Curea română

DeletedUser

Guest
12.gif


Va place cureaua lui?

El nu are preferinte'

aici e un topic pentru idei care au pro si contra,nu ca sa pui tu animatii de 2 bani,termina cu astea discutam despre o idee nu despre ce curea are ila:mad:
 

DeletedUser11216

Guest
CONTRA Romania nu e o Tara inportanta, au fost puse pe curele Doar statele cele mai inportante depe toata planeta, si cele mai mari, si puternice, si si dezvoltati in multe sferi!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA Romania nu e o Tara inportanta, au fost puse pe curele Doar statele cele mai inportante depe toata planeta, si cele mai mari, si puternice, si si dezvoltati in multe sferi!

pai daca the-west este un joc politic atunci m-am lamurit de jocul ista...
 

DeletedUser11216

Guest
pai daca the-west este un joc politic atunci m-am lamurit de jocul ista...

ba esti comentator ori ce? eu neam zis parerea mea, si ce am ales PRO sau ContRA , nu mai comenta stupid!

Ps: este un proverb, Vorba multa saracia omului
 

DeletedUser

Guest
1..Din cate am vazut doar vro 45% din tari au centura lor .
2.Fiecare centura ,nu conteaza de tara, are bonusul la fel .
3.Cu toate ca sunt roman CONTRA fara benefici .
4.Poate se vor gandi si la noi odata :P.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro.Fratilor ce conteaza importanta tarii?Cu ce strica o curea in plus?Nu-i costa nimic pe nemti sa mai bage o curea acolo.Nu va deranjeaza pe voi cu nimic daca exista o curea in plus cu steagul romanilor.Eu as purta-o de frumusete.
 

DeletedUser2854

Guest
Eu sunt PRO voi daca ziceti contra inseamna ca nu sunteti patrioti
 

DeletedUser

Guest
as fi pro ..nu zic ca e rea ideea...dar cei de la INNO nu cred ca implementeaza ei asa ceva..
 

DeletedUser

Guest
PRO, trebuie să fim şi noi băgaţi în seamă :rolleyes:

Chiar m-am uitat şi eu la curelele alea, şi .. nici urmă de românească :D
 

DeletedUser

Guest
pr0

:)<3W trebuie sa fim si noi romani bagati in seama asa ca pro pro pro
 

DeletedUser

Guest
deci :
daca ganditii putin veti vedea ca acolo sunt puse tarile cu cei mai multi jucatori

cine te-a mintit mai? ia uitete de exemplu cati jucatori au suedezii si cati au romanii sau de exemplu portughezii au cu mult mai putin sa nu mai zic de rusi si istia,aproape ca au mai putini in tot jocul cat avem noi pe arizona sau colorado
Inainte sa zici ceva verifica,tu asa crezi dar nu este asa...istia de la Inno sunt rasisti?...din cauza ca suntem tara imigrantilor sau tara romilor?
 
Sus