Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
da so schimbat cumva ora de obtinere a derringerului ?
deaoerece am este 10:14 pe serverul german , nu am arma si am echipat un ziar si numai apare misiunea pentru obtinerea armei

PS: celelate doua misiuni is rezolvate deja

Da.A fost schimbata o cerinta a misiunii.Din cate am inteles,aceasta este cel mai probabil ora,dar inca nu a fost aflata de nimeni,sau cel putin publicata de nimeni.
 

DeletedUser2948

Guest
delectativa ochii cu asta...


http://img294.imageshack.us/img294/9548/thewesty.png


<3W

am auzit ca daca te duci la fort cu o gramada de bani CASH(la tine) si nu lesini poti primi iteme faine...
*da nu stiu sigur...e doar un zvon

Doar un zvon.=))

S-au gasit si la noi iteme cu aura: Schofieldul lui Jesse James, Revolverul militar al lui Ike si Maceta lui Nat.

Edit: Si ceva mai slabute: Belle Starr's Derringer, Cutitul lui Bowie, Flinta lui Drake si Prastia lui Huckleberry.:)
 

DeletedUser8160

Guest
Doar un zvon.=))

S-au gasit si la noi iteme cu aura: Schofieldul lui Jesse James, Revolverul militar al lui Ike si Maceta lui Nat.

Edit: Si ceva mai slabute: Belle Starr's Derringer, Cutitul lui Bowie, Flinta lui Drake si Prastia lui Huckleberry.:)

Sa inteleg si eu,trebuie sa lesini jucatori cu multi bani la ei ?
 

DeletedUser2948

Guest
Sa inteleg si eu,trebuie sa lesini jucatori cu multi bani la ei ?

Nu. Astea s-au obtinut la lupte organizate, pt. ca toti au avut un minim de bani cash. Au lesinat cati au lesinat, iar la sfarsit suma stransa(de la toti lesinatii) s-a impartit aleator sub forma de obiecte la unii mai norocosi. De ex. Pokke nu a facut nicio dauna si a luat Schofieldul lui Jesse James.:))
 

DeletedUser8160

Guest
Nu. Astea s-au obtinut la lupte organizate, pt. ca toti au avut un minim de bani cash. Au lesinat cati au lesinat, iar la sfarsit suma stransa(de la toti lesinatii) s-a impartit aleator sub forma de obiecte la unii mai norocosi. De ex. Pokke nu a facut nicio dauna si a luat Schofieldul lui Jesse James.:))

Mersi ca m-ai lamurit kod.
 

DeletedUser

Guest
si cum explici asta ,elemer nui admin pe l5...


elemer.jpg

omg frate arma asta o am de vreo luna
 

DeletedUser

Guest
Nu. Astea s-au obtinut la lupte organizate, pt. ca toti au avut un minim de bani cash. Au lesinat cati au lesinat, iar la sfarsit suma stransa(de la toti lesinatii) s-a impartit aleator sub forma de obiecte la unii mai norocosi. De ex. Pokke nu a facut nicio dauna si a luat Schofieldul lui Jesse James.:))

Deci sa intelegm ca:-? .. daca ne strangem 10 persoane .. fiecare cu cate 20.000$ cash .. luam buntline-ul:)? ..
 

DeletedUser

Guest
Daca lesina cativa din voi poate aveti unul din supravietuitori norocul sa il luati.



Doar sanse au sa il ia in cazul in care lesina cativa din ei.;)

Pai nu stiu bine cum sta treaba cu forturile:). Tragi tu sau trage singur? Tintesti tu sau tinteste singur:D? Trebuie ca cei lesinati sa aibe si ei bani la ei sau merge sa ii chemi pe unii cu 0$ ii lesinam pe aia si gata treaba:D?
 

DeletedUser2948

Guest
Pai nu stiu bine cum sta treaba cu forturile:). Tragi tu sau trage singur? Tintesti tu sau tinteste singur:D? Trebuie ca cei lesinati sa aibe si ei bani la ei sau merge sa ii chemi pe unii cu 0$ ii lesinam pe aia si gata treaba:D?

Trage singur in cea mai apropiata tinta. Da. Cei lesinati trebuie sa aiba multi bani cash la ei. Ii lesinati si gata treaba. Cativa o sa primeasca obiect. Nu stiu cat este rata de drop, dar cred ca undeva la 20-25% din supravietuitori.:)
 

DeletedUser

Guest
Trage singur in cea mai apropiata tinta. Da. Cei lesinati trebuie sa aiba multi bani cash la ei. Ii lesinati si gata treaba. Cativa o sa primeasca obiect. Nu stiu cat este rata de drop, dar cred ca undeva la 20-25% din supravietuitori.:)

Dar daca ramai singurul supravietuitor banuiesc ca vei primi obligatoriu un obiect iar toti banii stransi se vor acumula catre obiectul tau?
 

DeletedUser

Guest
Dar daca ramai singurul supravietuitor banuiesc ca vei primi obligatoriu un obiect iar toti banii stransi se vor acumula catre obiectul tau?

Nu neaparat!Din cate stiu,se poate intampla si asa,dar nu este 100% sigur.
 

DeletedUser2948

Guest
Dar daca ramai singurul supravietuitor banuiesc ca vei primi obligatoriu un obiect iar toti banii stransi se vor acumula catre obiectul tau?

Posibil... Inca nu am vazut ca unicul supravietuitor sa nu primeasca nimic, dar daca raman 2 unul din ei nu primeste.
 

DeletedUser

Guest
Posibil... Inca nu am vazut ca unicul supravietuitor sa nu primeasca nimic, dar daca raman 2 unul din ei nu primeste.

Pai cam asta se poate face pt. obtinerea buntline-ului, cu cat ca se pierd foarte multi bani dar ceva valoros cere si sacrificii:). Este aiurea deoarece o arma ca aceasta nu cred ca o poate primii prea multa lume.
 

DeletedUser2948

Guest
Pai cam asta se poate face pt. obtinerea buntline-ului, cu cat ca se pierd foarte multi bani dar ceva valoros cere si sacrificii:). Este aiurea deoarece o arma ca aceasta nu cred ca o poate primii prea multa lume.

Daca jucati 5vs5 cu 20,000$ cash la fiecare si ramane doar un singur supravietuitor va da Pusca de aur, Gatling... Ceva de acest gen. Buntlineul este relativ ieftin.:))

Edit: Nu baga mana in foc ca acele arme pot sa pice la luptele de fort.
 

DeletedUser

Guest
As rade sa fie o teapa, si 20 de jucatori , cu 20.000 fiecare la el, sa piarda banutii aiurea, desi zic ca merita incercat:P
 

DeletedUser2948

Guest
As rade sa fie o teapa, si 20 de jucatori , cu 20.000 fiecare la el, sa piarda banutii aiurea, desi zic ca merita incercat:P

20 jucatori cu 20,000$ cash fiecare inseamna 92 de jucatori cu 4,300$. La ultima lupta de pe ro1 cerinta a fost de 3,000$ cash. Crezci ca toti s-au dus cu 3,000 fix? Nu. Au fost care au avut si >10,000$. Obiecte scumpe nu s-au luat ca la prima lupta, pt. ca au ramas multi supravietuitori.

Oricum, daca se strang 20 cu 20k$ este mai bine decat 92 cu 4,300$. La 10vs10 este garantia ca nu raman multi in picioare.:)
 
Sus