Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser21151

Guest
Nu o sa faceti nimic, nu mai amagi lumea :ras:

au facut. au curatat aventurile de jucatori si au lasat doar pe aia cu clone. Eu am renuntat sa mai ma enervez cu toti nesimtitii. in plus de asta, cand am facut o clona, "vaca incaltata" , pentru antijocul pe care-l facea, am fost penalizat. nesimtitii au drepturi, ceilalti care-si vad de joc, au numai obligatii. Iar ca sa-l parafrazez pe raposatul Gheorghe Dinica: La atata nesimtire de care dau dovada, isi mai permit sa aiba si demnitate ?
 

DeletedUser14746

Guest
mi se pare mie sau a scazut hp-ul la aventuri ...
acelasi echipament(chiar 1 nivel in + la curea) si am cu vreo 300hp in minus ...


ce,de ce,cum,cand?
 

DeletedUser25910

Guest
mi se pare mie sau a scazut hp-ul la aventuri ...
acelasi echipament(chiar 1 nivel in + la curea) si am cu vreo 300hp in minus ...


ce,de ce,cum,cand?
Nu citesti chiar deloc ce scrie la anunturi? :blink:


Bonus de viață

Înainte de update bonusul de viață era mult prea mare la nivelul 1 și nu mai se primea un alt bonus la următoarele nivele. Am corectat calculele pentru produsele modernizate și iar acum există un bonus adecvat pentru fiecare nivel de upgrade
:shoot::shoot:
 

DeletedUser14746

Guest
george,nu "navighez" pe forumul asta de ieri :))
Ideea este ca,imi apareau anunturile citite,habar n-am de ce :| de aia nu am vazut "update-ul"
ms oricum de "atentionare" si de info,credeam ca nu s-a anuntat nimic de acest update :D
 

DeletedUser8280

Guest
Da-o-n paişpe bai Inginere .. altii (+eu) abia , abia primesc un cufar si tu ... :)) da' la cate aventuri ai tu in picioare , cred ca meritai si un bonus :))

LE: Vad ca faci Facultatea Tehnica ... unde mai anume faci ? Eu am bac anul asta si tot la asa ceva vreau sa ma duc la facultate . Poate schimbam 2-3 vorbe :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26158

Guest
:((

nu inteleg la ce mai m-am chinuit s fac toate itemele proscris lvl 1 mai putin mana stanga,daca ieri pe la 12 aveam 4,7k hp iar dupa amiaza m-am trezit cu 3,6k hp :(( nu inteleg cum mai putem juca impotriva celor cu armele noi de la eventuri care au peste 5,5-6k hp :(( daca nu ma insel sa umblat si la dmg,folosesc westerner dar am impresia ca a scazut si dmg-ul,o bataie de joc :((
 

DeletedUser25046

Guest
partea buna e ca acum am si eu hp mare :))) nu a mai crescut la mine :)) dar a scazut la toti :d
 

DeletedUser26158

Guest
pusca proscris

cu puasca proscris lvl 1 am ajuns sa am hp mai mic decat altii care nu o au upgradata :(( singurul item de proscris care nu il am upgradat este mana stanga,in rest am lvl 1 si lvl 2 :(( daca injur banuiesc ca ma banati,asa ca ma abtin :(
 

DeletedUser

Guest

Pui pusti degeaba, prietene. Stii bine ca nu o sa faci nimic sa ajuti situatia. Nu ai facut pana acum, nu o sa faci nici in continuare. Continua tot asa, pana o sa fie prea tarziu. Oricine poate sa raspunda la 2-3 tickete, dar putini pot sa faca ceva ce intradevar sa ajute comunitatea.
 

Inginer TCM

Greenhorn
Update 3 iunie 2015

Ce tampenie update-ul asta.
Dragi admini, sau programatori sau ce sunteti pe acest joc, voi a-ti incercat un pic aventurile dupa update?
Neam chinuit 2 luni de zile sa spargem banii si timpul pentru upgrade-ul itemelor de proscris ca sa vina acuma niste "mucosi" cu armele de aur sa isi bata joc de noi(ceu cu itemele upgraded).
Bataie de joc.
Va rog remediati greseala aceasta.
 

DeletedUser24094

Guest
Ce tampenie update-ul asta.
Dragi admini, sau programatori sau ce sunteti pe acest joc, voi a-ti incercat un pic aventurile dupa update?
Neam chinuit 2 luni de zile sa spargem banii si timpul pentru upgrade-ul itemelor de proscris ca sa vina acuma niste "mucosi" cu armele de aur sa isi bata joc de noi(ceu cu itemele upgraded).
Bataie de joc.
Va rog remediati greseala aceasta.

Confirm, o adevarata bataie de joc.

Am toate itemele din proscris la +1 si +2 si pe langa proscris sarpele + imbunatatire cu atac / aparare si am intalnit jucatori cu viata si daune mai mari decat mine si nici macar nu aveau setul proscris full.
 
Sus