Ziua muncii

DeletedUser

Guest
pai acuma nu mi'a aparut nici o misiune... si am terminat-o pe aia de la henry
 

DeletedUser2041

Guest
Setul de misiuni are 3 etaje de nivele.
Daca in timpul primei misiuni treceti la o noua etaj de nivele, veti fi nevoiti sa anulati prima misiune si sa o acceptati si indepliniti cerintele din nou pentru a putea face a 2 a misiune.
 

DeletedUser

Guest
Deci totusi pana la urma setul are +200 pdm sau cat are?Sa imi arate cineva o poza din joc daca va rog frumos,tot aud zvonuri pe aici ca nu ar avea 200 cat scrie pe tw si nu vreau sa cumpar clestii daca bonusul este mai mic(banii sunt limitati) :razz:

Multumesc mult!
 

DeletedUser2041

Guest
Deci totusi pana la urma setul are +200 pdm sau cat are?Sa imi arate cineva o poza din joc daca va rog frumos,tot aud zvonuri pe aici ca nu ar avea 200 cat scrie pe tw si nu vreau sa cumpar clestii daca bonusul este mai mic(banii sunt limitati) :razz:

Multumesc mult!

are 50 nu 200
 

DeletedUser

Guest
Din pacate atunci nu se va merita pt. mine,este mult prea mare discrepanta,de ce s-a facut aceasta modificare pana la urma?Daca era 200 pdm pt. 500 pepite ar fi fost absolut perfect,sa zicem ca si 150 pdm ar mai fi mers dar deja sub e prea putin,daramite 50 :confused:
 

DeletedUser25306

Guest
Oup

Baieti dar de unde pot face rapid de 500 oup ? De la sarcini ?
 

DeletedUser12402

Guest
Baieti dar de unde pot face rapid de 500 oup ? De la sarcini ?

Fort, sarcini zilnice, misiuni repetabile.
Daca nu te de duci la fort e treaba ta... Nu e imposibil sa strangi 500 de oup intr-o luna.

Din pacate atunci nu se va merita pt. mine,este mult prea mare discrepanta,de ce s-a facut aceasta modificare pana la urma?Daca era 200 pdm pt. 500 pepite ar fi fost absolut perfect,sa zicem ca si 150 pdm ar mai fi mers dar deja sub e prea putin,daramite 50 :confused:

500 de pepite? Poti umpara clestele si cu oup-uri.
 

DeletedUser

Guest
Fort, sarcini zilnice, misiuni repetabile.
Daca nu te de duci la fort e treaba ta... Nu e imposibil sa strangi 500 de oup intr-o luna.



500 de pepite? Poti umpara clestele si cu oup-uri.

Stiu dar le-am cheltuit pe toate la circ si acuma am ramas cu putine :ras: Plus ca nu sunt fortist si nu ma intereseaza momentan sa fac OUP rapid,macar de ar fi ramas bonusul la 200 pdm sau daca e asa cu 50 pdm sa fi fost clestele licitabil :sad: Dar asta e !
 

DeletedUser

Guest
Din pacate atunci nu se va merita pt. mine,este mult prea mare discrepanta,de ce s-a facut aceasta modificare pana la urma?Daca era 200 pdm pt. 500 pepite ar fi fost absolut perfect,sa zicem ca si 150 pdm ar mai fi mers dar deja sub e prea putin,daramite 50 :confused:

200 puncte de munca pentru 2 itemuri era prea exagerat. Gandeste-te ca sunt alte seturi, care iti dau doar 100 puncte de munca, si atunci cand ai 5 sau 6 itemuri echipate.
 

DeletedUser

Guest
200 puncte de munca pentru 2 itemuri era prea exagerat. Gandeste-te ca sunt alte seturi, care iti dau doar 100 puncte de munca, si atunci cand ai 5 sau 6 itemuri echipate.

poate la anu' se continua misiunea..inca 2-3 iteme :)
 

DeletedUser25424

Guest
Deci cand am acceptat misiunea cu produsele aveam level 30 in timpul misiuni am facut level 31, acum ce fac ?


Anulez misiunea pentru care am strans produse sau cum?


Edit: Am terminat misiunea trecand si la alt nivel si mi-a cazut sosul :) deci nu trebuie sa o refuzi accepti din nou.


ON: Si se va muta bonusul la 200 de puncte sau la 75?

Daca este la 75 iar nu se merita, vrem la 200 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca se mai primeste 2 puncte in plus la fiecare atribut (adica 2 putere, 2 dexteritate, 2 carisma si 2 mobilitate).
 

DeletedUser

Guest
Am o intrebare,am level 82 si nu pot munci la Spargere.Daca nu am cum acolo,merge la ursi grizzly? ca am dat de 2 ori,si nu mi-a picat la ursi...
 
Sus