Ziua muncii

DeletedUser22762

Guest
cumperi o instructiune pentru cate puncte ai nevoie si faci spargere.
 

DeletedUser13613

Guest
Pai daca de la 82 ca sa gasesti sosul trebuie sa dai la spargere ar trebui sa fie deblocata.Ca ai minus multe puncte e alta treaba, creste riscul de ranire.
 

DeletedUser14046

Guest
A doua misiune depinde de nivelul jucatorului, mai jos sunt prezente informatiile necesare:

a) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 10-30 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x curcan
- 10 x cotlet
- 10 x somon
- 10 x carbune (de la mina de carbune)
- 10 x steag (de la impartire in parcele)
- 1 x sos pentru gratar (de la marcare de vite)

b) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 31-55 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x cartof
- 10 x ceaun de gatit
- 10 x tequilla
- 10 x bostan
- 5 x tigari (de la comert cu indienii)
- 1 x sos pentru gratar (de la prinde cai)

c) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 56-80 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carte de cantece
- 10 x whiskey
- 10 x petrol
- 5 x carne de crab
- 1 x sos pentru gratar (de la vanatoare de ursi grizzly)

d) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 81-120 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carti de poker
- 10 x tigari (de la muta caii)
- 10 x rom
- 10 x trandafiri
- 1 x sos pentru gratar (de la spargere)

***Sosul pentru gratar se gaseste garantat la 15 secunde de munca si fara sa aveti puncte pe plus.
***Pentru a gasi sosul trebuie sa acceptati misiunea care va cere acest produs.

Este foarte greu sa cauti cateva pagini in spate...
 

DeletedUser

Guest
Pai daca de la 82 ca sa gasesti sosul trebuie sa dai la spargere ar trebui sa fie deblocata.Ca ai minus multe puncte e alta treaba, creste riscul de ranire.

Spargerea este blocata pana la nivelul 87. Eu am nivelul 81. E cam dificil sa urci atatea nivele in atat de putin timp.
Alte idei?
 

DeletedUser24775

Guest
La nivel 56 trebuie alte chesti decat pr 55 dar la misune imi arata aceleasi obiecte ca la misiunea pt lvl 55 .In timpu munci am crescut de la 55 la 56 . dE UNDE FAC ROST DE SOS?
 

DeletedUser9767

Guest
Daca e cineva interesat de sortul gratargiului pe hawaii sa ma contacteze negociem robydascalu2 nume de joc
 
Sus