Curea română

DeletedUser13011

Guest
Contra,vestul salbatic n-are nicio legatura cu Romania

Rusia are legatura cu westul salbatic????

PROO trebuie si noi sa fim bagati in seama si noi existam.......daca avem si cersetori.......nu suntem noi de vina jucatori de TW.Mai ales ca noi avem ceva jucatori in comparatie cu alte tari :rolleyes:<3W<3W
 

DeletedUser10567

Guest
Frate pentru o curea natinoala , trebuie sa ai o tara care a facut ceva si care are o imagine nationala buna , nu ca a noastra , peste tot suntem vazuti ca ciorditori , necivilizati etc....

de acord cu tine


contra, motivele au spuse mai sus de altii
 

DeletedUser

Guest
=)) mai oameni buni..ideea e splendida..doar ca ar fi interesant ca atunci cand cereti cv sa cereti corect : CENTURA ROMANEASCA...nu romana :)))
 

DeletedUser

Guest
CONTRA - nu am vazut sa existe in joc curea de alta nationalitate...
Din America, Romania are doar mamaliga (fiindca porumbul a fost adus din America) si o multime de inventii tehnologice din ultimele secole... dar ce are Romania cu Vestul Salbatic?! Fii patriot, dar acolo unde este locul patriotismului...
 

DeletedUser

Guest
nu ar fi rau sa se afle ca si romaniia exista :)
dar m-as multumi si cu cea a statelor unite :X
 

DeletedUser7664

Guest
PRO

Mi se pare normal,e bine sa pastram valorile tarii si online
 

DeletedUser5250

Guest
Vă omoară patriotismul ăsta . Eu nu văd nimic special la țara asta și nu îmi pasă . Contra .
 

DeletedUser8674

Guest
Contra
Chiar daca sunt de nationalitate maghiara e nu vad ce legatura ar Romania(tara pierduta) cu west-ul?
 

DeletedUser

Guest
exista the-west.hu

Dacă e de naţionalitate maghiară nu înseamnă că ştie limba maghiară, sau că nu are dreptul de a sta pe un forum românesc.
:) Nu cred că te deranjează cu ceva.

ON:
Contra, e o idee aiurea, nu văd cu ce i-ar încânta pe români. Cu sau fără steag pe TW, România rămâne tot ascunsă.
 
Sus