Jocuri in clasa

DeletedUser5250

Guest
Ce aiurea o sunat :))
Noi facem din ata o forma de "organ barbatesc",facem si 2 cercuri sa semene,luam ata si cand nu-s atenti astia le-o lipim pe spate si unii ies si in hol cu aia lipita de spatele lor :)),si cateodata ca sa o facem mai adevarata luam par de la scaun :)) si il adaugam la forma

Nu prea înțeleg...Cum din ață?
 

DeletedUser

Guest
noi nu putem juca lapte gros ca suntem la liceu si avem camere?dar ceva smecheri la cruce ca sa iti vina tromfi nu stiti?
 

DeletedUser

Guest
:))=)) .. chiar am ras de chestiile scrise in topicul asta:) ..

exact ca grevistu si eu am clasa tot in fata directiunii si desigur tot cei mai rai suntem:)) .. oricum tot cele mai interesante jocuri sunt cele care le implica pe fete .. adica ganditiva sa jucati capra cu o fata:> .. eee nu suna bine:>:))? ..
 

DeletedUser

Guest
kapetanos esti de-al meu... numai ca eu mai dorm si pe la ore

pe la ore nu dorm , dar nu cred ca mai am mu;lt si adorm si acolo .
Odata am adormit in pauza si vine diriginteletoti fug in banci eu nu am auzit ca dormeam . intra incet in clasa . ceilalti sauta . eu dorm dus . odata striga : Negrea ce faci !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Le dadeam palme la fund la fete inainte...:))

Acum scuipam de pe geam picii sau fraierii din 7C =))
 

DeletedUser

Guest
in fiecare vineri aduceam la scoala sandwich-uri doar cu margarina, le desfaceam si le lasam desfacute pana mucegaiau urat de tot[luni dimineata erau gata de uz].scoala noastra generala este un forma de U. la 12 cand ieseau bighidii de la scoala, deschideam geamurile si strigam cat ne tinea gura....CADEEEE!!! apoi ne imprastiam de ras vazand cum painile se lipeau de bighidii. operatiunea pleosc o tinut vreo 2 luni cand ne-o prins directoru adjunt si o mutat toti baietii in alta clasa paralele pentru 3 zile. au mai fost multe incidente asemanatoare da astea le spun nepotilor :))
...asta se intampla in clasa a8a
 

DeletedUser

Guest
joi jucam un joc inventat de noi care se numea "circuit" si fiecare dadea cate o palma in joaca altuia si striga "circuit" iar cel lovit ii dadea altuia , si unu cand a fost lovit nu s-a uitat unde da si a lovit o profa :))
 

DeletedUser4243

Guest
joi jucam un joc inventat de noi care se numea "circuit" si fiecare dadea cate o palma in joaca altuia si striga "circuit" iar cel lovit ii dadea altuia , si unu cand a fost lovit nu s-a uitat unde da si a lovit o profa :))

la noi joi se da la c*i =))

eu nu ma bag dar sa vezi.....eram intro seara in cartier...primeste unu una la oute si striga asa de tare incat vine jandarmeria care era in patrula sa nu mai afcem zgomot =))))))))))
 

DeletedUser5540

Guest
joi jucam un joc inventat de noi care se numea "circuit" si fiecare dadea cate o palma in joaca altuia si striga "circuit" iar cel lovit ii dadea altuia , si unu cand a fost lovit nu s-a uitat unde da si a lovit o profa :))

noi ii spunem "da mai departe"
 

DeletedUser

Guest
Tot vorbeati de joi si fripta incercati sa jucati fripta joi , vedeti care lesina primu :))
 

DeletedUser4649

Guest
ceva recomandari pentru pauzele de 5 minute? (oficial sunt de 5, practic sunt de vreo 7, dar niciodata 10 cum era inainte)
 
Sus