29Aprilie-4 Mai insa va dura ceva timp pana vom ajunge la un consens si vom desemna castigatorii. Am apreciat ca acest lucru va fi gata pana pe 6 Mai cel tarziu.

eu cred ca de pe acum ar treuii sa se inchida topicul. Deja e 4 mai...
 

DeletedUser9859

Guest
Daca mai faceti concursuri de genul asta recomand sa nu ii obligati pe toti sa foloseasca acelasi template, toate afisele sunt aproape la fel din cauza template-ului ala...
 

DeletedUser593

Guest
Daca mai faceti concursuri de genul asta recomand sa nu ii obligati pe toti sa foloseasca acelasi template, toate afisele sunt aproape la fel din cauza template-ului ala...

Intradevar, toate pozele o sa fie la fel, diferenta fiind doar fontul si poza cu cel cautat.
 

DeletedUser

Guest
Daca mai faceti concursuri de genul asta recomand sa nu ii obligati pe toti sa foloseasca acelasi template, toate afisele sunt aproape la fel din cauza template-ului ala...

geia, asa ar putea lua foarte usor de pe net pozele. N-ai putea deosebi ce`i original si ce nu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus