Jocuri in clasa

DeletedUser

Guest
Cum naiba ma 5 minute? Daca va mai tine profu` 1 minut din pauza :)) Noi avem 10
 

DeletedUser5250

Guest
Cum naiba ma 5 minute? Daca va mai tine profu` 1 minut din pauza :)) Noi avem 10

Eu am 5...Noi ne batem cine să se ducă să ia rația, ca să mai pierdem din oră, mai ales când avem tehnologică, că ăla ne și dă să mâncăm și stă după noi să terminăm=))
 

DeletedUser

Guest
eu teoretic am pauza de 10 min .. practic la mine pauza tine cam 15-20 de minute .. deaia imi place liceul meu:)) .. adevarul este ca in 5 minute nu prea ai ce face dar daca esti putin nebun ai timp sa faci destule;)):)) ..
 

DeletedUser

Guest
asa-i PWC pauza e de 10 minute dar daca profii mai intarzie 10 minute e logic ca se mareste :rolleyes: numai profu de civica vine chiar din pauza ca cica e cea mai importanta materie in franta(la civica ma refer)... just some bullshits from a simple man :))
 

DeletedUser

Guest
eh.. noi suntem cea mai nebuna clasa din liceu... ( 10 B - de la Buni ! )

la fiecare ne vine cate o idee mai traznita.. :))

prin toamna... cumparam fiole urat mirositare, si la spargeam pe coridor, prin clasa.., pe unde apucam :)

apoi.. am ineput sa luam extinctoarele, si sa le mutam in dreptul usii.. (sau, imediat dupa usa, astfel incat, sa nu se vada de la 1 km :P)
si mai vine cate o fata.. cu nasul pe sus. care nu il vede.. si se impiedica de el.. si noi nu mai putem de ras =))

apoi.. luam matura ( dintre usi, ca avem 2 usi la clasa ) si o punem intre tocul usii de la coridor, si nebunii ( de obicei fetele, dau cu nasul in ea )

ultima data, era sunat de intrare, asteptam profesoara, si.. eu cu inca un coleg faceam concurs, cine scuipa de sus, pe o pietricica de jos, si faceam concurs, si era cat pe ce sa o scuip pe profa...
si vine profa de chimie in clasa... cine tot scuipa??? Si ma ridica in picioare si... ma intreaba.. asa faci si acasa? Noroc ca nu m-o ascultat, ca sunt pasta la chimie si fizica... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si noi in clasa ne-am plictisit de jocurile astea:

-"lapte gros"
-"capra noua"
-"cere varf"
-"bataie"

Vrem altele tot asa palpitante.
 

DeletedUser

Guest
noi ne punem juma de clasa intro parte a clasei si cealalta parte in partea ailalta de clasa. ne batem cu mancare in fiecare pauza.avem deasupra tablei o urma de banana si pe pereti numa mere :D
mai stau vrfeo 2-3 in mijloc si ne dau munitie(mere,banane,crete,sticle,sandwichuri,etc..)

va recoman asta, numa sa le dati in cap cu mere sai vezi cum urla :))
 

DeletedUser

Guest
La noi distractia inseamna:

~Spargerea geamurilo de pe hol
~Ruperea scaunilor si bancilor(saptamana trecuta am rupt si tabla)
~Injurarea profesorilor
~Fugirea de la ore(chiuluiri)
~Aruncare cu avioane in profesori

ETC: lista poate continua mult si bine,eu am dat doar cateva exemple
 

DeletedUser8674

Guest
La noi distractia inseamna:

~Spargerea geamurilo de pe hol
~Ruperea scaunilor si bancilor(saptamana trecuta am rupt si tabla)
~Injurarea profesorilor
~Fugirea de la ore(chiuluiri)
~Aruncare cu avioane in profesori

ETC: lista poate continua mult si bine,eu am dat doar cateva exemple

pai atunci continua

ok
noi
ne udam cu sticlele
injuram in maghiara pe aia de clasa I-V
bataie
etc.



iarna: razboi cu zapada(de parca ar fii batalie de fort :D)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La noi distractia inseamna:

~Spargerea geamurilo de pe hol
~Ruperea scaunilor si bancilor(saptamana trecuta am rupt si tabla)
~Injurarea profesorilor
~Fugirea de la ore(chiuluiri)
~Aruncare cu avioane in profesori

ETC: lista poate continua mult si bine,eu am dat doar cateva exemple

=))

Si crezi ca te-a crezut cineva?
 

DeletedUser

Guest
jucati-va lapte gros.
sau capra.daca va ganditi la prostii+1.eu nu

pai atunci continua

ok
noi
ne udam cu sticlele
injuram in maghiara romanii
bataie
etc.



iarna: razboi cu zapada(de parca ar fii batalie de fort :D)

nu mai fii tu asa de viteaz....

de cand faptul ca un om este fara o tara,nomad este o insulta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
noi ne punem juma de clasa intro parte a clasei si cealalta parte in partea ailalta de clasa. ne batem cu mancare in fiecare pauza.avem deasupra tablei o urma de banana si pe pereti numa mere :D
mai stau vrfeo 2-3 in mijloc si ne dau munitie(mere,banane,crete,sticle,sandwichuri,etc..)

va recoman asta, numa sa le dati in cap cu mere sai vezi cum urla :))

dada si bunicu e ciac naris
ON:fac lupte cu ghiozdanu,un coleg mi-l arunca si eu il lovesc:))
 

DeletedUser9859

Guest
Pai ne batem cu cornuri, cu lapte si cu mere.Mai sarim pe geam.Ne mai dai cu bancile in cap.Mai aruncam cu margarina pe paine si cu apa.Cam astea.
 

DeletedUser13138

Guest
Mda... toti se lauda ca se bat,injura,arunca etc. da' n-am vazut unu' sa zica ca a reusit sa rezolve un ex. greu,ca progreseaza la matematica,sau alte "nimicuri" de care aveti mai incolo "nevoie". :|
 
Sus