Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

lord ion

West Marshal
Nu stim si probabil nu se va mai afla asa usor de data asta
nici data trecuta, nu era asa usor... sa fim seriosi... cui ii trecea prin cap sa se plimbe joi, la ora 10, fara arma, cu un ziar, asteptind sa-i vina o misiune... era cam ilogic, fara nici o legatura cu misiunile "Invinsul"...
poate acum le leaga cumva...
 

DeletedUser

Guest
pot sa faca ce modificari vor dori,insa pe L8 sper sa nu se introduca update-ul inainte de a ajunge lvl 40 sa iau deringeru:):)
 

DeletedUser9380

Guest
Cand se apropie vacanta sa aiu si eu arma,va gasirati voi sa schimbati cerintele.Daca eu am scoala joia si nu pot sa fac rost de arma?Pun pe alt jucator?Nu,ca ar fi pass-sharing. Stam sa aflam care e noul secret,iar umplem 300 de pagini.
 

DeletedUser

Guest
pai da, mai bine l-ar lasa asa, caci cei ce nu l-au luat vor fi dezavantajati. Si sigur nu vreti ca sa dispara din inventarul celor care il au pe motiv ca l-a luat prea usor. Eu de o luna incerc sa fac in asa fel sa stau joi, da am scoala. Data viitoare lipsesc din adinsul, zic la profi ca am dormit prea mult:smile:) :smile:)
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu, au postat unii jucatori azi pe forumul beta ca nu mai pot obtine deringerul, desi indeplinesc cerintele. Vedem cand s-o implementa si la noi update-ul.
 

DeletedUser

Guest
ce e asa greu?:))
l-am facut cu un aventurier 0 ferire, 10 tactic
Mare lucru... da-ti primul duel... sa zicem ca va lesina. Va refaceti 1 pct de viata si schimbati ferirea unde v-a tintit... repetati asta si e imposibil sa nu il luati...
 

DeletedUser

Guest
Ba omeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAI GATATI CU OFF-TOPIC CA IN FORUM NU SE MAI INTELEGE NIMICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
stiti ceva de misiunea asta ?

Pentru a pune mana pe Revolveru lui young trebuie sa fie Sambata sa ai Talisman si Lantul de piatra,CAL AMERICAN , minim lvl 60 ,ora si produsul le aflati singuri
 
Sus