All jobs fara inot

DeletedUser

Guest
E o idee si asta si iti multumesc de lamurire. Totusi ... am mai pus o intrebare referitor la duelistii axati pe arma alba. La ei cum vor sta indemanarile?

Lucrurile vor sta foarte prost. Ca sa fii un duelist bun trebuie sa ai destule puncte pe tintire + ferire, care nu te ajuta la nici un job. Fiind pe arma alba trebuie sa ai destul de multe puncte pe vigoare si bineinteles atribute pe putere pentru a avea viata multa. Deci practic vei culege agave la nesfarsit :P
 

DeletedUser

Guest
scuzati

scuzati dar nam inteles aici bine tote lucrurile imi poate explica cineva <3W
 

DeletedUser

Guest
2vwg3mu.png


Na, ca tot m-ati batut atata la cap...

Sunt lvl 93, teoretic se pot face de la 89-90, nu mai stau acum sa permutez si calculez, ideea e ca eu nu l-am batut pe Mugridge aici, am ales decizia 2 deci atributul, nu am thanksgiving facut, imi mai trebuie peacemakerul de precizie, chestii d-astea... deci cu all stuff se rezolva cum am zis.

Edit :

Na-va si scriptu'

2ezihl1.png

am si eu o intrebare
am facut un cont nou pe .net si as vrea sa stiu cu ce sa incep adica ce pun mai intai?
 

DeletedUser

Guest
eu pe lumea 7 am inceput sa pun pe ascundere...era umpic monoton..dar cand am inceput sa fac vantoare de lupi,apara caravana colonistiilor,cautare de comori...a devenit mai interesant :)
 

DeletedUser8346

Guest
Lucrurile vor sta foarte prost. Ca sa fii un duelist bun trebuie sa ai destule puncte pe tintire + ferire, care nu te ajuta la nici un job. Fiind pe arma alba trebuie sa ai destul de multe puncte pe vigoare si bineinteles atribute pe putere pentru a avea viata multa. Deci practic vei culege agave la nesfarsit :P

Deci orice as face trebuie sa ma reprofilez pe arma de foc :). Asta ca sa pot avea acces si la muncile mai bune. Deci ... pe scurt ... RESKILL la greu. Deja am inceput sa il fac. Ar fi fost mai ieftin cum e pe beta. Folosesti 4 pepite si poti sa resetezi toate punctele de indemanare si atribute. Mersi :)
 

DeletedUser

Guest
Nu trebuie niciun add-on, merge sub opera scriptul, e simplu : Se copiaza textul din link in notepad si se salveaza cu extensia .js, apoi tools/preferences/advanced/content/click pe java script options/click jos pe choose si introdusa calea spre fisierul js (enable java script trebuie sa fie bifat pe pagina de la content), restart de browser si aia e.

Mai jos v-am facut eu direct fisierul .js (dezarhivati zip-ul)

Vezi atașament 1117

NU MERGE...:((...am mai incercat...
 

DeletedUser10521

Guest
nu sunt bune cele de acolo. tot eu i le-am calculat dar din ce stabilisem pe final si ce a ajuns pe forum s-au pierdut date iar eu nu am salvat pe nicaieri cum ar trebui sa fie indemanarile.

Deci care e mai bun?
Cel care l-a postat kod sau cel care l-ai postat tu?
Si fa-ne o schema daca se poate cum a facut si kod.(Pana la nivel x, punem indemanarile pe y si atributele pe z, etc.)
 

DeletedUser

Guest
Pentru soldați la nivelul 99 cum ar trebui sa fie punctele pt. a face toate muncile (dar nu cu un punct pe munca ca leșin din prima :D ) ? O imagine va rog...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10669

Guest
elmer daca se poate imi zici si mie pe ce ai pus la inceput de la niv. 1 pana la niv ... si tot asa ca nu imi dau seama.ms
 

DeletedUser6410

Guest
am si eu o intrebare si cam ce iteme ne trebuie :D ca sa nu ma chinui vreo 1 luna sa strang bani si sa sonstat ca am cumparat itemele gresite
 

DeletedUser

Guest
incercati sa ajungeti la niv 90-93 apoi strangeti bani pt. reskill .. punetiva punctele ca aici si asta a fost tot:P:) ..
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare si cam ce iteme ne trebuie :D ca sa nu ma chinui vreo 1 luna sa strang bani si sa sonstat ca am cumparat itemele gresite
intri pe weststats dai la cele mai bune iteme pentru munca respectiva si le iei pe toate:)))
 

DeletedUser10669

Guest
eu ma refeream la cum a zis kod eu asa am inceput si am lvl44...asa as vrea si aici....de la lvl 1 pe ce ai pus ca dupa imi dau eu seama pe ce sa continui, atat ca sa cresc repede la inceput.ms
 
Sus