All jobs fara inot

DeletedUser7664

Guest
am si eu o nelamurire. Daca vom pune punctele cum sunt afisate la incaput vom putea face toate muncile fara sa avem nici-o haina pe noi?Sau putem face toate muncile cu indemanarile afisate si in completare cu haine? <3W



Da,vei putea face acele munci fara haine
 

DeletedUser2948

Guest
Da,vei putea face acele munci fara haine

Pe bune? :eek: Ia verifica frumusel pe thewestinsider daca poti! Si daca tu poti face toate muncile(cele vechi) cu acea distributie si fara haine eu dau delete la toate conturile.;) Inseamna ca nu mai are rost sa joc...sunt prea tampit sa inteleg jocul.
 

DeletedUser

Guest
Ajutor!

Sall am avut cont 74 doar ca lam pierdut si as vrea sa incep din nou!
Cn ma poate ajuta cu un tutorial calumea pentru ca sa pot face toate muncile?:shoot::shoot:
 

DeletedUser

Guest
Sall am avut cont 74 doar ca lam pierdut si as vrea sa incep din nou!
Cn ma poate ajuta cu un tutorial calumea pentru ca sa pot face toate muncile?:shoot::shoot:

Pentru a face toate muncile vechi e foarte simplu: 105 perseverenta +ascundere
135 impuscare 34% dexteritate si 66% carisma iar ce ramane pui pe conducere
Acum muncile le poti face si de la lvl 80
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca jocul asta inseaman mai mult decat misiuni ( parerea mea )
am vazut ca multi dintre voi vreti sa faceti meseri cu Xp
alti vreti sa aveti si munci cu bani sau cu noroc
eu miam dezvoltat o constructie care functioneaza destul de bine
cu ea pot face si munci de xp si de noroc
nus daca voua o sa vi se para buna dar in fine
Mai intai punem toate pct de indemanare pe capcane pana ajungem pe la 60-70
in acelasi timp ridicam dexteritatea cam pana la 15-18 pct ( la nivel 17-20 deja o sa avem aceste indemanari ) . Apoi vom continua punanat punctele de atribute pe dexteritate pana ajungem pe la 30-35 in paralel cu pct de indemanare care vor fi puse cursiv 2 impuscare 1 ascundere ( 1 lvl ) 2 ascundere 1 impuscare (ulmatorul nivel ) Camd ajungem la 30-35 dexteritate continuam cu carisma unde o sa punem continu fara oprire . In paralel cu Carisma punctele de indemanare vor fi puse 1 impuscare 1 Ascundere 1 Conducere timp de 5-15 nivele ( dupa preferinta ) in final continuand cu 2 inpuscare 1 ascundere .
Eu folosesc deja aceaste combinati si sunt foarte multumit de rezultate .
 
Sus