Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
bell stars il gasiti doar joi dimineata intre ora 10-10:30 si nu tre sa aveti nimic la voi decat un ziar..... o sa va apara misiunea la maria tre sa va duelati cu unu si o sa va dea pistolul daca reusiti.... nu veti reusi din primul duel tre sa va schimbati ferirea in caz de va nimereste si mai incercati o data ....misiunea apare in fiecare joi dim :)
 

DeletedUser5153

Guest
bell stars il gasiti doar joi dimineata intre ora 10-10:30 si nu tre sa aveti nimic la voi decat un ziar..... o sa va apara misiunea la maria tre sa va duelati cu unu si o sa va dea pistolul daca reusiti.... nu veti reusi din primul duel tre sa va schimbati ferirea in caz de va nimereste si mai incercati o data ....misiunea apare in fiecare joi dim :)

mie mia iesit din prima sal bat!!!
 

DeletedUser

Guest
dar nu toti reusesc ......si eu am reusit din prima dar altii au muncit greu pt ea :(
 

DeletedUser10847

Guest
stiti ceva de misiunea asta ?

Pentru a pune mana pe Revolveru lui young trebuie sa fie Sambata sa ai Talisman si Lantul de piatra,CAL AMERICAN , minim lvl 60 ,ora si produsul le aflati singuri

stiam eu despre asta.... trebuie sa fii sambata la ora 25:00, trebuie sa fii noob ca tine si sa ai la produs un prezervativ folosit!
 

DeletedUser

Guest
stiam eu despre asta.... trebuie sa fii sambata la ora 25:00, trebuie sa fii noob ca tine si sa ai la produs un prezervativ folosit!

de ce minti baiatul? Misiunea apare in fiecare zi, inafara d weekend si zilele ce se termina cu i,la ora 3 pm.eu asa am facut rost d ea!succesuri!
 

DeletedUser

Guest
kozmyn macar ai observat ca a zis ca nu in weekend si nu in zilele care se termina cu i...doar weekend-ul nu se termina cu "i":))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu stiu daca s-a postat poza asta,dar incerc
vdp9ix.png

ii pe lumea3 eng. player myusername
 

DeletedUser

Guest
moamaaaaa

acuma am intrat si eu ep lumea aia.. si i-am vazut arma la ala..

doamne cat noroc, cred ca s-a bucurat un an intreg pentru arma aia

faza cea tare, este ca nu foloseste CP :)
 

DeletedUser

Guest
moamaaaaa

acuma am intrat si eu ep lumea aia.. si i-am vazut arma la ala..

doamne cat noroc, cred ca s-a bucurat un an intreg pentru arma aia

faza cea tare, este ca nu foloseste CP :)

Nu cred că CP-ul influenţează obiectele găsite la luptele de la fort.
 

DeletedUser

Guest
Acolo au fost 4 aparatori si doar 3 atacatori....si el a facut cele mai multe daune,cine stie poate si ceilalti au luat cate ceva:P
 

DeletedUser

Guest
salut

si totusi putem sa nu mai facem Off-Topic?
eu vreau sa stiu cum se face rost de revolverul lui Young!
Multumesc....
 

DeletedUser6410

Guest
da so schimbat cumva ora de obtinere a derringerului ?
deaoerece am este 10:14 pe serverul german , nu am arma si am echipat un ziar si numai apare misiunea pentru obtinerea armei

PS: celelate doua misiuni is rezolvate deja
 
Sus