Wanted - discutii, comentarii cu privire la Concursul de Afise

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
dar cei care au marit poza trebuie descalificati asa au spus sper sa ii descalifice
:mad:<3W:boone::boone:
 

DeletedUser16592

Guest
nu este acelasi lucru..ei au avut mai mult spatiu de lucru si nu a trebuit sa inghesuie scrisurile si restul...
 

DeletedUser22610

Guest
huuuuuuuuuuuuaaaaa eu trb sa castig ....


glm:hmf: ...ba nu ....:up:
 

DeletedUser

Guest
jaf pe fata. Nu spun ca trebuia sa castig io da a spus ca afisele mari vor fi elminate. Lam intrebat pe prophet personal cu PM daca afisele mari vor fi elimnate si iam dat si un exemplu si a spus ca da, vor fi eliminate si uite: au castigat afisele de dimensiune mai mare. Am fost obligat cu alte cuvinte sa fac un afis de kkt pe care nu sa inteles ce sa scris... Dar ma rog, asa e sistemu ro. Doar pe forumul roman poti sa vezi deastea
 

DeletedUser

Guest
nu e corect

uitati-va la poza castigatorului nr2....e praf....la sigur este prieten cu un admin
 

DeletedUser

Guest
uitati-va la poza castigatorului nr2....e praf....la sigur este prieten cu un admin

+ ca nu sunt realistice.

de aici se intelege ca in west pe afise se scria cu rosu si cu un font asemanator cu piatra..

@prophet, in regulamentul concursului scrie ca nu e voie sa redimensionezi si chiar cei care au redimensionat au castigat
 

DeletedUser

Guest
pe bune acuma...nu zic ca poza mea e buna ca e prea incarcata,dar sincer e mai buna decat a celor 3 la un loc....cat se poate de serios acuma...ori au castigat pe pile ori nush
stiti care e parerea mea?trebuia sa se bage si mentiuni,ca sa fie corect...vreo 3 mentiuni de 100 pepite...
stiti care e problema?ca admini insasi nu respecta regulamentul dupa parerea mea,uitati de ce,in regulamentul concursului s-a precizat ca:"Se vor puncta inventivitatea, ingeniozitatea si simtul umorului.",pai ce simt al umorului si inventivitate este in ce au facut ei?ca nu-mi dau seama...o pus o poza si au scris dead/reward/wanted...asta nu e corect sa stiti,sunt 100% sigur ca,castigatori se stiau dinainte
poate ca doar alex o meritat un premiu,dar....celelalte 2 creatii...lasa de dorit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Iar am citit regulamentul si am clacat... am crezut ca se ia in considerare simtul umorului. Oricum, felicitari locului 1, e o imagine reusita.
 

DeletedUser

Guest
+ ca nu sunt realistice.

de aici se intelege ca in west pe afise se scria cu rosu si cu un font asemanator cu piatra..

@prophet, in regulamentul concursului scrie ca nu e voie sa redimensionezi si chiar cei care au redimensionat au castigat

Omule, te auzi ce vorbesti? Cum sa fie redimensionate? Tu te auzi ma? Toate posterele castigatoare au marimea originala ( 599 x 719 )

Gandeste si tu logic, cum sa pui un poster la dimensiunea aia mica? :)) Nu se intelege nimic.

Mai bine taci ma, aaaa tu ai crezut ca marimea originala e aia mica postata? :tumble: Nu ai indraznit sa dai click pe ea? Doamne, ma mir cati "intelectuali" sunt pe lumea asta... :blink:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus